MENU

Serie 4, Pulje 8 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
731338
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Tølløse BK Undløse BK Tølløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

731339
17-08 2019
Kl. 13:30
Asnæs BK Holbæk B&I (2) Asnæs Stadion
UHT

Udehold taberdømt

731343
17-08 2019
Kl. 13:30
Såby Fodbold Nykøbing IF Såbyhallen
5 - 4
731341
17-08 2019
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Vipperød BK Fælleden Boldbaner
4 - 2
731340
17-08 2019
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Jernløse BK Bramsnæsvighallen
1 - 1
731342
18-08 2019
Kl. 10:00
Hvalsø IF Rørvig/Højby Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 1
731345
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Holbæk B&I (2) Bramsnæs FB Holbæk Sportsby
4 - 0
731349
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Jernløse BK Tølløse BK Jernløse Hallen
2 - 1
731346
24-08 2019
Kl. 12:00
Vipperød BK Asnæs BK Vipperødhallen
2 - 3
731344
24-08 2019
Kl. 13:30
Nykøbing IF Hvalsø IF Kongeengen
5 - 0
731348
24-08 2019
Kl. 14:00
Undløse BK Såby Fodbold Undløse Stadion
3 - 5
731347
24-08 2019
Kl. 15:00
Rørvig/Højby SIF Holbæk IF Rørvig Stadion
2 - 2
731352
ti
27-08 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I (2) Vipperød BK Holbæk Sportsby
1 - 0
731350 to
29-08 2019
Kl. 18:45
Asnæs BK Rørvig/Højby Asnæs Stadion
2 - 3
731355
31-08 2019
Kl. 13:30
Såby Fodbold Jernløse BK Såbyhallen
2 - 2
731353
31-08 2019
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Nykøbing IF Fælleden Boldbaner
1 - 1
731351
31-08 2019
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Tølløse BK Bramsnæsvighallen
4 - 0
731354
01-09 2019
Kl. 10:00
Hvalsø IF Undløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 0
731358
to
05-09 2019
Kl. 18:00
Vipperød BK Bramsnæs FB Vipperødhallen
1 - 1
731357 fr
06-09 2019
Kl. 18:30
Tølløse BK Såby Fodbold Tølløse Kunstgræsbane
0 - 1
731356
07-09 2019
Kl. 13:30
Nykøbing IF Asnæs BK Kongeengen
2 - 3
731360
07-09 2019
Kl. 14:00
Undløse BK SIF Holbæk IF Undløse Stadion
1 - 1
731359
07-09 2019
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Holbæk B&I (2) Rørvig Stadion
0 - 4
731365
ti
10-09 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I (2) Nykøbing IF Holbæk Sportsby
0 - 1
731366
on
11-09 2019
Kl. 19:00
Jernløse BK SIF Holbæk IF Jernløse Hallen
3 - 2
731367
to
12-09 2019
Kl. 18:00
Vipperød BK Rørvig/Højby Vipperødhallen
2 - 3
731363
14-09 2019
Kl. 13:30
Asnæs BK Undløse BK Asnæs Stadion
4 - 2
731364
14-09 2019
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Såby Fodbold Bramsnæsvighallen
3 - 3
731368
15-09 2019
Kl. 10:00
Hvalsø IF Tølløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 1
731384
on
18-09 2019
Kl. 18:30
Jernløse BK Asnæs BK Jernløse Hallen
4 - 0
731369
21-09 2019
Kl. 13:30
Nykøbing IF Vipperød BK Kongeengen
6 - 0
731382
21-09 2019
Kl. 13:30
Såby Fodbold Hvalsø IF Såbyhallen
6 - 2
731371
21-09 2019
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Bramsnæs FB Rørvig Stadion
1 - 2
731370
22-09 2019
Kl. 13:00
Tølløse BK SIF Holbæk IF Tølløse Stadion
1 - 2
731383
ti
24-09 2019
Kl. 18:30
Undløse BK Holbæk B&I (2) Undløse Stadion
3 - 2
731362
on
25-09 2019
Kl. 19:00
Jernløse BK Hvalsø IF Jernløse Hallen
1 - 0
731389
28-09 2019
Kl. 12:00
Vipperød BK Undløse BK Vipperødhallen
2 - 2
731390
28-09 2019
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Nykøbing IF Rørvig Stadion
4 - 4
731386
28-09 2019
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Hvalsø IF Bramsnæsvighallen
3 - 1
731385
29-09 2019
Kl. 14:00
Asnæs BK Tølløse BK Asnæs Stadion
1 - 1
731387
ma
30-09 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I (2) Jernløse BK Holbæk Sportsby - Kunstgræs
3 - 0
731392
on
02-10 2019
Kl. 18:30
Tølløse BK Holbæk B&I (2) Tølløse Kunstgræsbane
1 - 5
731396
fr
04-10 2019
Kl. 18:30
Jernløse BK Vipperød BK Jernløse Hallen
1 - 0
731391
05-10 2019
Kl. 13:30
Nykøbing IF Bramsnæs FB Kongeengen
1 - 1
731394
05-10 2019
Kl. 13:30
Såby Fodbold Asnæs BK Såbyhallen
3 - 0
731395
05-10 2019
Kl. 14:00
Undløse BK Rørvig/Højby Undløse Stadion
3 - 9
731393
06-10 2019
Kl. 10:00
Hvalsø IF SIF Holbæk IF Hvalsø ny Idrætsplads
4 - 2
731401
ti
08-10 2019
Kl. 19:00
Tølløse BK Vipperød BK Tølløse Kunstgræsbane
1 - 0
731400
to
10-10 2019
Kl. 19:00
Holbæk B&I (2) Såby Fodbold Holbæk Sportsby - Kunstgræs
3 - 0
731397
12-10 2019
Kl. 13:30
Nykøbing IF Undløse BK Kongeengen
4 - 1
731398
12-10 2019
Kl. 13:30
Asnæs BK Hvalsø IF Asnæs Stadion
4 - 0
731402
12-10 2019
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Jernløse BK Rørvig Stadion
5 - 2
731399
12-10 2019
Kl. 15:30
Bramsnæs FB SIF Holbæk IF Bramsnæsvighallen
3 - 1
731407
19-10 2019
Kl. 13:30
Vipperød BK Såby Fodbold Vipperødhallen
2 - 2
731405
19-10 2019
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Asnæs BK Fælleden Boldbaner
0 - 2
731404
19-10 2019
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Undløse BK Bramsnæsvighallen
2 - 1
731406
20-10 2019
Kl. 10:00
Hvalsø IF Holbæk B&I (2) Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 6
731403
20-10 2019
Kl. 13:00
Tølløse BK Rørvig/Højby Tølløse Kunstgræsbane
1 - 3
731411
ti
22-10 2019
Kl. 19:00
Holbæk B&I (2) SIF Holbæk IF Holbæk Sportsby - Kunstgræs
8 - 0
731412
26-10 2019
Kl. 12:00
Vipperød BK Hvalsø IF Vipperødhallen
1 - 1
731409
26-10 2019
Kl. 12:00
Tølløse BK Nykøbing IF Tølløse Kunstgræsbane
2 - 4
731414
26-10 2019
Kl. 14:00
Undløse BK Jernløse BK Undløse Stadion
1 - 5
731408
ti
29-10 2019
Kl. 19:00
Jernløse BK Nykøbing IF Jernløse Hallen
2 - 0
731388 fr
01-11 2019
Kl. 18:30
SIF Holbæk IF Såby Fodbold Fælleden Boldbaner
0 - 0
731410
02-11 2019
Kl. 13:00
Asnæs BK Bramsnæs FB Asnæs Stadion
1 - 4
731413
09-11 2019
Kl. 13:00
Rørvig/Højby Såby Fodbold Rørvig Stadion
UHT

Udehold taberdømt

731420 fr
03-04 2020
Kl. 18:15
Jernløse BK Bramsnæs FB Jernløse Hallen
UDS
731419
04-04 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Tølløse BK Undløse Stadion
UDS
731418
04-04 2020
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Hvalsø IF Rørvig Stadion
UDS
731417
04-04 2020
Kl. 16:00
Vipperød BK SIF Holbæk IF Vipperødhallen
UDS
731415
04-04 2020
Kl. 16:00
Nykøbing IF Såby Fodbold Kongeengen
UDS
731416 ti
07-04 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I (2) Asnæs BK Holbæk Sportsby
UDS
731460
11-04 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold Undløse BK Såby Hallen
UDS
731423
11-04 2020
Kl. 14:00
Bramsnæs FB Holbæk B&I (2) Bramsnæsvighallen
UDS
731421
11-04 2020
Kl. 14:00
Tølløse BK Jernløse BK Tølløse Stadion
UDS
731458
11-04 2020
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Rørvig/Højby Fælleden Boldbaner
UDS
731459 ma
13-04 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Nykøbing IF Hvalsø ny Idrætsplads
UDS
731422 ma
13-04 2020
Kl. 14:00
Asnæs BK Vipperød BK Asnæs Stadion
UDS
731466 fr
17-04 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Såby Fodbold Jernløse Hallen
UDS
731462 fr
17-04 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Bramsnæs FB Tølløse Kunstgræsbane
UDS
731463
18-04 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK Holbæk B&I (2) Vipperødhallen
UDS
731465
18-04 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Hvalsø IF Undløse Stadion
UDS
731464
18-04 2020
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Asnæs BK Rørvig Stadion
UDS
731461
18-04 2020
Kl. 16:00
Nykøbing IF SIF Holbæk IF Kongeengen
UDS
731468 to
23-04 2020
Kl. 19:00
Bramsnæs FB Vipperød BK Bramsnæsvighallen
UDS
731472
25-04 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold Tølløse BK Såby Hallen
UDS
731470
25-04 2020
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Undløse BK Fælleden Boldbaner
UDS
731471
26-04 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Jernløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
UDS
731467
26-04 2020
Kl. 14:00
Asnæs BK Nykøbing IF Asnæs Stadion
UDS
731478 fr
01-05 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK SIF Holbæk IF Jernløse Hallen
UDS
731476
02-05 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold Bramsnæs FB Såby Hallen
UDS
731477
02-05 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Asnæs BK Undløse Stadion
UDS
731474
02-05 2020
Kl. 14:00
Tølløse BK Hvalsø IF Tølløse Stadion
UDS
731475
02-05 2020
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Vipperød BK Rørvig Stadion
UDS
731473
02-05 2020
Kl. 16:00
Nykøbing IF Holbæk B&I (2) Kongeengen
UDS
731483 to
07-05 2020
Kl. 18:30
Vipperød BK Nykøbing IF Vipperødhallen
UDS
731469 to
07-05 2020
Kl. 19:00
Holbæk B&I (2) Rørvig/Højby Holbæk Sportsby
UDS
731484 fr
08-05 2020
Kl. 12:00
Hvalsø IF Såby Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
UDS
731480
09-05 2020
Kl. 14:00
Bramsnæs FB Rørvig/Højby Bramsnæsvighallen
UDS
731482
09-05 2020
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Tølløse BK Fælleden Boldbaner
UDS
731479
10-05 2020
Kl. 14:00
Asnæs BK Jernløse BK Asnæs Stadion
UDS
731481 ti
12-05 2020
Kl. 19:00
Holbæk B&I (2) Undløse BK Holbæk Sportsby
UDS
731485 to
14-05 2020
Kl. 18:30
Nykøbing IF Rørvig/Højby Kongeengen
UDS
731490 fr
15-05 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Holbæk B&I (2) Jernløse Hallen
UDS
731488
16-05 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold SIF Holbæk IF Såby Hallen
UDS
731489
16-05 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Vipperød BK Undløse Stadion
UDS
731486
16-05 2020
Kl. 14:00
Tølløse BK Asnæs BK Tølløse Stadion
UDS
731487
17-05 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Bramsnæs FB Hvalsø ny Idrætsplads
UDS
731495
23-05 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK Jernløse BK Vipperødhallen
UDS
731492
23-05 2020
Kl. 14:00
Bramsnæs FB Nykøbing IF Bramsnæsvighallen
UDS
731496
23-05 2020
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Undløse BK Rørvig Stadion
UDS
731494
23-05 2020
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Hvalsø IF Fælleden Boldbaner
UDS
731493
23-05 2020
Kl. 15:30
Holbæk B&I (2) Tølløse BK Holbæk Sportsby
UDS
731491
24-05 2020
Kl. 14:00
Asnæs BK Såby Fodbold Asnæs Stadion
UDS
731497 to
28-05 2020
Kl. 19:00
Vipperød BK Tølløse BK Vipperødhallen
UDS
731502 fr
29-05 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Rørvig/Højby Jernløse Hallen
UDS
731500
30-05 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold Holbæk B&I (2) Såby Hallen
UDS
731501
30-05 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Nykøbing IF Undløse Stadion
UDS
731498
30-05 2020
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Bramsnæs FB Fælleden Boldbaner
UDS
731499 ma
01-06 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Asnæs BK Hvalsø ny Idrætsplads
UDS
731503 to
04-06 2020
Kl. 18:30
Nykøbing IF Jernløse BK Kongeengen
UDS
731506
06-06 2020
Kl. 12:30
Såby Fodbold Vipperød BK Såby Hallen
UDS
731508
06-06 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Bramsnæs FB Undløse Stadion
UDS
731507
06-06 2020
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Tølløse BK Rørvig Stadion
UDS
731504
07-06 2020
Kl. 14:00
Asnæs BK SIF Holbæk IF Asnæs Stadion
UDS
731505 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Holbæk B&I (2) Hvalsø IF Holbæk Sportsby
UDS
731509 to
11-06 2020
Kl. 18:30
Nykøbing IF Tølløse BK Kongeengen
UDS
731510 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Bramsnæs FB Asnæs BK Bramsnæsvighallen
UDS
731511 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
SIF Holbæk IF Holbæk B&I (2) Fælleden Boldbaner
UDS
731512 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Hvalsø IF Vipperød BK Hvalsø ny Idrætsplads
UDS
731513 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Såby Fodbold Rørvig/Højby Såby Hallen
UDS
731514 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Jernløse BK Undløse BK Jernløse Hallen
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind