MENU

U16 Piger 1 (06) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
780818
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Solrød FC/Havdrup GI Himmelev Idrætspark
2 - 0
780857
15-08 2021
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
780819
15-08 2021
Kl. 11:30
Oversidder Greve Fodbold
780859
21-08 2021
Kl. 11:00
BSF/LSF Ålholm/FIF Smørum Idrætscenter
4 - 3
780861
22-08 2021
Kl. 11:00
Solrød FC/Havdrup GI Allerød Fodbold Klub Solrød Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

773947
22-08 2021
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
780863
ma
23-08 2021
Kl. 18:00
Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
1 - 8
773950
28-08 2021
Kl. 13:30
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
773952
29-08 2021
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
780858
29-08 2021
Kl. 11:00
Ølstykke-Jyllinge IF Skjold Birkerød Ølstykke Stadion
3 - 0
773979
to
02-09 2021
Kl. 18:30
BSF/LSF Roskilde Pigefodbold Ballerup Idrætspark
3 - 3
773953
04-09 2021
Kl. 11:00
BSF/LSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
10 - 0
773955
05-09 2021
Kl. 11:30
Oversidder Roskilde Pigefodbold
773956
05-09 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Ålholm/FIF Greve Idræts Center
7 - 4
773957
05-09 2021
Kl. 13:30
Oversidder Allerød Fodbold Klub
773961
11-09 2021
Kl. 13:30
Ålholm/FIF Oversidder Ålholmskolen
773962
12-09 2021
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Roskilde Pigefodbold Birkerød Stadion
0 - 4
773959
12-09 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
773949 ti
14-09 2021
Kl. 17:45
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Allerød Idrætspark
0 - 9
773951 to
16-09 2021
Kl. 20:00
Ålholm/FIF Solrød FC/Havdrup GI FIF-Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

773964
19-09 2021
Kl. 11:00
Solrød FC/Havdrup GI IF Skjold Birkerød Solrød Idrætscenter
1 - 3
773965
19-09 2021
Kl. 11:30
Oversidder Ålholm/FIF
773963
19-09 2021
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold Allerød Fodbold Klub Himmelev Idrætspark
3 - 1
773966
19-09 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold BSF/LSF Greve Idræts Center
0 - 8
780855
19-09 2021
Kl. 13:00
Ålholm/FIF Ølstykke-Jyllinge FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 2
773967
19-09 2021
Kl. 13:30
Oversidder Ølstykke-Jyllinge
773970 on
22-09 2021
Kl. 18:15
Solrød FC/Havdrup GI Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
1 - 4
780817
on
22-09 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub BSF/LSF Lyngehallen Kunstgræs
1 - 4
773971
to
23-09 2021
Kl. 20:00
Ålholm/FIF Roskilde Pigefodbold FIF-Stadion Kunstgræs
0 - 3
773969
25-09 2021
Kl. 11:00
BSF/LSF Oversidder Ballerup Idrætspark
773968
25-09 2021
Kl. 13:30
Ølstykke-Jyllinge Oversidder Ølstykke Stadion
773948
26-09 2021
Kl. 11:00
Ølstykke-Jyllinge BSF/LSF Ølstykke Stadion
1 - 3
773958
to
30-09 2021
Kl. 18:30
Ølstykke-Jyllinge Greve Fodbold Ølstykke Stadion
5 - 4
773973
02-10 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Ålholm/FIF Allerød Idrætspark
4 - 2
773974
03-10 2021
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold Ølstykke-Jyllinge Himmelev Idrætspark
6 - 1
773975
03-10 2021
Kl. 11:30
Oversidder BSF/LSF
773977
03-10 2021
Kl. 13:30
Oversidder Solrød FC/Havdrup GI
773960
ma
04-10 2021
Kl. 19:00
BSF/LSF Solrød FC/Havdrup GI Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
1 - 0
773976 to
07-10 2021
Kl. 16:45
IF Skjold Birkerød Greve Fodbold Birkerød Stadion
1 - 3
773981
10-10 2021
Kl. 11:00
Ålholm/FIF IF Skjold Birkerød FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 1
773980
10-10 2021
Kl. 11:00
Solrød FC/Havdrup GI Oversidder Solrød Idrætscenter
773978
10-10 2021
Kl. 11:00
Ølstykke-Jyllinge Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion
0 - 4
773982
10-10 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
773972
on
13-10 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion
1 - 2
773954
16-10 2021
Kl. 11:00
Solrød FC/Havdrup GI Ølstykke-Jyllinge Solrød Idrætscenter
2 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind