MENU

U15 Drenge 2 (07) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
872587
02-04 2022
Kl. 15:00
FIF, Hillerød Nivå-Kokkedal FK FIF-Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
872589
02-04 2022
Kl. 16:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 Elverroad Kunstgræs
3 - 0
872591
03-04 2022
Kl. 10:00
Glostrup IF Skjold Birkerød Glostrup Idrætspark
8 - 1
872590
03-04 2022
Kl. 11:30
Snekkersten IF Stenløse BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 3
872588
03-04 2022
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Oversidder Pedella Park Kunstgræs
872586
to
07-04 2022
Kl. 18:30
IS Skævinge Helsinge Fodbold Baunehøj Stadion
3 - 2
872595
09-04 2022
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Stenløse BK Elverroad
1 - 0
872592
09-04 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
5 - 2
872597
09-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder IS Skævinge
872599
ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Frem Hellebæk IS Skævinge Pedella Park Kunstgræs
1 - 3
872603 ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Glostrup Oversidder Glostrup Idrætspark
872601
ti
12-04 2022
Kl. 18:45
B. 1973, Herlev IF Skjold Birkerød Elverroad
5 - 3
872605
23-04 2022
Kl. 10:00
IS Skævinge Glostrup Baunehøj Stadion
6 - 0
872614
23-04 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Nivå-Kokkedal FK Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
872616
23-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Snekkersten IF
872604
23-04 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød FIF, Hillerød Birkerød Stadion
2 - 2
872615 ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold B. 1973, Herlev Helsinge Stadion
2 - 0
872617 fr
29-04 2022
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Helsinge Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
0 - 4
872621
01-05 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Stenløse BK Lyngby Stadion
4 - 1
872619
01-05 2022
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK IF Skjold Birkerød Karsemosegård
5 - 4
872620
01-05 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
872618
01-05 2022
Kl. 15:00
Frem Hellebæk Glostrup Nordkysthallen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
872596
ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Glostrup Helsinge Stadion
4 - 1
872598
on
04-05 2022
Kl. 18:00
FIF, Hillerød Stenløse BK FIF-Stadion Kunstgræs
5 - 0
872622
on
04-05 2022
Kl. 18:45
Snekkersten IF IS Skævinge Snekkersten Idrætscenter
1 - 3
872624
07-05 2022
Kl. 10:00
IS Skævinge B. 1973, Herlev Baunehøj Stadion
0 - 4
872625
07-05 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Frem Hellebæk Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
872628
07-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder FIF, Hillerød
872627
08-05 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsinge Stadion
3 - 4
872626 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Glostrup Snekkersten IF Glostrup Idrætspark
Udehold taberdømt
872600 to
12-05 2022
Kl. 18:00
Nivå-Kokkedal FK Lyngby Boldklub 1921 Karsemosegård
2 - 5
872629
14-05 2022
Kl. 15:00
FIF, Hillerød IS Skævinge FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 5
872633
15-05 2022
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 Helsinge Fodbold Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
872630
15-05 2022
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
Udehold taberdømt
872632
15-05 2022
Kl. 12:30
B. 1973, Herlev Glostrup Elverroad Kunstgræs
4 - 0
872631
15-05 2022
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
872594 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 FIF, Hillerød Lyngby Stadion
6 - 0
872623 on
18-05 2022
Kl. 19:15
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
1 - 4
872602 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter
2 - 0
872635
21-05 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
1 - 4
872640
21-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
872638
22-05 2022
Kl. 10:00
Glostrup FIF, Hillerød Glostrup Idrætspark
1 - 5
872637
22-05 2022
Kl. 11:30
Snekkersten IF B. 1973, Herlev Snekkersten Idrætscenter
0 - 3
872593 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Nivå-Kokkedal FK Nordkysthallen
4 - 6
872639
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Stenløse BK Helsinge Stadion
2 - 3
872646
28-05 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
872641
28-05 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Helsinge Fodbold Birkerød Stadion
1 - 2
872645
29-05 2022
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 IS Skævinge Lyngby Stadion
2 - 1
872643
29-05 2022
Kl. 12:00
Frem Hellebæk B. 1973, Herlev Nordkysthallen
0 - 5
872644
29-05 2022
Kl. 12:00
Nivå-Kokkedal FK Glostrup Karsemosegård
4 - 0
872636 on
01-06 2022
Kl. 18:30
IS Skævinge Nivå-Kokkedal FK Baunehøj Stadion
3 - 2
872634
to
02-06 2022
Kl. 18:00
Stenløse BK IF Skjold Birkerød Stenløse Stadion
2 - 1
872647
04-06 2022
Kl. 10:00
IS Skævinge Stenløse BK Baunehøj Stadion
3 - 0
872649
04-06 2022
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev FIF, Hillerød Elverroad Kunstgræs
3 - 0
872667
05-06 2022
Kl. 10:00
Glostrup Lyngby Boldklub 1921 Glostrup Idrætspark
Udehold taberdømt
872648
05-06 2022
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Helsinge Fodbold Nordkysthallen
1 - 6
872668
05-06 2022
Kl. 13:30
Oversidder IF Skjold Birkerød
872606 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Lyngby Boldklub 1921 Nordkysthallen
1 - 2
872666 on
08-06 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter
5 - 4
872670 fr
10-06 2022
Kl. 18:15
FIF, Hillerød Frem Hellebæk FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 1
872673
11-06 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Glostrup Stenløse Stadion
0 - 1
872669
11-06 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød IS Skævinge Birkerød Stadion
1 - 5
872671
11-06 2022
Kl. 14:00
Nivå-Kokkedal FK B. 1973, Herlev Karsemosegård
Hjemmehold taberdømt
872674
11-06 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
872672
12-06 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten IF Lyngby Stadion
2 - 4
872642 on
15-06 2022
Kl. 17:30
FIF, Hillerød Snekkersten IF FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind