MENU

Kvindeserie Øst 21-22 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
663878
02-04 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
663877
02-04 2022
Kl. 12:45
Køge BK (2) Ølstykke FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 3
663874
03-04 2022
Kl. 11:00
Vipperød BK NFC/VIF Vipperødhallen
0 - 5
663875
03-04 2022
Kl. 12:00
Sundby (2) Østerbro IF (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 1
663876
03-04 2022
Kl. 12:30
Oversidder ØKF
663879
09-04 2022
Kl. 11:15
Ølstykke FC Fremad Valby Ølstykke Stadion Kunstgræs
4 - 1
663881
09-04 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Vipperød BK Husumparken
1 - 1
663882
09-04 2022
Kl. 12:00
Østerbro IF (2) Oversidder Kunst, Fælledparken
663880
09-04 2022
Kl. 13:15
NFC/VIF Sundby (2) Vordingborg Kunst "Panteren"
0 - 0
663884
10-04 2022
Kl. 12:30
BSF (2) Køge BK (2) Ballerup Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
663883 on
20-04 2022
Kl. 18:30
ØKF Albertslund BS 72 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 3
663886
23-04 2022
Kl. 11:00
Ølstykke FC Husum Bk Ølstykke Stadion
4 - 1
664024
23-04 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby BSF (2) Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
663885
23-04 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Østerbro IF (2) Sportspladsen i Syd
1 - 3
663887
24-04 2022
Kl. 12:00
Sundby (2) Vipperød BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 1
664022
24-04 2022
Kl. 12:30
Oversidder NFC/VIF
664023
24-04 2022
Kl. 15:00
Køge BK (2) ØKF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 2
664026
30-04 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Sundby (2) Husumparken
2 - 1
664028
30-04 2022
Kl. 12:00
Østerbro IF (2) Køge BK (2) Kunst, Fælledparken
0 - 1
664025
30-04 2022
Kl. 13:30
NFC/VIF Albertslund BS 72 NFC Anlæg Syd
3 - 2
664029
30-04 2022
Kl. 14:00
ØKF Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 2
664027
01-05 2022
Kl. 11:00
Vipperød BK Oversidder Vipperødhallen
664030
01-05 2022
Kl. 12:30
BSF (2) Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
2 - 4
664032
07-05 2022
Kl. 11:00
Ølstykke FC ØKF Ølstykke Stadion
6 - 0
664031
07-05 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Vipperød BK Sportspladsen i Syd
3 - 2
664036
07-05 2022
Kl. 14:00
Fremad Valby Østerbro IF (2) Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 0
664033
08-05 2022
Kl. 12:30
Oversidder Sundby (2)
664034
08-05 2022
Kl. 12:30
BSF (2) Husum Bk Ballerup Idrætspark
0 - 8
664035
08-05 2022
Kl. 15:00
Køge BK (2) NFC/VIF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 2
664038
14-05 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Oversidder Husumparken
664037
14-05 2022
Kl. 13:30
NFC/VIF Fremad Valby Rema 1000 Stadion
3 - 2
664041
15-05 2022
Kl. 12:00
Sundby (2) Albertslund BS 72 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 3
664039
15-05 2022
Kl. 13:00
Vipperød BK Køge BK (2) Vipperødhallen
2 - 3
663873 ti
17-05 2022
Kl. 18:15
Albertslund BS 72 BSF (2) Sportspladsen i Syd
3 - 3
664044
to
19-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC NFC/VIF Ølstykke Stadion
5 - 1
664045
21-05 2022
Kl. 12:00
ØKF Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 3
664048
21-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Vipperød BK Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
664047
21-05 2022
Kl. 13:00
Køge BK (2) Sundby (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 1
664043
21-05 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
664046
22-05 2022
Kl. 12:30
BSF (2) Østerbro IF (2) Ballerup Idrætspark
1 - 1
664042 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
ØKF BSF (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 3
664050
28-05 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Albertslund BS 72 Husumparken
1 - 1
664052
28-05 2022
Kl. 12:00
Østerbro IF (2) ØKF Kunst, Fælledparken
1 - 2
664049
28-05 2022
Kl. 13:30
NFC/VIF BSF (2) NFC Anlæg Syd
0 - 0
664051
29-05 2022
Kl. 11:00
Vipperød BK Ølstykke FC Vipperødhallen
0 - 4
664053
29-05 2022
Kl. 12:00
Sundby (2) Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 2
664054
29-05 2022
Kl. 12:30
Oversidder Køge BK (2)
664055
04-06 2022
Kl. 11:00
Ølstykke FC Sundby (2) Ølstykke Stadion
1 - 2
664060
04-06 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
664057
04-06 2022
Kl. 14:00
ØKF NFC/VIF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 1
664058
05-06 2022
Kl. 12:30
BSF (2) Vipperød BK Ballerup Idrætspark
5 - 3
664059
05-06 2022
Kl. 15:00
Køge BK (2) Albertslund BS 72 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7 - 1
664040
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Østerbro IF (2) Ølstykke Stadion
1 - 1
664063
11-06 2022
Kl. 12:45
Køge BK (2) Husum Bk Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5 - 0
664061
11-06 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Fremad Valby Sportspladsen i Syd
4 - 1
664062
11-06 2022
Kl. 13:30
NFC/VIF Østerbro IF (2) Rema 1000 Stadion
2 - 4
664065
12-06 2022
Kl. 12:00
Sundby (2) BSF (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 1
664066
12-06 2022
Kl. 12:30
Oversidder Ølstykke FC
664056
ti
14-06 2022
Kl. 19:30
Østerbro IF (2) Husum Bk Kunst, Fælledparken
1 - 2
664064 to
16-06 2022
Kl. 19:00
Vipperød BK ØKF Vipperødhallen
Udehold taberdømt
664569
18-06 2022
Kl. 14:00
Ølstykke FC Albertslund BS 72 Ølstykke Stadion
Udehold taberdømt
664570
18-06 2022
Kl. 14:00
Husum Bk NFC/VIF Husumparken
2 - 1
664571
18-06 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF (2) Vipperød BK Kunst, Fælledparken
5 - 0
664572
18-06 2022
Kl. 14:00
ØKF Sundby (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 1
664573
18-06 2022
Kl. 14:00
BSF (2) Oversidder Ballerup Idrætspark
664574
18-06 2022
Kl. 14:00
Fremad Valby Køge BK (2) Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nummer 1-2 rykker op i 2.division.

Nummer 11-12 rykker ned i LU.

Log ind