MENU

U19 Drenge 1 (03-04) Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
682004 fr
13-08 2021
Kl. 18:00
Oversidder Stenløse BK
682010
14-08 2021
Kl. 12:00
Orient GI FC Holte Islev Skole
2 - 4
682022
14-08 2021
Kl. 16:00
Høsterkøb HF 2000 Rosenhøj BK Rudegård Stadion
1 - 4
682023
15-08 2021
Kl. 14:00
Værløse BK FC Rudersdal Værløse Stadion
0 - 6
682024
ma
16-08 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub Hørsholm Idrætspark
3 - 2
682025
22-08 2021
Kl. 15:00
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
5 - 2
682035
22-08 2021
Kl. 15:00
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
682048 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Rosenhøj BK
682055 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Høsterkøb HF 2000 Hørsholm Idrætspark
HMH
682053
28-08 2021
Kl. 12:00
Orient GI Lundtofte Boldklub Islev Skole
5 - 5
682054
29-08 2021
Kl. 14:00
Værløse BK FC Holte Værløse Stadion
2 - 5
682042
29-08 2021
Kl. 15:00
FC Rudersdal Stenløse BK Rundforbi Stadion
1 - 0
682066
04-09 2021
Kl. 13:30
Lundtofte Boldklub Oversidder Lundtofte Idrætsplads
682056
04-09 2021
Kl. 13:30
Stenløse BK Hørsholm-Usserød IK Stenløse Stadion
9 - 2
682058
05-09 2021
Kl. 15:00
FC Holte FC Rudersdal Rudegård Stadion
2 - 2
682065 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Rosenhøj BK Værløse BK Avedøre Stadion
1 - 2
682041 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub Høsterkøb HF 2000 Lundtofte Idrætsplads
2 - 2
682068 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Høsterkøb HF 2000
682077
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Orient GI Hørsholm Idrætspark
0 - 3
682074
11-09 2021
Kl. 13:30
Stenløse BK FC Holte Stenløse Stadion
2 - 8
682067
12-09 2021
Kl. 15:00
FC Rudersdal Rosenhøj BK Rundforbi Stadion
1 - 0
682076 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Værløse BK Lundtofte Boldklub Værløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

682610
18-09 2021
Kl. 12:00
Orient GI Oversidder Islev Skole
682652
18-09 2021
Kl. 13:30
Lundtofte Boldklub FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads
3 - 3
682641
18-09 2021
Kl. 14:00
FC Holte Hørsholm-Usserød IK Rudegård Stadion
5 - 3
682643
18-09 2021
Kl. 14:00
Rosenhøj BK Stenløse BK Avedøre Stadion
2 - 6
682034 ma
20-09 2021
Kl. 17:15
Stenløse BK Værløse BK Stenløse Stadion
4 - 4
682664 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
682660
26-09 2021
Kl. 14:00
FC Holte Rosenhøj BK Rudegård Stadion
5 - 0
682663
26-09 2021
Kl. 14:00
Værløse BK Orient GI Værløse Stadion
3 - 1
682655
26-09 2021
Kl. 15:00
FC Rudersdal Høsterkøb HF 2000 Rundforbi Stadion
3 - 3
682659 ma
27-09 2021
Kl. 19:30
Lundtofte Boldklub Stenløse BK Lundtofte Idrætsplads
8 - 1
682670 on
29-09 2021
Kl. 19:00
Oversidder Værløse BK
682671
02-10 2021
Kl. 14:00
Orient GI FC Rudersdal Islev Skole
UHT

Udehold taberdømt

682757
02-10 2021
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Rosenhøj BK Hørsholm Idrætspark
1 - 0
682762 ma
04-10 2021
Kl. 19:30
Lundtofte Boldklub FC Holte Lundtofte Idrætsplads
8 - 3
682796 on
06-10 2021
Kl. 18:30
FC Holte Høsterkøb HF 2000 Rudegård Stadion
3 - 0
682773
09-10 2021
Kl. 13:30
Stenløse BK Orient GI Stenløse Stadion
3 - 2
682672
09-10 2021
Kl. 14:00
Rosenhøj BK Lundtofte Boldklub Avedøre Stadion
3 - 0
682797
10-10 2021
Kl. 14:00
Værløse BK Hørsholm-Usserød IK Værløse Stadion
3 - 2
682763
10-10 2021
Kl. 15:00
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
682040
on
13-10 2021
Kl. 19:00
Rosenhøj BK Orient GI Avedøre Stadion Kunstgræs
6 - 0
682060
16-10 2021
Kl. 16:00
Høsterkøb HF 2000 Orient GI Rudegård Stadion
UHT

Udehold taberdømt

682642
23-10 2021
Kl. 16:00
Høsterkøb HF 2000 Værløse BK Rudegård Stadion
UDS
682732
30-10 2021
Kl. 14:00
Høsterkøb HF 2000 Stenløse BK Rudegård Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind