MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
900125
21-11 2021
Kl. 11:30
B.93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
900123
21-11 2021
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Vestia Himmelev Idrætspark
5
-
0
900126
27-11 2021
Kl. 11:15
Farum BK IF "Skjold" Birkerød Fodbold Stavnsholt
4
-
0
900127
04-12 2021
Kl. 12:00
Oversidder Farum BK
900129
04-12 2021
Kl. 12:00
Vestia FB Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
3
900130
04-12 2021
Kl. 12:45
FC Damsø Roskilde Pigefodbold Vanløse Idrætspark
0
-
5
900128
05-12 2021
Kl. 10:00
FA 2000 B.93 Jens Jessens Vej
1
-
9
900122
11-12 2021
Kl. 10:00
FB FA 2000 Jens Jessens Vej
1
-
1
900131
12-12 2021
Kl. 11:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Snekkersten IF Birkerød Stadion
Kamp udsat
900134 on
15-12 2021
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold IF "Skjold" Birkerød Fodbold Svogerslev Idrætspark kunst
4
-
1
900133
18-12 2021
Kl. 10:00
FB FC Damsø Jens Jessens Vej
4
-
0
900132
19-12 2021
Kl. 14:00
Oversidder FA 2000
900124
09-01 2022
Kl. 10:45
Snekkersten IF FC Damsø Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
2
900135
15-01 2022
Kl. 10:00
B.93 Vestia Ryparken Idrætsanlæg
1
-
6
900344
15-01 2022
Kl. 11:15
FC Damsø FA 2000 Vanløse Idrætspark
1
-
6
900233
23-01 2022
Kl. 13:00
FC Damsø B.93 Vanløse Idrætspark
1
-
1
900341
23-01 2022
Kl. 14:45
Roskilde Pigefodbold FB Himmelev Idrætspark
1
-
1
900231
29-01 2022
Kl. 12:00
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
900137
30-01 2022
Kl. 10:00
FA 2000 Farum BK Jens Jessens Vej
4
-
5
900264
30-01 2022
Kl. 11:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold FB Birkerød Stadion
0
-
5
900265 on
02-02 2022
Kl. 23:59
Oversidder FC Damsø
900266
05-02 2022
Kl. 10:00
FB Snekkersten IF Jens Jessens Vej
4
-
0
900314
05-02 2022
Kl. 11:30
Farum BK Roskilde Pigefodbold Stavnsholt
1
-
2
900311
05-02 2022
Kl. 13:15
B.93 IF "Skjold" Birkerød Fodbold B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
900301
06-02 2022
Kl. 10:00
FA 2000 Vestia Jens Jessens Vej
0
-
0
900345 on
09-02 2022
Kl. 23:59
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Oversidder Birkerød Stadion
900342
12-02 2022
Kl. 12:00
Vestia Farum BK Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
900343
13-02 2022
Kl. 10:45
Snekkersten IF B.93 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Kamp udsat
900232
27-02 2022
Kl. 12:15
Snekkersten IF Roskilde Pigefodbold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
5
900350
05-03 2022
Kl. 09:30
FB Farum BK Jens Jessens Vej
1
-
0
900348
05-03 2022
Kl. 10:00
Vestia FC Damsø Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
900346
05-03 2022
Kl. 12:00
Oversidder Snekkersten IF
900349
06-03 2022
Kl. 13:00
B.93 Roskilde Pigefodbold B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
6
900354 on
09-03 2022
Kl. 17:45
Farum BK FC Damsø Stavnsholt
10
-
1
900351
12-03 2022
Kl. 10:00
FB B.93 Jens Jessens Vej
16
-
0
900355
12-03 2022
Kl. 12:45
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Vestia Birkerød Stadion
Hjemmehold taberdømt
900352
13-03 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
900353
13-03 2022
Kl. 12:15
Snekkersten IF FA 2000 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
1
900347 fr
18-03 2022
Kl. 18:00
FA 2000 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Jens Jessens Vej
4
-
0
900356
19-03 2022
Kl. 12:00
Oversidder FB
900358
19-03 2022
Kl. 12:00
Vestia Snekkersten IF Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
2
900357
20-03 2022
Kl. 10:00
FA 2000 Roskilde Pigefodbold Jens Jessens Vej
1
-
2
900359
20-03 2022
Kl. 13:00
B.93 Farum BK B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
16
900360
20-03 2022
Kl. 13:00
FC Damsø IF "Skjold" Birkerød Fodbold Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt
900136
26-03 2022
Kl. 10:00
Farum BK Snekkersten IF Farum Park
7
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind