Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2020
19:00
Vetterslev-Høm GF
1
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2020
19:00
Benløse IF
3
Sørbymagle IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
Høng GF
2
Ejby IF Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
Bringstrup-Sigersted IF
0
Lellinge IF
5
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
19:00
Herfølge BK
3
Vetterslev-Høm GF
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
19:00
Lellinge IF
0
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
13:00
Sørbymagle IF
6
Ørslev-Bjerge IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
14:00
Vemmelev Boldklub
Bringstrup-Sigersted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
12:00
Ejby IF Fodbold
5
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
Ørslev-Bjerge IF
2
Herfølge BK
4
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
19:00
Lellinge IF
3
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Bringstrup-Sigersted IF
Herfølge BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Høng GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
14:00
Ørslev-Bjerge IF
0
Ejby IF Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:30
Sørbymagle IF
5
Vetterslev-Høm GF
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
11:00
Sørbymagle IF
Bringstrup-Sigersted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:00
Vemmelev Boldklub
4
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:00
Høng GF
0
Benløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
19:00
Ejby IF Fodbold
6
Vetterslev-Høm GF
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:30
Lellinge IF
3
Sørbymagle IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
19:20
Vetterslev-Høm GF
6
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Bringstrup-Sigersted IF
0
Ejby IF Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
14:00
Ørslev-Bjerge IF
Høng GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
19:00
Herfølge BK
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
19:00
Køge BK
4
Høng GF
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:00
Sørbymagle IF
5
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
Høng GF
5
Vetterslev-Høm GF
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
Benløse IF
3
Ørslev-Bjerge IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
Køge BK
3
Bringstrup-Sigersted IF
6
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
Ejby IF Fodbold
3
Lellinge IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
19:00
Herfølge BK
1
Sørbymagle IF
6
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
18:30
Lellinge IF
3
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
17:30
Vetterslev-Høm GF
1
Benløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
Bringstrup-Sigersted IF
3
Høng GF
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Ørslev-Bjerge IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
Vemmelev Boldklub
3
Ejby IF Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
19:00
Benløse IF
4
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
19:00
Herfølge BK
1
Lellinge IF
5
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
19:00
Sørbymagle IF
5
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
Ørslev-Bjerge IF
4
Vetterslev-Høm GF
6
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Høng GF
1
Lellinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Benløse IF
2
Bringstrup-Sigersted IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Køge BK
0
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
14:00
Ejby IF Fodbold
10
Herfølge BK
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
19:00
Herfølge BK
3
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:00
Sørbymagle IF
Ejby IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
Vemmelev Boldklub
Høng GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Bringstrup-Sigersted IF
3
Ørslev-Bjerge IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Vetterslev-Høm GF
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Lellinge IF
2
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2020
19:00
Vetterslev-Høm GF
5
Bringstrup-Sigersted IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2020
19:00
Benløse IF
3
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Høng GF
Herfølge BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Ejby IF Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Køge BK
Sørbymagle IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
14:00
Ørslev-Bjerge IF
4
Lellinge IF
5
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
19:00
Herfølge BK
2
Benløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Sørbymagle IF
5
Høng GF
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
Vemmelev Boldklub
Ørslev-Bjerge IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Bringstrup-Sigersted IF
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Lellinge IF
Vetterslev-Høm GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
12:00
Ejby IF Fodbold
Køge BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2020
19:00
Vemmelev Boldklub
Herfølge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Køge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2020
11:00
Køge BK
Ørslev-Bjerge IF
ANN
|