MENU

Serie 4, Pulje 11 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
906907 fr
17-08 2018
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Tårnborg IF Fuglebjerg Stadion
0
-
4
906908
18-08 2018
Kl. 13:00
Skælskør BI Høng GF (1) Skælskør Stadion Kunstgræs
2
-
4
906909
18-08 2018
Kl. 13:00
Team AS Fodbold FS Hashøj Slaglille Sportsplads
0
-
6
914545
18-08 2018
Kl. 13:00
Vemmelev SGI Stenlille IF Vemmelevhallen
1
-
5
914544
18-08 2018
Kl. 14:00
Suså IF Lynge-Broby IF Herlufmaglehallen
0
-
0
906906
19-08 2018
Kl. 13:30
Sorø Freja Kr. Helsinge IF Sorø Stadion
5
-
3
914551
25-08 2018
Kl. 13:30
Høng GF (1) Sorø Freja Hønghallen
3
-
0
914550
25-08 2018
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Vemmelev SGI Kirke Helsinge Sportsplads
5
-
3
914548
25-08 2018
Kl. 16:00
FS Hashøj Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Sørbyhallen
5
-
0
914547
26-08 2018
Kl. 12:00
Tårnborg IF Skælskør BI Tårnborghallen
4
-
1
914549
26-08 2018
Kl. 14:00
Lynge-Broby IF Team AS Fodbold Frederiksberg Skole
4
-
3
914546
26-08 2018
Kl. 15:00
Stenlille IF Suså IF Dianalund Stadion
1
-
1
914552 fr
31-08 2018
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Lynge-Broby IF Fuglebjerg Stadion
2
-
2
914555
01-09 2018
Kl. 13:00
Team AS Fodbold Stenlille IF Slaglille Sportsplads
2
-
0
914557
01-09 2018
Kl. 13:00
Vemmelev SGI Høng GF (1) Vemmelevhallen
4
-
5
914556
01-09 2018
Kl. 16:00
Suså IF Kr. Helsinge IF Herlufmaglehallen
2
-
2
914554
02-09 2018
Kl. 12:00
Tårnborg IF FS Hashøj Tårnborghallen
0
-
3
914563
08-09 2018
Kl. 13:30
Høng GF (1) Suså IF Hønghallen
0
-
1
914560
08-09 2018
Kl. 14:00
FS Hashøj Skælskør BI Sørbyhallen
3
-
1
914562
08-09 2018
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Team AS Fodbold Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
3
914558
08-09 2018
Kl. 15:00
Stenlille IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Stenlille Stadion
3
-
2
914561
09-09 2018
Kl. 14:00
Lynge-Broby IF Tårnborg IF Frederiksberg Skole
0
-
3
914553
ti
11-09 2018
Kl. 18:30
Skælskør BI Sorø Freja Skælskør Stadion Kunstgræs
1
-
1
914564
15-09 2018
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Kr. Helsinge IF Fuglebjerg Stadion
3
-
3
914565
15-09 2018
Kl. 13:00
Skælskør BI Vemmelev SGI Skælskør Stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
914567
15-09 2018
Kl. 13:00
Team AS Fodbold Høng GF (1) Slaglille Sportsplads
0
-
2
914569
15-09 2018
Kl. 16:00
Suså IF Sorø Freja Herlufmaglehallen
4
-
2
914566
16-09 2018
Kl. 12:00
Tårnborg IF Stenlille IF Tårnborghallen
0
-
1
914559
ti
18-09 2018
Kl. 18:30
Sorø Freja Vemmelev SGI Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
1
914568
ti
18-09 2018
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF FS Hashøj Frederiksberg Skole, kunstgræs
4
-
5
955478
on
19-09 2018
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Høng GF (1) Fuglebjerg Stadion
0
-
5
955476
22-09 2018
Kl. 13:00
Vemmelev SGI Suså IF Vemmelevhallen
Hjemmehold taberdømt
955477
22-09 2018
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Tårnborg IF Kirke Helsinge Sportsplads
5
-
3
955473
22-09 2018
Kl. 15:00
Stenlille IF FS Hashøj Stenlille Stadion
3
-
2
955474
22-09 2018
Kl. 15:30
Sorø Freja Team AS Fodbold Sorø Stadion
5
-
2
955475
23-09 2018
Kl. 14:00
Lynge-Broby IF Skælskør BI Frederiksberg Skole
1
-
0
958149
29-09 2018
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Sorø Freja Fuglebjerg Stadion
3
-
0
958152
29-09 2018
Kl. 13:00
Team AS Fodbold Vemmelev SGI Slaglille Sportsplads
Udehold taberdømt
958150
29-09 2018
Kl. 13:30
Skælskør BI Suså IF Skælskør Stadion
1
-
2
958151
30-09 2018
Kl. 11:00
Tårnborg IF Høng GF (1) Tårnborghallen
Hjemmehold taberdømt
958154
30-09 2018
Kl. 14:00
Lynge-Broby IF Stenlille IF Frederiksberg Skole
2
-
2
959053
06-10 2018
Kl. 13:00
Vemmelev SGI Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vemmelevhallen
2
-
3
959055
06-10 2018
Kl. 13:30
Høng GF (1) FS Hashøj Hønghallen
2
-
4
959054
06-10 2018
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Lynge-Broby IF Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
6
958155
06-10 2018
Kl. 15:00
Stenlille IF Skælskør BI Stenlille Stadion
1
-
3
958156
06-10 2018
Kl. 15:30
Sorø Freja Tårnborg IF Sorø Stadion
5
-
4
958157
06-10 2018
Kl. 16:00
Suså IF Team AS Fodbold Herlufmaglehallen
2
-
1
958153
ti
09-10 2018
Kl. 18:30
Kr. Helsinge IF FS Hashøj Gørlevhallen
1
-
4
959057
13-10 2018
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Suså IF Fuglebjerg Stadion
1
-
3
959058
13-10 2018
Kl. 13:30
Skælskør BI Team AS Fodbold Skælskør Stadion Kunstgræs
2
-
1
959056
13-10 2018
Kl. 15:00
Stenlille IF Kr. Helsinge IF Stenlille Stadion
2
-
5
959060
13-10 2018
Kl. 16:00
FS Hashøj Sorø Freja Sørbyhallen
3
-
1
959059
14-10 2018
Kl. 12:00
Tårnborg IF Vemmelev SGI Tårnborghallen
3
-
1
959061
14-10 2018
Kl. 14:00
Lynge-Broby IF Høng GF (1) Frederiksberg Skole
1
-
6
959062
fr
19-10 2018
Kl. 18:30
Sorø Freja Lynge-Broby IF Sorø Stadion, Kunstgræs
6
-
1
959065
20-10 2018
Kl. 12:00
Suså IF Tårnborg IF Herlufmaglehallen
2
-
2
959066
20-10 2018
Kl. 13:00
Vemmelev SGI FS Hashøj Vemmelevhallen
1
-
8
959063
20-10 2018
Kl. 13:00
Skælskør BI Kr. Helsinge IF Skælskør Stadion Kunstgræs
3
-
3
959064
20-10 2018
Kl. 13:00
Team AS Fodbold Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Slaglille Sportsplads
Udehold taberdømt
959067
20-10 2018
Kl. 13:30
Høng GF (1) Stenlille IF Hønghallen
3
-
2
959069
27-10 2018
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Skælskør BI Fuglebjerg Stadion
1
-
1
959073
27-10 2018
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Høng GF (1) Kirke Helsinge Sportsplads
3
-
2
959068
27-10 2018
Kl. 15:00
Stenlille IF Sorø Freja Stenlille Stadion
3
-
0
959071
27-10 2018
Kl. 15:30
FS Hashøj Suså IF Dalmose Idræts- & Kulturcenter
6
-
2
959070
28-10 2018
Kl. 12:00
Tårnborg IF Team AS Fodbold Tårnborghallen
1
-
2
959072
28-10 2018
Kl. 14:00
Lynge-Broby IF Vemmelev SGI Frederiksberg Skole
2
-
4
959076
06-04 2019
Kl. 13:00
FS Hashøj Team AS Fodbold Sørbyhallen
2
-
0
959079
06-04 2019
Kl. 13:30
Høng GF (1) Skælskør BI Gørlevhallen
0
-
1
959075
07-04 2019
Kl. 12:00
Tårnborg IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Tårnborghallen
5
-
1
959077
07-04 2019
Kl. 12:00
Lynge-Broby IF Suså IF Frederiksberg Skole
3
-
2
959080
13-04 2019
Kl. 12:00
Sorø Freja Høng GF (1) Sorø Stadion
3
-
6
959082
13-04 2019
Kl. 12:00
Skælskør BI Tårnborg IF Skælskør Stadion Kunstgræs
3
-
3
959083
13-04 2019
Kl. 13:00
Team AS Fodbold Lynge-Broby IF Slaglille Sportsplads
2
-
3
959085
13-04 2019
Kl. 13:00
Vemmelev SGI Kr. Helsinge IF Vemmelev Kunstgræs
2
-
7
959081
13-04 2019
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark FS Hashøj Grønbro Stadion
1
-
2
959084
13-04 2019
Kl. 16:00
Suså IF Stenlille IF Herlufmaglehallen
1
-
3
976844
ti
16-04 2019
Kl. 18:30
FS Hashøj Tårnborg IF Sørbyhallen
1
-
1
976845
ti
16-04 2019
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Frederiksberg Skole
1
-
7
976842
fr
19-04 2019
Kl. 18:30
Stenlille IF Team AS Fodbold Stenlille Stadion
2
-
1
976847
20-04 2019
Kl. 13:30
Høng GF (1) Vemmelev SGI Hønghallen
Udehold taberdømt
976846
20-04 2019
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Suså IF Kirke Helsinge Sportsplads
1
-
1
976843
ma
22-04 2019
Kl. 12:00
Sorø Freja Skælskør BI Sorø Stadion
0
-
3
976849 to
25-04 2019
Kl. 18:30
Skælskør BI FS Hashøj Skælskør Stadion
2
-
3
976848
27-04 2019
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Stenlille IF Grønbro Stadion
0
-
2
976853
27-04 2019
Kl. 13:00
Vemmelev SGI Sorø Freja Vemmelevhallen
Hjemmehold taberdømt
976851
27-04 2019
Kl. 14:30
Team AS Fodbold Kr. Helsinge IF Slaglille Sportsplads
3
-
4
976852
27-04 2019
Kl. 16:00
Suså IF Høng GF (1) Herlufmaglehallen
3
-
1
976850
28-04 2019
Kl. 12:00
Tårnborg IF Lynge-Broby IF Tårnborghallen
5
-
1
976854
fr
03-05 2019
Kl. 18:30
Stenlille IF Tårnborg IF Stenlille Stadion
2
-
4
990605
04-05 2019
Kl. 13:00
FS Hashøj Lynge-Broby IF Sørbyhallen
Udehold taberdømt
990608
04-05 2019
Kl. 13:30
Høng GF (1) Team AS Fodbold Hønghallen
2
-
1
990607
04-05 2019
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Kirke Helsinge Sportsplads
7
-
1
990604
05-05 2019
Kl. 14:00
Sorø Freja Suså IF Sorø Stadion
3
-
4
990606
on
08-05 2019
Kl. 18:30
Vemmelev SGI Skælskør BI Vemmelevhallen
1
-
4
990613
11-05 2019
Kl. 13:00
FS Hashøj Stenlille IF Dalmose Idræts- & Kulturcenter
6
-
3
990610
11-05 2019
Kl. 13:00
Skælskør BI Lynge-Broby IF Skælskør Stadion
Udehold taberdømt
990609
11-05 2019
Kl. 13:30
Høng GF (1) Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Hønghallen
4
-
2
990614
11-05 2019
Kl. 16:00
Suså IF Vemmelev SGI Herlufmaglehallen
Udehold taberdømt
990612
11-05 2019
Kl. 16:00
Team AS Fodbold Sorø Freja Slaglille Sportsplads
3
-
1
990611
12-05 2019
Kl. 12:00
Tårnborg IF Kr. Helsinge IF Tårnborghallen
6
-
1
990615
to
16-05 2019
Kl. 18:30
Stenlille IF Lynge-Broby IF Stenlille Stadion
9
-
2
990616
18-05 2019
Kl. 12:00
Sorø Freja Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Sorø Stadion
2
-
1
990618
18-05 2019
Kl. 13:00
Vemmelev SGI Team AS Fodbold Vemmelevhallen
1
-
3
990620
18-05 2019
Kl. 13:30
Høng GF (1) Tårnborg IF Hønghallen
0
-
2
990619
18-05 2019
Kl. 16:00
FS Hashøj Kr. Helsinge IF Sørbyhallen
5
-
1
990617
19-05 2019
Kl. 15:00
Suså IF Skælskør BI Herlufmaglehallen
1
-
1
990625 to
23-05 2019
Kl. 18:30
FS Hashøj Høng GF (1) Dalmose Idræts- & Kulturcenter
1
-
2
959078
to
23-05 2019
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF Sorø Freja Kirke Helsinge Sportsplads
6
-
1
990621
fr
24-05 2019
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vemmelev SGI Fuglebjerg Stadion
7
-
0
990622
25-05 2019
Kl. 13:00
Skælskør BI Stenlille IF Skælskør Stadion
1
-
1
990624
25-05 2019
Kl. 16:00
Team AS Fodbold Suså IF Slaglille Sportsplads
1
-
1
990626
ti
28-05 2019
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Kr. Helsinge IF Frederiksberg Skole
3
-
2
990628
01-06 2019
Kl. 13:00
Team AS Fodbold Skælskør BI Slaglille Sportsplads
2
-
0
990630
01-06 2019
Kl. 13:00
Vemmelev SGI Tårnborg IF Vemmelevhallen
Hjemmehold taberdømt
990632
01-06 2019
Kl. 13:30
Høng GF (1) Lynge-Broby IF Hønghallen
2
-
2
990631
01-06 2019
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Stenlille IF Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
4
990629
01-06 2019
Kl. 16:00
Suså IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herlufmaglehallen
1
-
1
990641
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Sorø Freja Frederiksberg Skole
3
-
4
959074 on
05-06 2019
Kl. 18:00
Stenlille IF Vemmelev SGI Stenlille Stadion
Udehold taberdømt
990627
to
06-06 2019
Kl. 18:00
Sorø Freja FS Hashøj Sorø Stadion
2
-
1
990642
to
06-06 2019
Kl. 18:30
Kr. Helsinge IF Skælskør BI Kirke Helsinge Sportsplads
4
-
1
990633
fr
07-06 2019
Kl. 18:30
Stenlille IF Høng GF (1) Stenlille Stadion
2
-
0
990640
08-06 2019
Kl. 13:00
FS Hashøj Vemmelev SGI Dalmose Idræts- & Kulturcenter
Udehold taberdømt
990635
09-06 2019
Kl. 12:00
Tårnborg IF Suså IF Tårnborghallen
1
-
0
990634
ma
10-06 2019
Kl. 11:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Team AS Fodbold Fuglebjerg Stadion
1
-
0
990623
ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Tårnborg IF Sorø Freja Tårnborghallen
4
-
3
990643
fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Sorø Freja Stenlille IF Sorø Stadion
0
-
3
990644
fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Skælskør BI Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Skælskør Stadion
0
-
0
990645
fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Team AS Fodbold Tårnborg IF Slaglille Sportsplads
0
-
5
990646 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Suså IF FS Hashøj Herlufmaglehallen
3
-
7
990647 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Vemmelev SGI Lynge-Broby IF Vemmelevhallen
Hjemmehold taberdømt
990648 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Høng GF (1) Kr. Helsinge IF Hønghallen
1
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind