MENU

U17 Drenge Mester (04) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
635731 fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter
0 - 3
635734
15-08 2020
Kl. 10:00
Sorø Freja IF Skjold Birkerød Sorø Stadion
1 - 2
635732
15-08 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF AB Ringsted Stadion
6 - 4
635733
15-08 2020
Kl. 12:00
Herfølge BK Næstved I.F. Herfølge Stadion
0 - 7
635737
15-08 2020
Kl. 13:15
Avarta Hillerød Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
0 - 5
635736
15-08 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Allerød Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter
2 - 9
635744 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
1 - 1
635742
22-08 2020
Kl. 12:00
Næstved I.F. Sorø Freja Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 1
635740
22-08 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Snekkersten IF Brøndby Stadion
8 - 3
635738
23-08 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Hillerød Fodbold Holbæk Sportsby
0 - 3
635741
23-08 2020
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion
6 - 2
635743
on
26-08 2020
Kl. 19:00
AB Herfølge BK Akademisk Boldklub
6 - 2
635746
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion
3 - 7
635745
29-08 2020
Kl. 10:00
Ringsted IF Holbæk B&I Ringsted Stadion
1 - 2
635747
29-08 2020
Kl. 10:00
Sorø Freja AB Sorø Stadion
0 - 5
635748
29-08 2020
Kl. 12:00
LSF Næstved I.F. Smørum Idrætscenter
4 - 3
635749
29-08 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
1 - 4
635758
05-09 2020
Kl. 11:00
Ringsted IF Herfølge BK Ringsted Stadion
7 - 1
635755
05-09 2020
Kl. 12:00
Næstved I.F. Snekkersten IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 2
635753
05-09 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Hillerød Fodbold Brøndby Stadion
3 - 2
635756
06-09 2020
Kl. 14:15
AB LSF Akademisk Boldklub
5 - 2
635735
on
09-09 2020
Kl. 18:00
LSF Brøndbyernes IF Smørum Idrætscenter
2 - 5
635757
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Solrød FC Sorø Freja Solrød Idrætscenter
7 - 1
635752 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Allerød Fodbold Klub Holbæk Sportsby
2 - 3
635764
12-09 2020
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion
2 - 0
635759
12-09 2020
Kl. 12:00
Herfølge BK Holbæk B&I Herfølge Stadion
0 - 8
635763
12-09 2020
Kl. 13:00
Avarta Næstved I.F. Espelundens Idrætsanlæg
1 - 10
635762
12-09 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF AB Snekkersten Idrætscenter
2 - 4
635760
ma
14-09 2020
Kl. 17:30
Sorø Freja Ringsted IF Sorø Stadion
1 - 3
635765
ma
14-09 2020
Kl. 18:15
Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark
7 - 3
635761 on
16-09 2020
Kl. 17:30
LSF Solrød FC Smørum Idrætscenter
2 - 1
635771
19-09 2020
Kl. 10:30
Ringsted IF LSF Ringsted Stadion
5 - 0
635772
19-09 2020
Kl. 12:00
Herfølge BK Sorø Freja Herfølge Stadion
4 - 1
635766
20-09 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Brøndbyernes IF Holbæk Sportsby
3 - 6
635767
20-09 2020
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion
5 - 4
635770
20-09 2020
Kl. 14:00
Solrød FC Snekkersten IF Solrød Idrætscenter
2 - 3
635769
20-09 2020
Kl. 14:15
AB Avarta Akademisk Boldklub
5 - 0
635750 on
23-09 2020
Kl. 17:30
Avarta Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg
UMH
635773
26-09 2020
Kl. 10:00
Sorø Freja Holbæk B&I Sorø Stadion
635777
26-09 2020
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion
635774
26-09 2020
Kl. 12:00
LSF Herfølge BK Smørum Idrætscenter
635776
26-09 2020
Kl. 13:00
Avarta Solrød FC Espelundens Idrætsanlæg
UDS
635779
26-09 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF IF Skjold Birkerød Brøndby Stadion
635778
27-09 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Næstved I.F. Allerød Idrætspark
635739 on
30-09 2020
Kl. 17:15
Allerød Fodbold Klub Avarta Allerød Idrætspark
635775 to
01-10 2020
Kl. 20:00
Snekkersten IF Ringsted IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
635786
03-10 2020
Kl. 10:00
Sorø Freja LSF Sorø Stadion
635784
03-10 2020
Kl. 11:00
Ringsted IF Avarta Ringsted Stadion
635785
03-10 2020
Kl. 12:00
Herfølge BK Snekkersten IF Herfølge Stadion
635781
03-10 2020
Kl. 12:00
Næstved I.F. Brøndbyernes IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
635780
04-10 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I IF Skjold Birkerød Holbæk Sportsby
635783
04-10 2020
Kl. 14:00
Solrød FC Hillerød Fodbold Solrød Idrætscenter
635782
04-10 2020
Kl. 14:15
AB Allerød Fodbold Klub Akademisk Boldklub
635751 on
07-10 2020
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Lyngehallen Kunstgræs
635754 on
07-10 2020
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Avarta Birkerød Stadion Kunstgræs
635790
10-10 2020
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Ringsted IF Hillerød Stadion
635787
10-10 2020
Kl. 12:00
LSF Holbæk B&I Smørum Idrætscenter
635792
10-10 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF AB Brøndby Stadion
635789
10-10 2020
Kl. 13:00
Avarta Herfølge BK Espelundens Idrætsanlæg
635788
10-10 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Sorø Freja Snekkersten Idrætscenter
635793
11-10 2020
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Næstved I.F. Birkerød Stadion
635791
11-10 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Solrød FC Allerød Idrætspark
635768
17-10 2020
Kl. 12:00
Næstved I.F. Hillerød Fodbold Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
635799
24-10 2020
Kl. 10:00
Sorø Freja Avarta Sorø Stadion
635797
24-10 2020
Kl. 11:00
Ringsted IF Allerød Fodbold Klub Ringsted Stadion
635798
24-10 2020
Kl. 12:00
Herfølge BK Hillerød Fodbold Herfølge Stadion
635800
24-10 2020
Kl. 12:00
LSF Snekkersten IF Smørum Idrætscenter
635795
24-10 2020
Kl. 13:30
AB IF Skjold Birkerød Akademisk Boldklub
635794
25-10 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Næstved I.F. Holbæk Sportsby
635796
25-10 2020
Kl. 13:30
Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter
635803
31-10 2020
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Sorø Freja Hillerød Stadion
635807
31-10 2020
Kl. 12:00
Næstved I.F. AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
635805
31-10 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Ringsted IF Brøndby Stadion
635802
31-10 2020
Kl. 13:00
Avarta LSF Espelundens Idrætsanlæg
635801
31-10 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Holbæk B&I Snekkersten Idrætscenter
635806
01-11 2020
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Solrød FC Birkerød Stadion
635804
01-11 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Herfølge BK Allerød Idrætspark
635810 fr
06-11 2020
Kl. 19:00
Ringsted IF IF Skjold Birkerød Ringsted Stadion Kunstgræs
635812
07-11 2020
Kl. 10:00
Sorø Freja Allerød Fodbold Klub Sorø Stadion
635813
07-11 2020
Kl. 12:00
LSF Hillerød Fodbold Smørum Idrætscenter
635811
07-11 2020
Kl. 12:00
Herfølge BK Brøndbyernes IF Herfølge Stadion
635809
07-11 2020
Kl. 12:00
Solrød FC Næstved I.F. Solrød Idrætscenter
635815
07-11 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Avarta Snekkersten Idrætscenter
635808
08-11 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I AB Holbæk Sportsby
635818 to
12-11 2020
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub LSF Allerød Idrætspark
635817
14-11 2020
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Snekkersten IF Hillerød Stadion
635821
14-11 2020
Kl. 12:00
Næstved I.F. Ringsted IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
635819
14-11 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Sorø Freja Brøndby Stadion
635816
14-11 2020
Kl. 13:00
Avarta Holbæk B&I Espelundens Idrætsanlæg
635820
15-11 2020
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Herfølge BK Birkerød Stadion
635822
15-11 2020
Kl. 14:15
AB Solrød FC Akademisk Boldklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind