MENU

8-Herresenior 1 - Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
548984
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Herlev IF VB 1968 (1) Herlev IF Engen
1 - 1
548990
fr
20-08 2021
Kl. 18:00
IF Bytoften SIF Oldboys/Girls (2) Gladsaxe skole
1 - 4
548992
22-08 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Herlev IF Snekkersten Idrætscenter
1 - 0
548994
to
26-08 2021
Kl. 19:00
Herlev IF IF Bytoften Herlev IF Engen
5 - 1
548998 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
SIF Oldboys/Girls (2) VB 1968 (1) Torvevej
6 - 2
549000 ti
31-08 2021
Kl. 18:45
IF Skjold Birkerød Herlev IF Sjælsøskolen
HMH
548999
ti
31-08 2021
Kl. 20:20
IF Bytoften Snekkersten IF Gladsaxe skole
4 - 1
548980 on
01-09 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls (2) Snekkersten IF Torvevej
HHT

Hjemmehold taberdømt

548997
05-09 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF VB 1968 (1) Snekkersten Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

549002
to
09-09 2021
Kl. 19:00
Herlev IF SIF Oldboys/Girls (2) Herlev IF Engen
5 - 2
549004
12-09 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
0 - 2
549007 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Snekkersten IF SIF Oldboys/Girls (2) Snekkersten Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

549005
fr
17-09 2021
Kl. 19:15
IF Bytoften IF Skjold Birkerød Gladsaxe skole
1 - 6
549006
18-09 2021
Kl. 13:00
VB 1968 (1) Herlev IF Skovbrynet Skole
2 - 2
549008 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls (2) IF Bytoften Torvevej
549010 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød VB 1968 (1) Birkerød Stadion
549009 to
23-09 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Snekkersten IF Herlev IF Engen
548991
26-09 2021
Kl. 13:00
VB 1968 (1) IF Skjold Birkerød Skovbrynet Skole
549013 ti
28-09 2021
Kl. 17:45
IF Skjold Birkerød SIF Oldboys/Girls (2) Birkerød Stadion
549011 fr
01-10 2021
Kl. 19:15
IF Bytoften Herlev IF Gladsaxe skole
549012
02-10 2021
Kl. 13:00
VB 1968 (1) Snekkersten IF Skovbrynet Skole
549003
03-10 2021
Kl. 13:00
VB 1968 (1) IF Bytoften Skovbrynet Skole
549014 to
07-10 2021
Kl. 19:00
Herlev IF IF Skjold Birkerød Herlev IF Engen
549015
09-10 2021
Kl. 13:00
VB 1968 (1) SIF Oldboys/Girls (2) Skovbrynet Skole
549016
10-10 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF IF Bytoften Snekkersten Idrætscenter
549017 ma
11-10 2021
Kl. 17:00
SIF Oldboys/Girls (2) Herlev IF Torvevej
549019 ti
12-10 2021
Kl. 17:00
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
549018 fr
15-10 2021
Kl. 19:15
IF Bytoften VB 1968 (1) Gladsaxe skole
548993
17-10 2021
Kl. 13:00
SIF Oldboys/Girls (2) IF Skjold Birkerød Torvevej
548989
24-10 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød IF Bytoften Birkerød Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind