MENU

Sjællandsserien , Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
907813
fr
13-08 2021
Kl. 18:00
VB 1968 Snekkersten IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
1 - 2
907814
14-08 2021
Kl. 12:00
Glostrup IF Skjold Birkerød Glostrup Idrætspark
0 - 2
907819
14-08 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF Fredensborg BI Avedøre Stadion
4 - 4
907816
14-08 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Liria FK Lundtofte Idrætsplads
0 - 3
907817
14-08 2021
Kl. 13:30
BSF Gladsaxe-Hero BK Ballerup Idrætspark
3 - 0
907815
14-08 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Hørsholm-Usserød IK Albertslund Stadion
1 - 2
907838
to
19-08 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub Hørsholm Idrætspark
8 - 1
907823
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal Avedøre IF Vedbæk Stadion
2 - 6
907841
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Fredensborg BI VB 1968 Fredensborg Stadion
0 - 1
907822
21-08 2021
Kl. 13:00
Snekkersten IF Glostrup Snekkersten Idrætscenter
1 - 5
907837
21-08 2021
Kl. 13:00
Liria FK BSF Skinderskovgård
0 - 5
907839
21-08 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Albertslund IF Birkerød Stadion
2 - 2
907824
21-08 2021
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Vallensbæk IF Gladsaxe Stadion
3 - 5
907845
to
26-08 2021
Kl. 18:30
BSF Hørsholm-Usserød IK Ballerup Idrætspark
2 - 0
907844
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads
1 - 1
907848
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal Fredensborg BI Vedbæk Stadion
1 - 1
907842
28-08 2021
Kl. 12:00
Glostrup VB 1968 Glostrup Idrætspark
2 - 3
907847
28-08 2021
Kl. 12:15
Avedøre IF Gladsaxe-Hero BK Avedøre Stadion
0 - 4
907846
28-08 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Liria FK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
907843
28-08 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Snekkersten IF Albertslund Stadion
2 - 1
907853
to
02-09 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
5 - 4
907850
fr
03-09 2021
Kl. 18:00
VB 1968 Albertslund IF Skovbrynet Skole
1 - 0
907855
fr
03-09 2021
Kl. 18:15
Fredensborg BI Glostrup Fredensborg Stadion
1 - 2
907849
04-09 2021
Kl. 13:00
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
5 - 2
907852
04-09 2021
Kl. 13:00
Liria FK Avedøre IF Skinderskovgård
1 - 1
907854
04-09 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
0 - 4
907851
04-09 2021
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal Gladsaxe Stadion
1 - 1
908193
11-09 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF Hørsholm-Usserød IK Avedøre Stadion
0 - 1
908194
11-09 2021
Kl. 12:00
FC Rudersdal Liria FK Vedbæk Stadion
2 - 1
907859
11-09 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF IF Skjold Birkerød Vallensbæk Idrætscenter
6 - 2
907857
11-09 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub VB 1968 Lundtofte Idrætsplads
1 - 2
907858
11-09 2021
Kl. 13:00
BSF Snekkersten IF Ballerup Idrætspark
3 - 0
907856
11-09 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
2 - 5
908195
11-09 2021
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Fredensborg BI Gladsaxe Stadion
0 - 1
908232
to
16-09 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 1
908225
fr
17-09 2021
Kl. 17:45
VB 1968 BSF Skovbrynet Skole
0 - 3
908234
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Fredensborg BI Albertslund IF Fredensborg Stadion, Kunstgræs
7 - 1
908230
18-09 2021
Kl. 12:00
Glostrup Lundtofte Boldklub Glostrup Idrætspark
1 - 0
908231
18-09 2021
Kl. 13:00
Liria FK Gladsaxe-Hero BK Skinderskovgård
0 - 0
908208
18-09 2021
Kl. 13:00
Snekkersten IF Vallensbæk IF Snekkersten Idrætscenter
3 - 3
908233
18-09 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Avedøre IF Birkerød Stadion
6 - 1
908240
to
23-09 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion
0 - 2
908238
25-09 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF Snekkersten IF Avedøre Stadion
2 - 0
908237
25-09 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF VB 1968 Vallensbæk Idrætscenter
3 - 5
908239
25-09 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal IF Skjold Birkerød Vedbæk Stadion
2 - 1
908241
25-09 2021
Kl. 13:00
Liria FK Fredensborg BI Skinderskovgård
0 - 2
908235
25-09 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Albertslund IF Lundtofte Idrætsplads
3 - 2
908246
to
30-09 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Liria FK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
4 - 1
908248
02-10 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion
4 - 1
908244
02-10 2021
Kl. 12:00
Glostrup Vallensbæk IF Glostrup Idrætspark
5 - 2
908242
02-10 2021
Kl. 13:00
Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter
2 - 6
908243
02-10 2021
Kl. 13:00
VB 1968 Avedøre IF Skovbrynet Skole
3 - 1
908245
02-10 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
1 - 2
908247
02-10 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Gladsaxe-Hero BK Birkerød Stadion
3 - 3
908272
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Snekkersten IF Gladsaxe Stadion
0 - 2
908274
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
6 - 2
908251
09-10 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF Glostrup Avedøre Stadion
4 - 1
908250
09-10 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Albertslund IF Vallensbæk Idrætscenter
5 - 1
908252
09-10 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal VB 1968 Vedbæk Stadion
2 - 2
908273
09-10 2021
Kl. 13:00
Liria FK IF Skjold Birkerød Skinderskovgård
4 - 3
908249
09-10 2021
Kl. 13:00
BSF Lundtofte Boldklub Ballerup Idrætspark
2 - 0
908276
fr
15-10 2021
Kl. 19:15
VB 1968 Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole Kunstgræs
2 - 1
908277
16-10 2021
Kl. 12:00
Glostrup FC Rudersdal Glostrup Idrætspark
3 - 1
908275
16-10 2021
Kl. 13:00
Snekkersten IF Liria FK Snekkersten Idrætscenter
1 - 0
908279
16-10 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Vallensbæk IF Lundtofte Idrætsplads
3 - 1
908280
16-10 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion
1 - 3
908281
16-10 2021
Kl. 13:30
BSF Fredensborg BI Ballerup Idrætspark
2 - 2
908278
16-10 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Avedøre IF Albertslund Stadion
1 - 1
908287
to
21-10 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2 - 0
908282
23-10 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF BSF Vallensbæk Idrætscenter
0 - 1
908283
23-10 2021
Kl. 12:30
Avedøre IF Lundtofte Boldklub Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 3
908284
23-10 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal Albertslund IF Vedbæk Stadion
2 - 0
908286
23-10 2021
Kl. 13:00
Liria FK VB 1968 Skinderskovgård
0 - 3
908288
23-10 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Fredensborg BI Birkerød Stadion Kunstgræs
7 - 0
908285
23-10 2021
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Glostrup Gladsaxe Stadion
0 - 1
908290
fr
29-10 2021
Kl. 19:15
VB 1968 Hørsholm-Usserød IK Skovbrynet Skole Kunstgræs
2 - 1
908291
30-10 2021
Kl. 12:00
Glostrup Liria FK Glostrup Idrætspark
3 - 0
908293
30-10 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads
1 - 1
908289
30-10 2021
Kl. 13:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
0 - 0
908295
30-10 2021
Kl. 13:00
Fredensborg BI Vallensbæk IF Fredensborg Stadion
2 - 3
908294
30-10 2021
Kl. 13:30
BSF Avedøre IF Ballerup Idrætspark
2 - 1
908292
30-10 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion
0 - 4
908296
to
04-11 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Avedøre IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
3 - 2
908297
fr
05-11 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal BSF Rundforbi Stadion Kunst
1 - 2
908300
fr
05-11 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Glostrup Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 4
908302
06-11 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
1 - 0
908299
06-11 2021
Kl. 13:00
Liria FK Albertslund IF Skinderskovgård
3 - 1
908301
06-11 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød VB 1968 Birkerød Stadion
3 - 4
908298
06-11 2021
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub Gladsaxe Stadion
1 - 0
907818
13-11 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF FC Rudersdal Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
908236
12-03 2022
Kl. 12:30
BSF Glostrup Ballerup Idrætspark
1 - 1
908309
to
17-03 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Albertslund IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
11 - 0
908308
fr
18-03 2022
Kl. 18:30
Liria FK Lundtofte Boldklub Herlev IF Stadion (Kunst)
2 - 1
908304
19-03 2022
Kl. 13:00
FC Rudersdal Vallensbæk IF Rundforbi Stadion Kunst
4 - 0
908311
19-03 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Avedøre IF Fredensborg Stadion
2 - 2
908310
19-03 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Glostrup Birkerød Stadion
1 - 3
908305
19-03 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK BSF Gladsaxe Stadion
1 - 2
908303
19-03 2022
Kl. 16:00
Snekkersten IF VB 1968 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 3
908312
fr
25-03 2022
Kl. 19:00
VB 1968 Fredensborg BI Skovbrynet Skole Kunstgræs
4 - 2
908313
26-03 2022
Kl. 12:00
Glostrup Snekkersten IF Glostrup Idrætspark
4 - 0
908318
26-03 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Gladsaxe-Hero BK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
908326
26-03 2022
Kl. 12:30
Avedøre IF FC Rudersdal Avedøre Stadion
1 - 5
908315
26-03 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Idrætsplads
2 - 4
908317
26-03 2022
Kl. 13:30
BSF Liria FK Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
1 - 0
908314
26-03 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF IF Skjold Birkerød Albertslund Stadion
2 - 3
908338
to
31-03 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 1
908331
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
VB 1968 Glostrup Skovbrynet Skole Kunstgræs
1 - 2
908328
02-04 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Albertslund IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
6 - 2
908346
02-04 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI FC Rudersdal Fredensborg Stadion
1 - 2
908337
02-04 2022
Kl. 13:15
Liria FK Vallensbæk IF Herlev IF Stadion (Kunst)
2 - 3
908343
02-04 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion
4 - 1
908334
02-04 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Avedøre IF Gladsaxe Stadion
2 - 3
908381
on
06-04 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal Gladsaxe-Hero BK Rundforbi Stadion Kunst
4 - 0
908347
09-04 2022
Kl. 12:00
Glostrup Fredensborg BI Glostrup Idrætspark
1 - 0
908380
09-04 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF Liria FK Avedøre Stadion
5 - 1
908379
09-04 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
908377
09-04 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
908378
09-04 2022
Kl. 13:30
BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
1 - 0
908376
09-04 2022
Kl. 15:00
Albertslund IF VB 1968 Albertslund Stadion
0 - 2
908382
ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF BSF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5 - 1
908387
to
14-04 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Vallensbæk IF Birkerød Stadion
6 - 1
908388 to
14-04 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Gladsaxe-Hero BK Fredensborg Stadion
3 - 0
908384
to
14-04 2022
Kl. 12:00
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark
6 - 1
908385
to
14-04 2022
Kl. 12:00
Liria FK FC Rudersdal Skinderskovgård
2 - 1
908386
to
14-04 2022
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Avedøre IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
4 - 1
908383
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
VB 1968 Lundtofte Boldklub Skovbrynet Skole
7 - 0
908392
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Vallensbæk IF Snekkersten Idrætscenter
3 - 1
908391
fr
22-04 2022
Kl. 18:15
BSF VB 1968 Ballerup Idrætspark
3 - 4
908394
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Vedbæk Stadion
0 - 2
908393
23-04 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF IF Skjold Birkerød Avedøre Stadion
1 - 1
908390
23-04 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Glostrup Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
908395
23-04 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Liria FK Gladsaxe Stadion
1 - 1
908389
23-04 2022
Kl. 15:00
Albertslund IF Fredensborg BI Albertslund Stadion
1 - 5
908400
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe-Hero BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
7 - 2
908398
30-04 2022
Kl. 12:00
Glostrup BSF Glostrup Idrætspark
2 - 0
908396
30-04 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Avedøre IF Snekkersten Idrætscenter
3 - 2
908402
30-04 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Liria FK Fredensborg Stadion
1 - 3
908399
30-04 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF Lundtofte Boldklub Albertslund Stadion
0 - 3
908401
30-04 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
3 - 2
908407
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal Snekkersten IF Vedbæk Stadion
3 - 3
908406
07-05 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF VB 1968 Avedøre Stadion
2 - 3
908405
07-05 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter
0 - 3
908409
07-05 2022
Kl. 13:00
Liria FK Hørsholm-Usserød IK Skinderskovgård
1 - 4
908403
07-05 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
0 - 3
908404
07-05 2022
Kl. 13:00
BSF Albertslund IF Ballerup Idrætspark
6 - 0
908408
07-05 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK IF Skjold Birkerød Gladsaxe Stadion
1 - 0
908411
fr
13-05 2022
Kl. 18:00
VB 1968 FC Rudersdal Skovbrynet Skole
3 - 0
908415
14-05 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Liria FK Birkerød Stadion
2 - 2
908412
14-05 2022
Kl. 12:00
Glostrup Avedøre IF Glostrup Idrætspark
3 - 0
908457
14-05 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK Fredensborg Stadion
1 - 3
908410
14-05 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Gladsaxe-Hero BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 4
908414
14-05 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub BSF Lundtofte Idrætsplads
0 - 1
908413
14-05 2022
Kl. 13:30
Albertslund IF Vallensbæk IF Albertslund Stadion
1 - 3
908397
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
VB 1968 Vallensbæk IF Skovbrynet Skole
3 - 1
908577
to
19-05 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
3 - 1
908517 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal Glostrup Vedbæk Stadion
908516
21-05 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF Albertslund IF Avedøre Stadion
908512
21-05 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI BSF Fredensborg Stadion
908519
21-05 2022
Kl. 13:00
Liria FK Snekkersten IF Skinderskovgård
908518
21-05 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK VB 1968 Gladsaxe Stadion
908514 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Lundtofte Boldklub Vallensbæk Idrætscenter
908579 fr
27-05 2022
Kl. 18:30
VB 1968 Liria FK Skovbrynet Skole
908578
28-05 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
908584
28-05 2022
Kl. 13:00
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
908582
28-05 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Avedøre IF Lundtofte Idrætsplads
908583
28-05 2022
Kl. 13:30
BSF Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark
908581
28-05 2022
Kl. 15:00
Albertslund IF FC Rudersdal Albertslund Stadion
908580 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Glostrup Gladsaxe-Hero BK Glostrup Idrætspark
908586 to
02-06 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal Lundtofte Boldklub Vedbæk Stadion
908589 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK VB 1968 Hørsholm Idrætspark
908585
04-06 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF BSF Avedøre Stadion
908591
04-06 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Fredensborg BI Vallensbæk Idrætscenter
908588
04-06 2022
Kl. 13:00
Liria FK Glostrup Skinderskovgård
908590
04-06 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
908587
04-06 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Albertslund IF Gladsaxe Stadion
908592
11-06 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter
908593
11-06 2022
Kl. 13:00
VB 1968 IF Skjold Birkerød Skovbrynet Skole
908594
11-06 2022
Kl. 13:00
Glostrup Hørsholm-Usserød IK Glostrup Idrætspark
908595
11-06 2022
Kl. 13:00
Albertslund IF Liria FK Albertslund Stadion
908614
11-06 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads
908615
11-06 2022
Kl. 13:00
BSF FC Rudersdal Ballerup Idrætspark
908616
11-06 2022
Kl. 13:00
Avedøre IF Vallensbæk IF Avedøre Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 18. juni 2022 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil

Log ind