MENU

Serie 1 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
652265
to
11-08 2022
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter
0
-
3
652268
to
11-08 2022
Kl. 18:30
Høng GF Herlufsholm GF Hønghallen
1
-
4
652266
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Svogerslev BK Svebølle Stadion
0
-
1
652267
13-08 2022
Kl. 11:00
B. 73, Slagelse TFC Odsherred Stadion Vest
2
-
0
652262
13-08 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Fårevejle BK Ørslev Stadion
0
-
1
652263
13-08 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Tune IF Lillevang Idrætscenter
3
-
3
652269
on
17-08 2022
Kl. 18:15
Fårevejle BK KFUM BK, Roskilde Faarevejle Stadion
4
-
3
652270
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
TFC Odsherred Høng GF Vig Idrætscenter
1
-
2
652272
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Køge BK Svebølle BI 2016 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
652275
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Ørslev GIF (V) SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
0
652271
20-08 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK B. 73, Slagelse Svogerslev Idrætspark
2
-
1
652274
20-08 2022
Kl. 13:30
Tune IF Haslev FC Tune Stadion
4
-
3
652273
21-08 2022
Kl. 14:00
Raklev GI Vallensbæk IF Røsnæshallen Kunstgræs
4
-
0
652280
27-08 2022
Kl. 11:00
B. 73, Slagelse Køge BK Stadion Vest
2
-
2
652278
27-08 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Tune IF Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
652277
27-08 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Fårevejle BK HFC's Klubhus
1
-
3
652281
27-08 2022
Kl. 15:30
Høng GF Svogerslev BK Hønghallen
4
-
1
652276
27-08 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Ørslev GIF (V) Lillevang Idrætscenter
3
-
1
652279
27-08 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Raklev GI Svebølle Stadion
2
-
1
652282
28-08 2022
Kl. 14:00
TFC Odsherred Herlufsholm GF Vig Idrætscenter
1
-
3
652289
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF KFUM BK, Roskilde SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
0
652286
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Køge BK Høng GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
652284
03-09 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Haslev FC Ørslev Stadion
0
-
6
652288
03-09 2022
Kl. 13:30
Tune IF Svebølle BI 2016 Tune Stadion
4
-
2
652283
03-09 2022
Kl. 14:00
Fårevejle BK Vallensbæk IF Faarevejle Stadion
5
-
0
652285
03-09 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK TFC Odsherred Svogerslev Idrætspark
2
-
3
652287
03-09 2022
Kl. 14:00
Raklev GI B. 73, Slagelse Røsnæshallen Kunstgræs
2
-
1
652292
ti
06-09 2022
Kl. 17:30
Svebølle BI 2016 Fårevejle BK Svebølle Stadion
1
-
1
652295
fr
09-09 2022
Kl. 19:30
TFC Odsherred Køge BK Vig Idrætscenter
1
-
3
652293
10-09 2022
Kl. 11:00
B. 73, Slagelse Tune IF Stadion Vest
2
-
3
652291
10-09 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Ørslev GIF (V) Vallensbæk Idrætscenter
5
-
1
652296
10-09 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Herlufsholm GF Svogerslev Idrætspark
1
-
4
652290
10-09 2022
Kl. 14:00
Haslev FC KFUM BK, Roskilde HFC's Klubhus
4
-
0
652294
10-09 2022
Kl. 15:30
Høng GF Raklev GI Hønghallen
5
-
0
652303
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Haslev FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
652298
17-09 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Svebølle BI 2016 Ørslev Stadion
1
-
4
652302
17-09 2022
Kl. 13:30
Tune IF Høng GF Tune Stadion
2
-
1
652301
17-09 2022
Kl. 14:00
Raklev GI TFC Odsherred Røsnæshallen Kunstgræs
3
-
1
652297
17-09 2022
Kl. 14:00
Fårevejle BK B. 73, Slagelse Faarevejle Stadion
2
-
4
652299
17-09 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Vallensbæk IF Lillevang Idrætscenter
3
-
1
652300
17-09 2022
Kl. 15:30
Køge BK Svogerslev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
652310
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Køge BK Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
652306
24-09 2022
Kl. 11:00
B. 73, Slagelse Ørslev GIF (V) Stadion Vest
5
-
0
652304
24-09 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Haslev FC Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
652309
24-09 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Raklev GI Svogerslev Idrætspark
1
-
4
652307
24-09 2022
Kl. 15:30
Høng GF Fårevejle BK Hønghallen
4
-
5
652305
24-09 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 KFUM BK, Roskilde Svebølle Stadion
1
-
1
652308
25-09 2022
Kl. 14:00
TFC Odsherred Tune IF Vig Idrætscenter
1
-
1
652317
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Vallensbæk IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
0
652312
01-10 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Høng GF Ørslev Stadion
0
-
4
652316
01-10 2022
Kl. 13:30
Tune IF Svogerslev BK Tune Stadion
4
-
1
652314
01-10 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Svebølle BI 2016 HFC's Klubhus
4
-
3
652315
01-10 2022
Kl. 14:00
Raklev GI Køge BK Røsnæshallen Kunstgræs
2
-
3
652311
01-10 2022
Kl. 14:00
Fårevejle BK TFC Odsherred Faarevejle Stadion
3
-
1
652313
01-10 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde B. 73, Slagelse Lillevang Idrætscenter
3
-
1
652323
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Køge BK Tune IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
3
652322
08-10 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Fårevejle BK Svogerslev Idrætspark
5
-
0
652324
08-10 2022
Kl. 14:00
Raklev GI Herlufsholm GF Røsnæshallen Kunstgræs
2
-
2
652319
08-10 2022
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse Haslev FC Stadion Vest
1
-
0
652320
08-10 2022
Kl. 15:30
Høng GF KFUM BK, Roskilde Hønghallen
1
-
5
652318
08-10 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Vallensbæk IF Svebølle Stadion
2
-
1
652321
09-10 2022
Kl. 14:00
TFC Odsherred Ørslev GIF (V) Vig Idrætscenter
0
-
0
652331
fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Svebølle BI 2016 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
2
652329
15-10 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Vallensbæk IF Stadion Vest
2
-
1
652326
15-10 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Svogerslev BK Ørslev Stadion
0
-
3
652330
15-10 2022
Kl. 13:30
Tune IF Raklev GI Tune Stadion
0
-
0
652325
15-10 2022
Kl. 14:00
Fårevejle BK Køge BK Faarevejle Stadion
1
-
2
652328
15-10 2022
Kl. 15:00
Haslev FC Høng GF HFC's Klubhus
3
-
2
652327
15-10 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde TFC Odsherred Lillevang Idrætscenter
4
-
2
652336
fr
21-10 2022
Kl. 19:00
Køge BK Ørslev GIF (V) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8
-
0
652332
22-10 2022
Kl. 11:00
B. 73, Slagelse Svebølle BI 2016 Stadion Vest
1
-
2
652335
22-10 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK KFUM BK, Roskilde Svogerslev Idrætspark
2
-
3
652338
22-10 2022
Kl. 13:30
Tune IF Herlufsholm GF Tune Stadion
1
-
2
652337
22-10 2022
Kl. 14:00
Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen Kunstgræs
1
-
1
652333
22-10 2022
Kl. 15:30
Høng GF Vallensbæk IF Hønghallen
1
-
4
652334
23-10 2022
Kl. 14:00
TFC Odsherred Haslev FC Vig Idrætscenter
1
-
3
652345
29-10 2022
Kl. 11:00
B. 73, Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest
2
-
5
652340
29-10 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Raklev GI Ørslev Stadion
0
-
2
652342
29-10 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Svogerslev BK HFC's Klubhus
1
-
0
652339
29-10 2022
Kl. 14:00
Fårevejle BK Tune IF Faarevejle Stadion
0
-
5
652341
29-10 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
0
-
3
652344
29-10 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Høng GF Svebølle Stadion
1
-
2
652343
30-10 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF TFC Odsherred Vallensbæk Idrætscenter
0
-
5
652352
fr
04-11 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Fårevejle BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
652349
fr
04-11 2022
Kl. 19:00
Køge BK Haslev FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
652347
05-11 2022
Kl. 13:00
TFC Odsherred Svebølle BI 2016 Vig Idrætscenter
3
-
0
652351
05-11 2022
Kl. 13:30
Tune IF Ørslev GIF (V) Tune Stadion
4
-
3
652348
05-11 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Vallensbæk IF Svogerslev Idrætspark
2
-
4
652350
05-11 2022
Kl. 14:00
Raklev GI KFUM BK, Roskilde Røsnæshallen Kunstgræs
0
-
2
652346
05-11 2022
Kl. 14:00
Høng GF B. 73, Slagelse Hønghallen
6
-
2
652264
12-11 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Raklev GI HFC's Klubhus
4
-
0
652359 fr
17-03 2023
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Høng GF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
652356 fr
17-03 2023
Kl. 19:00
Køge BK Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
652358
18-03 2023
Kl. 13:30
Tune IF KFUM BK, Roskilde Tune Stadion Kunstgræs
652353
18-03 2023
Kl. 14:00
Fårevejle BK Ørslev GIF (V) Faarevejle Stadion
652355
18-03 2023
Kl. 15:00
Svogerslev BK Svebølle BI 2016 Svogerslev Idrætspark
652357
18-03 2023
Kl. 15:30
Raklev GI Haslev FC Røsnæshallen
652354
19-03 2023
Kl. 14:00
TFC Odsherred B. 73, Slagelse Vig Idrætscenter
652363
25-03 2023
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Raklev GI Vallensbæk Idrætscenter
652362
25-03 2023
Kl. 14:00
Haslev FC Tune IF HFC's Klubhus
652361
25-03 2023
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Fårevejle BK Lillevang Idrætscenter
652365
25-03 2023
Kl. 15:30
B. 73, Slagelse Svogerslev BK Stadion Vest
652366
25-03 2023
Kl. 15:30
Høng GF TFC Odsherred Hønghallen
652364
25-03 2023
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Køge BK Svebølle Stadion
652360
25-03 2023
Kl. 16:00
Ørslev GIF (V) Herlufsholm GF Ørslev Stadion
652373 fr
31-03 2023
Kl. 18:30
Herlufsholm GF TFC Odsherred SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
652370 fr
31-03 2023
Kl. 19:00
Køge BK B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
652372
01-04 2023
Kl. 13:30
Tune IF Vallensbæk IF Tune Stadion Kunstgræs
652367
01-04 2023
Kl. 14:00
Fårevejle BK Haslev FC Faarevejle Stadion
652369
01-04 2023
Kl. 15:00
Svogerslev BK Høng GF Svogerslev Idrætspark
652371
01-04 2023
Kl. 15:30
Raklev GI Svebølle BI 2016 Røsnæshallen
652368
01-04 2023
Kl. 16:00
Ørslev GIF (V) KFUM BK, Roskilde Ørslev Stadion
652378 ti
04-04 2023
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
652374 to
06-04 2023
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Herlufsholm GF Lillevang Idrætscenter
652375 to
06-04 2023
Kl. 11:00
Haslev FC Ørslev GIF (V) HFC's Klubhus
652377 to
06-04 2023
Kl. 11:00
Svebølle BI 2016 Tune IF Svebølle Stadion
652379 to
06-04 2023
Kl. 11:00
Høng GF Køge BK Hønghallen
652380 to
06-04 2023
Kl. 11:00
TFC Odsherred Svogerslev BK Vig Idrætscenter
652376 to
06-04 2023
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Fårevejle BK Vallensbæk Idrætscenter
652387 fr
14-04 2023
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Svogerslev BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
652384 fr
14-04 2023
Kl. 19:00
Køge BK TFC Odsherred Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
652386
15-04 2023
Kl. 13:30
Tune IF B. 73, Slagelse Tune Stadion Kunstgræs
652381
15-04 2023
Kl. 14:00
Fårevejle BK Svebølle BI 2016 Faarevejle Stadion
652383
15-04 2023
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Haslev FC Lillevang Idrætscenter
652385
15-04 2023
Kl. 15:30
Raklev GI Høng GF Røsnæshallen
652382
15-04 2023
Kl. 16:00
Ørslev GIF (V) Vallensbæk IF Ørslev Stadion
652389
22-04 2023
Kl. 12:30
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
652388
22-04 2023
Kl. 14:00
Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus
652394
22-04 2023
Kl. 15:00
Svogerslev BK Køge BK Svogerslev Idrætspark
652391
22-04 2023
Kl. 15:30
B. 73, Slagelse Fårevejle BK Stadion Vest
652392
22-04 2023
Kl. 15:30
Høng GF Tune IF Hønghallen
652390
22-04 2023
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Ørslev GIF (V) Svebølle Stadion
652393
23-04 2023
Kl. 14:00
TFC Odsherred Raklev GI Vig Idrætscenter
652431 fr
28-04 2023
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Køge BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
652430
29-04 2023
Kl. 13:30
Tune IF TFC Odsherred Tune Stadion
652395
29-04 2023
Kl. 14:00
Fårevejle BK Høng GF Faarevejle Stadion
652398
29-04 2023
Kl. 14:00
Haslev FC Vallensbæk IF HFC's Klubhus
652399
29-04 2023
Kl. 15:30
Raklev GI Svogerslev BK Røsnæshallen
652397
29-04 2023
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Svebølle BI 2016 Lillevang Idrætscenter
652396
29-04 2023
Kl. 16:00
Ørslev GIF (V) B. 73, Slagelse Ørslev Stadion
652438 fr
05-05 2023
Kl. 11:00
Køge BK Raklev GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
652432
06-05 2023
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Herlufsholm GF Vallensbæk Idrætscenter
652437
06-05 2023
Kl. 15:00
Svogerslev BK Tune IF Svogerslev Idrætspark
652434
06-05 2023
Kl. 15:30
B. 73, Slagelse KFUM BK, Roskilde Stadion Vest
652435
06-05 2023
Kl. 15:30
Høng GF Ørslev GIF (V) Hønghallen
652433
06-05 2023
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Haslev FC Svebølle Stadion
652436
07-05 2023
Kl. 14:00
TFC Odsherred Fårevejle BK Vig Idrætscenter
652464 fr
12-05 2023
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Raklev GI SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
652462
13-05 2023
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Svebølle BI 2016 Vallensbæk Idrætscenter
652463
13-05 2023
Kl. 13:30
Tune IF Køge BK Tune Stadion
652443
13-05 2023
Kl. 14:00
Haslev FC B. 73, Slagelse HFC's Klubhus
652439
13-05 2023
Kl. 14:00
Fårevejle BK Svogerslev BK Faarevejle Stadion
652442
13-05 2023
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Høng GF Lillevang Idrætscenter
652441
13-05 2023
Kl. 16:00
Ørslev GIF (V) TFC Odsherred Ørslev Stadion
652470 fr
19-05 2023
Kl. 19:00
Køge BK Fårevejle BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
652466
20-05 2023
Kl. 12:30
Vallensbæk IF B. 73, Slagelse Vallensbæk Idrætscenter
652469
20-05 2023
Kl. 15:00
Svogerslev BK Ørslev GIF (V) Svogerslev Idrætspark
652471
20-05 2023
Kl. 15:30
Raklev GI Tune IF Røsnæshallen
652467
20-05 2023
Kl. 15:30
Høng GF Haslev FC Hønghallen
652465
20-05 2023
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Herlufsholm GF Svebølle Stadion
652468
21-05 2023
Kl. 14:00
TFC Odsherred KFUM BK, Roskilde Vig Idrætscenter
652493 fr
26-05 2023
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Tune IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
652476
27-05 2023
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Høng GF Vallensbæk Idrætscenter
652475
27-05 2023
Kl. 14:00
Haslev FC TFC Odsherred HFC's Klubhus
652472
27-05 2023
Kl. 14:00
Fårevejle BK Raklev GI Faarevejle Stadion
652474
27-05 2023
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter
652473
27-05 2023
Kl. 16:00
Ørslev GIF (V) Køge BK Ørslev Stadion
652492
27-05 2023
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 B. 73, Slagelse Svebølle Stadion
652500 fr
02-06 2023
Kl. 18:30
Herlufsholm GF B. 73, Slagelse SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
652497 fr
02-06 2023
Kl. 19:00
Køge BK KFUM BK, Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
652499
03-06 2023
Kl. 13:30
Tune IF Fårevejle BK Tune Stadion
652496
03-06 2023
Kl. 15:00
Svogerslev BK Haslev FC Svogerslev Idrætspark
652498
03-06 2023
Kl. 15:30
Raklev GI Ørslev GIF (V) Røsnæshallen
652494
03-06 2023
Kl. 15:30
Høng GF Svebølle BI 2016 Hønghallen
652495
04-06 2023
Kl. 14:00
TFC Odsherred Vallensbæk IF Vig Idrætscenter
652501
10-06 2023
Kl. 14:00
Fårevejle BK Herlufsholm GF Faarevejle Stadion
652502
10-06 2023
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Tune IF Ørslev Stadion
652503
10-06 2023
Kl. 14:00
KFUM BK, Roskilde Raklev GI Lillevang Idrætscenter
652663
10-06 2023
Kl. 14:00
Haslev FC Køge BK HFC's Klubhus
652664
10-06 2023
Kl. 14:00
Vallensbæk IF Svogerslev BK Vallensbæk Idrætscenter
652665
10-06 2023
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 TFC Odsherred Svebølle Stadion
652666
10-06 2023
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Høng GF Stadion Vest
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind