MENU

Herre-DS 2021-22, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
914225
07-08 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Union Frederikssund Stadion
3
-
0
914228
07-08 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter
4
-
1
914226
07-08 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Greve Solrød Idrætscenter
1
-
2
914227
07-08 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Allerød FK Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
914224
07-08 2021
Kl. 14:00
B 1903 Avarta B1903
0
-
2
914233
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Herstedøster IC Solrød FC Herstedøster Stadion
3
-
2
914231
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Frederikssund B 1903 Frederikssund Stadion
3
-
1
914232
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Greve Union Greve Idræts Center
6
-
0
914229
14-08 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Ishøj IF Allerød Idrætspark
0
-
2
914230
ma
16-08 2021
Kl. 18:30
Avarta Brønshøj Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
3
914236
21-08 2021
Kl. 12:00
Union Herstedøster IC Genforeningspladsen
0
-
4
914234
21-08 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Avarta Allerød Idrætspark
4
-
1
914238
21-08 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætscenter
4
-
0
914235
21-08 2021
Kl. 14:00
B 1903 Greve B1903
0
-
1
914237
21-08 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Frederikssund Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
914243
to
26-08 2021
Kl. 18:15
Herstedøster IC B 1903 Herstedøster Stadion
2
-
3
914241
fr
27-08 2021
Kl. 18:15
Solrød FC Union Solrød Idrætscenter
2
-
0
914239
28-08 2021
Kl. 13:00
Avarta Ishøj IF Tømrermester Jim Jensens Park
2
-
4
914240
28-08 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Allerød FK Frederikssund Stadion
2
-
3
914242
28-08 2021
Kl. 13:00
Greve Brønshøj Greve Idræts Center
2
-
1
914244
04-09 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Greve Allerød Idrætspark
3
-
1
914246
04-09 2021
Kl. 13:00
Avarta Frederikssund Tømrermester Jim Jensens Park
4
-
2
914248
04-09 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Union Ishøj Idrætscenter
3
-
0
914247
04-09 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Herstedøster IC Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
914245
04-09 2021
Kl. 14:00
B 1903 Solrød FC B1903
1
-
0
914253
fr
10-09 2021
Kl. 17:45
Herstedøster IC Allerød FK Herstedøster Stadion
2
-
1
914249
11-09 2021
Kl. 12:00
Union B 1903 Genforeningspladsen
2
-
3
914250
11-09 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Ishøj IF Frederikssund Stadion
2
-
7
914252
11-09 2021
Kl. 13:00
Greve Avarta Greve Idræts Center
1
-
1
914251
11-09 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Brønshøj Solrød Idrætscenter
1
-
2
914254
18-09 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Solrød FC Allerød Idrætspark
2
-
0
914255
18-09 2021
Kl. 13:00
Avarta Herstedøster IC Tømrermester Jim Jensens Park
2
-
2
914256
18-09 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Greve Frederikssund Stadion
1
-
1
914258
18-09 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF B 1903 Ishøj Idrætscenter
4
-
1
914257
18-09 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Union Tingbjerg Idrætspark
3
-
2
914262
25-09 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Greve Ishøj Idrætscenter
1
-
3
914263
25-09 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Frederikssund Herstedøster Stadion
1
-
4
914259
25-09 2021
Kl. 14:00
B 1903 Brønshøj B1903
3
-
2
914261
25-09 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Avarta Solrød Idrætscenter
0
-
3
914260
26-09 2021
Kl. 12:00
Union Allerød FK Genforeningspladsen
0
-
3
914265
02-10 2021
Kl. 13:00
Avarta Union Tømrermester Jim Jensens Park
3
-
2
914266
02-10 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Solrød FC Frederikssund Stadion
2
-
2
914268
02-10 2021
Kl. 13:00
Greve Herstedøster IC Greve Idræts Center
3
-
0
914264
02-10 2021
Kl. 13:30
Allerød FK B 1903 Allerød Idrætspark
3
-
0
914267
02-10 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Ishøj IF Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
914271
09-10 2021
Kl. 12:00
Union Frederikssund Genforeningspladsen
1
-
0
914272
09-10 2021
Kl. 13:00
Greve Solrød FC Greve Idræts Center
2
-
1
914269
09-10 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Brønshøj Allerød Idrætspark
0
-
0
914270
09-10 2021
Kl. 13:00
Avarta B 1903 Tømrermester Jim Jensens Park
0
-
0
914273
09-10 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ishøj IF Herstedøster Stadion
2
-
1
914275
16-10 2021
Kl. 12:00
Union Greve Genforeningspladsen
0
-
2
914278
16-10 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Allerød FK Ishøj Idrætscenter
2
-
1
914276
16-10 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Herstedøster IC Solrød Idrætscenter
1
-
1
914277
16-10 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Avarta Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
914274
16-10 2021
Kl. 14:00
B 1903 Frederikssund B1903
1
-
4
914279
23-10 2021
Kl. 13:00
Avarta Allerød FK Tømrermester Jim Jensens Park
2
-
4
914280
23-10 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Brønshøj Frederikssund Stadion
3
-
1
914282
23-10 2021
Kl. 13:00
Greve B 1903 Greve Idræts Center
1
-
1
914283
23-10 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Union Herstedøster Stadion
3
-
3
914281
23-10 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Ishøj IF Solrød Idrætscenter
1
-
4
914286
30-10 2021
Kl. 12:00
Union Solrød FC Genforeningspladsen
1
-
1
914284
30-10 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Frederikssund Allerød Idrætspark
3
-
2
914288
30-10 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Avarta Ishøj Idrætscenter
3
-
2
914285
30-10 2021
Kl. 14:00
B 1903 Herstedøster IC B1903
2
-
3
914287
30-10 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Greve Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
914289
06-11 2021
Kl. 12:00
Union Ishøj IF Genforeningspladsen
4
-
5
914290
06-11 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Avarta Frederikssund Stadion
0
-
2
914315
06-11 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Brønshøj Herstedøster Stadion
0
-
1
914291
06-11 2021
Kl. 14:00
Solrød FC B 1903 Solrød Idrætscenter
2
-
2
914314
06-11 2021
Kl. 14:00
Greve Allerød FK Greve Idræts Center
1
-
1
914320
26-03 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Frederikssund Ishøj Idrætscenter
2
-
3
914318
26-03 2022
Kl. 13:00
Avarta Greve Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
1
914319
26-03 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Solrød FC Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
914317
26-03 2022
Kl. 14:00
Union B 1903 Genforeningspladsen
4
-
2
914325
fr
01-04 2022
Kl. 17:45
Herstedøster IC Avarta Herstedøster Stadion
0
-
1
914321
02-04 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF B 1903 Ishøj Idrætscenter
1
-
1
914324
02-04 2022
Kl. 13:00
Greve Frederikssund Greve Idræts Center
4
-
1
914322
02-04 2022
Kl. 14:00
Union Brønshøj Genforeningspladsen
2
-
2
914323
02-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Allerød FK Solrød Idrætscenter
1
-
4
914326
09-04 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Union Allerød Idrætspark
3
-
2
914327
09-04 2022
Kl. 13:00
Avarta Solrød FC Tømrermester Jim Jensens Park
3
-
1
914329
09-04 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Herstedøster IC Frederikssund Stadion
3
-
1
914331
09-04 2022
Kl. 13:00
Greve Ishøj IF Greve Idræts Center
1
-
0
914330
09-04 2022
Kl. 14:00
Brønshøj B 1903 Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
914333
to
14-04 2022
Kl. 12:00
Union Avarta Genforeningspladsen
0
-
1
915785
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Herstedøster IC Greve Herstedøster Stadion
1
-
2
914446
16-04 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Brønshøj Ishøj Idrætscenter
7
-
3
914332
16-04 2022
Kl. 14:00
B 1903 Allerød FK B1903
2
-
1
914334
16-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Frederikssund Solrød Idrætscenter
0
-
4
915786
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
B 1903 Avarta B1903
0
-
1
915790
23-04 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter
3
-
0
915787
23-04 2022
Kl. 14:00
Union Frederikssund Genforeningspladsen
2
-
4
915788
23-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Greve Solrød Idrætscenter
2
-
2
915789
23-04 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Allerød FK Tingbjerg Idrætspark
0
-
0
915792
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Avarta Brønshøj Tømrermester Jim Jensens Park
4
-
0
915795
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Solrød FC Herstedøster Stadion
1
-
2
915791
30-04 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Ishøj IF Allerød Idrætspark
4
-
2
915793
30-04 2022
Kl. 13:00
Frederikssund B 1903 Frederikssund Stadion
5
-
0
915794
30-04 2022
Kl. 13:00
Greve Union Greve Idræts Center
4
-
0
915798
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Union Herstedøster IC Genforeningspladsen
3
-
1
915800
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætscenter
5
-
1
915796
07-05 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Avarta Allerød Idrætspark
2
-
3
915797
07-05 2022
Kl. 14:00
B 1903 Greve B1903
1
-
1
915799
07-05 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Frederikssund Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
915802
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund Allerød FK Frederikssund Stadion
4
-
3
915804
fr
13-05 2022
Kl. 13:00
Greve Brønshøj Greve Idræts Center
1
-
1
915801
fr
13-05 2022
Kl. 14:00
Avarta Ishøj IF Tømrermester Jim Jensens Park
0
-
3
915805
fr
13-05 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC B 1903 Herstedøster Stadion
1
-
0
915803
14-05 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Union Solrød Idrætscenter
1
-
0
914316
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Allerød FK Herstedøster IC Allerød Idrætspark
6
-
1
915808
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Avarta Frederikssund Tømrermester Jim Jensens Park
2
-
2
915806
21-05 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Greve Allerød Idrætspark
2
-
2
915810
21-05 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Union Ishøj Idrætscenter
7
-
1
915807
21-05 2022
Kl. 14:00
B 1903 Solrød FC B1903
1
-
1
915809
21-05 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Herstedøster IC Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
915812
to
26-05 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Ishøj IF Frederikssund Stadion
1
-
5
915811
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
B 1903 Union B1903
4
-
3
915813
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Solrød FC Brønshøj Solrød Idrætscenter
0
-
1
915814
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Greve Avarta Greve Idræts Center
1
-
2
915815
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC Allerød FK Herstedøster Stadion
1
-
0
915817
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Avarta Herstedøster IC Tømrermester Jim Jensens Park
3
-
3
915818
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Frederikssund Greve Frederikssund Stadion
0
-
0
915816
04-06 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Solrød FC Allerød Idrætspark
2
-
0
915819
04-06 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Union Tingbjerg Idrætspark
5
-
1
915820
04-06 2022
Kl. 14:00
B 1903 Ishøj IF B1903
2
-
4
915846
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC Frederikssund Herstedøster Stadion
2
-
2
915845
11-06 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Greve Ishøj Idrætscenter
2
-
2
915833
11-06 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Avarta Solrød Idrætscenter
1
-
3
915821
12-06 2022
Kl. 14:00
B 1903 Brønshøj B1903
1
-
8
915822
to
16-06 2022
Kl. 18:30
Union Allerød FK Genforeningspladsen
0
-
3
916508
18-06 2022
Kl. 14:00
Allerød FK B 1903 Allerød Idrætspark
6
-
0
916509
18-06 2022
Kl. 14:00
Avarta Union Tømrermester Jim Jensens Park
4
-
0
916510
18-06 2022
Kl. 14:00
Frederikssund Solrød FC Frederikssund Stadion
7
-
0
916511
18-06 2022
Kl. 14:00
Brønshøj Ishøj IF Tingbjerg Idrætspark
2
-
1
916512
18-06 2022
Kl. 14:00
Greve Herstedøster IC Greve Idræts Center
0
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind