MENU

VinterBOLD 7/8-mands M+40 1, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
931413 ma
15-11 2021
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF Frem Hellebæk Gryden kunstgræs
0 - 0
931414 ti
16-11 2021
Kl. 19:15
IF Bytoften Snekkersten IF Gladsaxe skole
2 - 1
931412 ti
23-11 2021
Kl. 20:45
Vanløse Høsterkøb HF 2000 Vanløse Idrætspark
2 - 2
931415 ti
30-11 2021
Kl. 20:15
Snekkersten IF Vanløse Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4 - 3
931417 on
01-12 2021
Kl. 23:59
Høsterkøb HF 2000 Slagslunde-Ganløse IF Rudegård Stadion
Kamp udsat
931419 ma
13-12 2021
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF Snekkersten IF Gryden kunstgræs
1 - 1
931420 ti
14-12 2021
Kl. 20:00
Høsterkøb HF 2000 Frem Hellebæk Rudegård Stadion
6 - 3
931418 on
15-12 2021
Kl. 20:30
Vanløse IF Bytoften Vanløse Idrætspark
4 - 2
931423 ti
11-01 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften Slagslunde-Ganløse IF Gladsaxe skole
8 - 0
931422 ti
11-01 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Høsterkøb HF 2000 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 2
931421 ti
11-01 2022
Kl. 20:45
Vanløse Frem Hellebæk Vanløse Idrætspark
6 - 2
931424 ma
24-01 2022
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF Vanløse Gryden kunstgræs
5 - 2
931426 ti
25-01 2022
Kl. 20:00
Høsterkøb HF 2000 IF Bytoften Rudegård Stadion
4 - 1
931425 on
26-01 2022
Kl. 19:30
Frem Hellebæk Snekkersten IF Pedella Park Kunstgræs
2 - 1
931451 ti
01-02 2022
Kl. 20:00
Høsterkøb HF 2000 Vanløse Rudegård Stadion
2 - 3
931427 ti
01-02 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF IF Bytoften Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 2
931454 ma
07-02 2022
Kl. 19:00
IF Bytoften Frem Hellebæk Gladsaxe skole
4 - 3
931453 ma
07-02 2022
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF Høsterkøb HF 2000 Gryden kunstgræs
Kamp udsat
931452 ti
08-02 2022
Kl. 20:45
Vanløse Snekkersten IF Vanløse Idrætspark
6 - 0
931416 ma
21-02 2022
Kl. 19:30
Frem Hellebæk IF Bytoften Pedella Park Kunstgræs
1 - 4
931457 ti
01-03 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften Vanløse Gladsaxe skole
7 - 4
931455 ti
01-03 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Slagslunde-Ganløse IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1 - 1
931456 on
02-03 2022
Kl. 19:30
Frem Hellebæk Høsterkøb HF 2000 Pedella Park Kunstgræs
1 - 4
931458 ma
07-03 2022
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF IF Bytoften Gryden kunstgræs
1 - 1
931468 ti
08-03 2022
Kl. 20:00
Høsterkøb HF 2000 Snekkersten IF Rudegård Stadion
2 - 2
931467 on
09-03 2022
Kl. 19:30
Frem Hellebæk Vanløse Pedella Park Kunstgræs
4 - 5
931470 ti
15-03 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1 - 4
931469 ti
15-03 2022
Kl. 20:45
Vanløse Slagslunde-Ganløse IF Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt
931471 ti
22-03 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften Høsterkøb HF 2000 Gladsaxe skole
4 - 0
931428 on
23-03 2022
Kl. 19:30
Frem Hellebæk Slagslunde-Ganløse IF Pedella Park Kunstgræs
4 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind