|
872587
|
lø02-04 2022
|
15:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
872589
|
lø02-04 2022
|
16:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
|
872591
|
sø03-04 2022
|
10:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
|
872590
|
sø03-04 2022
|
11:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
872588
|
sø03-04 2022
|
12:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
872586
|
to07-04 2022
|
18:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
|
872595
|
lø09-04 2022
|
11:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
872592
|
lø09-04 2022
|
12:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
872597
|
lø09-04 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872599
|
ti12-04 2022
|
18:30
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
|
872603
|
ti12-04 2022
|
18:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
872601
|
ti12-04 2022
|
18:45
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
872605
|
lø23-04 2022
|
10:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
872614
|
lø23-04 2022
|
10:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UHT
|
|
|
872616
|
lø23-04 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872604
|
lø23-04 2022
|
13:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
872615
|
ma25-04 2022
|
18:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
872617
|
fr29-04 2022
|
17:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
872621
|
sø01-05 2022
|
12:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
|
|
872619
|
sø01-05 2022
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
872620
|
sø01-05 2022
|
14:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
872618
|
sø01-05 2022
|
15:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
HMH
|
|
|
872596
|
ma02-05 2022
|
18:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
872598
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
872622
|
on04-05 2022
|
18:45
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
872624
|
lø07-05 2022
|
10:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
872625
|
lø07-05 2022
|
10:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UHT
|
|
|
872628
|
lø07-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872627
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
872626
|
on11-05 2022
|
18:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
872600
|
to12-05 2022
|
18:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
872629
|
lø14-05 2022
|
15:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
872633
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
UHT
|
|
|
872630
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
UHT
|
|
|
872632
|
sø15-05 2022
|
12:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
872631
|
sø15-05 2022
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
872594
|
on18-05 2022
|
18:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
|
|
872623
|
on18-05 2022
|
19:15
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
872602
|
to19-05 2022
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
872635
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
872640
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872638
|
sø22-05 2022
|
10:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
872637
|
sø22-05 2022
|
11:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
872593
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
872639
|
ti24-05 2022
|
18:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
872646
|
lø28-05 2022
|
10:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
872641
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
872645
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
|
|
872643
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
872644
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
872636
|
on01-06 2022
|
18:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
872634
|
to02-06 2022
|
18:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
872647
|
lø04-06 2022
|
10:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
872649
|
lø04-06 2022
|
11:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
872667
|
sø05-06 2022
|
10:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
872648
|
sø05-06 2022
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
872668
|
sø05-06 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872606
|
on08-06 2022
|
18:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
872666
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
872670
|
fr10-06 2022
|
18:15
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
872673
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
872669
|
lø11-06 2022
|
13:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
872671
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Karsemosegård
|
HHT
|
|
|
872674
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
872672
|
sø12-06 2022
|
10:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
|
|
872642
|
on15-06 2022
|
17:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2