MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
894385
20-11 2021
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
3
-
0
894386
20-11 2021
Kl. 12:15
Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5
-
1
894387
28-11 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Fix Lyngby Stadion
1
-
3
894391
28-11 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK BK Rødovre Virumgård kunstgræsbane
0
-
4
894392
05-12 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Vedbæk Stadion Kunst
2
-
6
894393
05-12 2021
Kl. 13:30
Fix Snekkersten IF Tingbjerg Idrætspark
0
-
4
894394
11-12 2021
Kl. 11:00
B 1903 Lyngby Boldklub 1921 B1903
894398
11-12 2021
Kl. 13:00
BK Rødovre FC Rudersdal Rødovre Stadion Kunst
4
-
0
894396
18-12 2021
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Fix Hørsholm Idrætspark
10
-
1
894395
18-12 2021
Kl. 12:00
Fremad Amager (1) Virum-Sorgenfri BK Sundby Idrætspark
3
-
3
894397
18-12 2021
Kl. 12:15
Snekkersten IF B 1903 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
0
894399
19-12 2021
Kl. 14:30
Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
894388
08-01 2022
Kl. 12:50
BK Rødovre Fremad Amager (1) Rødovre Stadion Kunst
4
-
1
894419
16-01 2022
Kl. 11:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
3
894424
22-01 2022
Kl. 11:00
B 1903 Fremad Amager (1) B1903
3
-
6
894400
29-01 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF Virumgård kunstgræsbane
2
-
1
894403
30-01 2022
Kl. 09:00
Fix BK Rødovre Tingbjerg Idrætspark
2
-
0
894402
30-01 2022
Kl. 13:15
Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten IF Lyngby Stadion
894416
05-02 2022
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm Idrætspark
0
-
7
894417
06-02 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal Virumgård kunstgræsbane
3
-
0
894415
06-02 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager (1) Fix Sundby Idrætspark
8
-
0
894389
06-02 2022
Kl. 14:30
Espergærde IF B 1903 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
894420
12-02 2022
Kl. 12:15
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0
-
4
894422
13-02 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 BK Rødovre Lyngby Stadion
1
-
2
894421 to
24-02 2022
Kl. 18:45
FC Rudersdal Espergærde IF Rundforbi Stadion Kunst
0
-
2
894426
27-02 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK B 1903 Virumgård kunstgræsbane
7
-
0
894429
27-02 2022
Kl. 12:30
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
0
894418 ti
01-03 2022
Kl. 17:00
BK Rødovre B 1903 Rødovre Stadion Kunst
1
-
3
894427
05-03 2022
Kl. 11:00
FC Rudersdal Fix Vedbæk Stadion Kunst
3
-
6
894428
05-03 2022
Kl. 14:00
BK Rødovre Snekkersten IF Rødovre Stadion Kunst
6
-
2
894425
06-03 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager (1) Lyngby Boldklub 1921 Sundby Idrætspark
6
-
1
894434
12-03 2022
Kl. 11:00
B 1903 FC Rudersdal B1903
Udehold taberdømt
894432
12-03 2022
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
3
-
4
894431
12-03 2022
Kl. 12:15
Snekkersten IF Fremad Amager (1) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
8
894433
13-03 2022
Kl. 12:30
Espergærde IF Fix Mørdrup Idrætsanlæg
15
-
0
894437
19-03 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921 Vedbæk Stadion Kunst
3
-
3
894438
19-03 2022
Kl. 14:00
BK Rødovre Espergærde IF Rødovre Stadion Kunst
0
-
1
894436
20-03 2022
Kl. 11:45
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virumgård kunstgræsbane
3
-
1
894435
20-03 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager (1) Hørsholm-Usserød IK Sundby Idrætspark
7
-
2
894439
20-03 2022
Kl. 13:30
Fix B 1903 Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
894430 ti
22-03 2022
Kl. 17:15
BK Rødovre Hørsholm-Usserød IK Rødovre Stadion
1
-
2
894390
26-03 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager (1) Espergærde IF Sundby Idrætspark
4
-
0
894404
27-03 2022
Kl. 10:00
B 1903 Hørsholm-Usserød IK B1903
Udehold taberdømt
894401
27-03 2022
Kl. 11:00
FC Rudersdal Fremad Amager (1) Vedbæk Stadion Kunst
0
-
16
894423
03-04 2022
Kl. 12:00
Fix Virum-Sorgenfri BK Tingbjerg Idrætspark
0
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind