MENU

Serie 6 - Efterår, Pulje 8 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
677632
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF (2) Benløse IF (1) Nygårdsvej Idrætsanlæg
0 - 2
677634
15-08 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Oversidder Faxe Ladeplads Stadion
677631
15-08 2021
Kl. 11:00
Køge FC (2) Oversidder Ravnsborghallen
677633
15-08 2021
Kl. 11:00
Køge FC (1) Sierslev FC Ravnsborghallen
8 - 0
677643
15-08 2021
Kl. 11:00
Hårlev BK Ørslev GIF (V) Hårlev Hallen
5 - 2
677630 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Næstved FC 77 Køge Union Dyrskuepladsen
4 - 10
677644 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

677646
21-08 2021
Kl. 14:00
Oversidder Sct. Jørgens IF (2)
677662
22-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder Køge FC (1)
677666
22-08 2021
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Næstved FC 77 Benløsehallen
5 - 1
677664
22-08 2021
Kl. 11:00
Køge Union Hårlev BK Ellemarkskolens bane
2 - 7
677649 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Sierslev FC Køge FC (2) Sierslev Sportsplads
0 - 8
677668 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF (2) Næstved FC 77 Nygårdsvej Idrætsanlæg
2 - 1
677670
28-08 2021
Kl. 15:00
Oversidder Sierslev FC
677678
29-08 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Køge Union Faxe Ladeplads Stadion
UHT

Udehold taberdømt

677667
29-08 2021
Kl. 11:00
Køge FC (2) Oversidder Ravnsborghallen
677677
29-08 2021
Kl. 12:00
Ørslev GIF (V) Køge FC (1) Ørslev Stadion
2 - 4
677683
04-09 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Sct. Jørgens IF (2) Sierslev Sportsplads
3 - 2
677687
05-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
677682
05-09 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Hårlev BK Dyrskuepladsen
3 - 6
677965
05-09 2021
Kl. 11:00
Køge Union Køge FC (1) Ellemarkskolens bane
1 - 5
677966
ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Benløse IF (1) Faxe Ladeplads IF Benløsehallen
5 - 2
677680 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Køge FC (2) Ørslev Stadion
1 - 10
677970 on
08-09 2021
Kl. 18:45
Sct. Jørgens IF (2) Hårlev BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
4 - 4
678070
11-09 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Oversidder Sierslev Sportsplads
677971
11-09 2021
Kl. 15:00
Oversidder Ørslev GIF (V)
678362
12-09 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Næstved FC 77 Faxe Ladeplads Stadion
10 - 0
677968
12-09 2021
Kl. 11:00
Køge FC (2) Køge Union Ravnsborghallen
UHT

Udehold taberdømt

678021
12-09 2021
Kl. 11:00
Køge FC (1) Benløse IF (1) Ravnsborghallen
4 - 1
678871
18-09 2021
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Køge FC (2) Benløsehallen
1 - 4
678778
19-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Sct. Jørgens IF (2)
678867
19-09 2021
Kl. 11:00
Hårlev BK Faxe Ladeplads IF Hårlev Hallen
0 - 1
678870
19-09 2021
Kl. 11:00
Køge Union Oversidder Ellemarkskolens bane
678625
19-09 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Køge FC (1) Dyrskuepladsen
0 - 4
678425
ti
21-09 2021
Kl. 19:30
Ørslev GIF (V) Sierslev FC Vordingborg Kunst "Panteren"
2 - 1
678874 on
22-09 2021
Kl. 18:45
Sct. Jørgens IF (2) Faxe Ladeplads IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
1 - 3
678877
25-09 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Køge Union Sierslev Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

678875
25-09 2021
Kl. 14:00
Oversidder Benløse IF (1)
678878
26-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Ørslev GIF (V)
678872
26-09 2021
Kl. 11:00
Køge FC (2) Næstved FC 77 Ravnsborghallen
7 - 3
678876
26-09 2021
Kl. 11:00
Køge FC (1) Hårlev BK Ravnsborghallen
4 - 2
678884
02-10 2021
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Sierslev FC Benløsehallen
6 - 1
678881
03-10 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Køge FC (1) Faxe Ladeplads Stadion
1 - 4
678880
03-10 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Oversidder Dyrskuepladsen
678883
03-10 2021
Kl. 11:00
Køge Union Oversidder Ellemarkskolens bane
678879
03-10 2021
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Sct. Jørgens IF (2) Ørslev Stadion
6 - 6
678887 on
06-10 2021
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF (2) Køge FC (1) Nygårdsvej Idrætsanlæg
4 - 4
678888
09-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Hårlev BK
678890
10-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Benløse IF (1)
678885
10-10 2021
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Køge Union Ørslev Stadion
1 - 6
678886
10-10 2021
Kl. 11:00
Køge FC (2) Faxe Ladeplads IF Ravnsborghallen
2 - 1
678882 on
13-10 2021
Kl. 18:30
Hårlev BK Køge FC (2) Hårlev Hallen
1 - 5
678895 on
13-10 2021
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF (2) Køge Union Nygårdsvej Idrætsanlæg
1 - 9
678896
16-10 2021
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Ørslev GIF (V) Benløsehallen
5 - 2
678893
17-10 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Oversidder Faxe Ladeplads Stadion
678891
17-10 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Oversidder Dyrskuepladsen
678894
17-10 2021
Kl. 11:00
Hårlev BK Sierslev FC Hårlev Hallen
3 - 1
678892
17-10 2021
Kl. 13:00
Køge FC (1) Køge FC (2) Ravnsborghallen
3 - 4
678889 ti
19-10 2021
Kl. 19:00
Sierslev FC Næstved FC 77 Strøbyhallen Kunstgræs
678907
23-10 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Faxe Ladeplads IF Sierslev Sportsplads
678908
24-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Hårlev BK
678898
24-10 2021
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Næstved FC 77 Ørslev Stadion
678905
24-10 2021
Kl. 11:00
Køge FC (2) Sct. Jørgens IF (2) Ravnsborghallen
678909
24-10 2021
Kl. 11:00
Køge Union Benløse IF (1) Ellemarkskolens bane
678906
24-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Køge FC (1)
677679
30-10 2021
Kl. 11:00
Hårlev BK Benløse IF (1) Hårlev Hallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind