MENU

Serie 4, Pulje 9 //

Seneste resultater

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Resultat
621526
01-05 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Kr. Helsinge IF
5 - 1
621531
to
06-05 2021
Kl. 18:30
Årby GI Svinninge IF
2 - 3
621528
fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF Undløse BK
4 - 1
621530
fr
07-05 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Gørlev IF
3 - 6
621532
08-05 2021
Kl. 13:00
Jyderup BK Mørkøv IF
6 - 0
621529
08-05 2021
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Svebølle BI 2016
1 - 4

Stilling

K V U T Score P
1 16 13 1 2
75
-
24
40
2 16 11 3 2
44
-
21
36
3 15 12 0 3
58
-
19
36
4 16 10 1 5
45
-
33
31
5 16 8 3 5
41
-
24
27
6 15 8 3 4
40
-
22
27
7 16 8 1 7
34
-
39
25
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
8 16 6 0 10
29
-
47
18
9 16 5 1 10
32
-
45
16
10 16 5 1 10
33
-
52
16
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
11 15 1 0 14
22
-
66
3
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
12 15 0 0 15
9
-
70
0
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.

Kommende kampe

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Resultat
621533 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Raklev GI Føllenslev-Særslev IF
621348 to
13-05 2021
Kl. 13:00
Jyderup BK FC Kalundborg
621537
15-05 2021
Kl. 13:00
Føllenslev-Særslev IF Årby GI
621534
15-05 2021
Kl. 14:00
Mørkøv IF Svebølle BI 2016
621535
15-05 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Kr. Helsinge IF
621536
15-05 2021
Kl. 14:00
Raklev GI Hvidebæk IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind