MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
900962 to
18-11 2021
Kl. 17:00
JIF Hakoah Fredensborg BI Ryparken Idrætsanlæg
1 - 7
900959 fr
19-11 2021
Kl. 18:30
Bagsværd BK IS Skævinge Bagsværd Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
900963
20-11 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Oversidder Gryden kunstgræs
900960
21-11 2021
Kl. 12:15
Snekkersten IF Stenløse BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
12 - 0
900961
28-11 2021
Kl. 13:30
Vestia FC Damsø Bavnehøj Idrætsanlæg
5 - 0
900964
05-12 2021
Kl. 10:00
Fredensborg BI Slagslunde-Ganløse IF Fredensborg Stadion
1 - 0
901487
05-12 2021
Kl. 11:15
FC Damsø Snekkersten IF Vanløse Idrætspark
0 - 5
900965
05-12 2021
Kl. 13:00
IS Skævinge JIF Hakoah Baunehøj Stadion
Udehold taberdømt
901488
05-12 2021
Kl. 23:59
Oversidder Vestia
901490
12-12 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK FC Damsø Bagsværd Stadion Kunstgræs
5 - 2
901492 to
16-12 2021
Kl. 17:00
JIF Hakoah Stenløse BK Ryparken Idrætsanlæg
901494
18-12 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Vestia Gryden kunstgræs
1 - 3
901491
19-12 2021
Kl. 10:45
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
900977
09-01 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Bagsværd BK Stenløse Stadion
5 - 4
901495 to
27-01 2022
Kl. 17:00
IS Skævinge Slagslunde-Ganløse IF Baunehøj Stadion
1 - 1
901498
30-01 2022
Kl. 11:15
FC Damsø JIF Hakoah Vanløse Idrætspark
4 - 5
901499
30-01 2022
Kl. 23:59
Oversidder Bagsværd BK
901502 to
03-02 2022
Kl. 17:30
IS Skævinge Stenløse BK Baunehøj Stadion
0 - 11
901514
05-02 2022
Kl. 12:00
Slagslunde-Ganløse IF Snekkersten IF Gryden kunstgræs
Udehold taberdømt
901501
05-02 2022
Kl. 12:30
Bagsværd BK Vestia Bagsværd Stadion Kunstgræs
11 - 2
901500
06-02 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI FC Damsø Fredensborg Stadion
4 - 2
901503
06-02 2022
Kl. 13:00
JIF Hakoah Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
901517
13-02 2022
Kl. 12:00
Vestia JIF Hakoah Bavnehøj Idrætsanlæg
Kamp udsat
901515
13-02 2022
Kl. 12:15
Snekkersten IF Bagsværd BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 3
901520
13-02 2022
Kl. 23:59
Oversidder Fredensborg BI
901516
26-02 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Slagslunde-Ganløse IF Gryden kunstgræs
6 - 2
901497
26-02 2022
Kl. 12:00
Vestia Snekkersten IF Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
901489
27-02 2022
Kl. 12:00
Fredensborg BI IS Skævinge Fredensborg Stadion
1 - 1
901537
05-03 2022
Kl. 12:00
Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd BK Gryden kunstgræs
1 - 2
901521
06-03 2022
Kl. 09:45
Fredensborg BI Vestia Fredensborg Stadion
0 - 1
901522
06-03 2022
Kl. 10:00
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
901523
06-03 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK FC Damsø Stenløse Stadion
901536
06-03 2022
Kl. 17:00
JIF Hakoah Snekkersten IF Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
901541
12-03 2022
Kl. 12:00
Slagslunde-Ganløse IF FC Damsø Gryden kunstgræs
0 - 1
901542
12-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder Stenløse BK
901539
13-03 2022
Kl. 10:45
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
901540
13-03 2022
Kl. 12:00
Vestia IS Skævinge Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 2
901544 to
17-03 2022
Kl. 17:00
IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion
6 - 0
901518
19-03 2022
Kl. 11:15
FC Damsø IS Skævinge Vanløse Idrætspark
0 - 3
901543
20-03 2022
Kl. 09:30
Fredensborg BI Bagsværd BK Fredensborg Stadion
2 - 2
901545
20-03 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Vestia Stenløse Stadion
901547
20-03 2022
Kl. 11:15
FC Damsø Oversidder Vanløse Idrætspark
901546
20-03 2022
Kl. 17:00
JIF Hakoah Slagslunde-Ganløse IF Ryparken Idrætsanlæg
1 - 1
901496
27-03 2022
Kl. 11:30
Stenløse BK Fredensborg BI Stenløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
901538
27-03 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK JIF Hakoah Bagsværd Stadion Kunstgræs
12 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind