MENU

Serie 3 , Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
656926
13-08 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Lynge-Uggeløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
5
-
2
656927
13-08 2022
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) Dalby IF / HFK fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
2
656931
13-08 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Slagslunde-Ganløse IF Allerød Idrætspark
0
-
6
656930
14-08 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei FIF, Hillerød Stenløse Stadion
1
-
0
656929
ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Ølsted IF Brødeskov IF Ølsted Idrætsanlæg
2
-
1
656937
ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Melby-Liseleje IF Jyllinge FC Melby Stadion
2
-
2
656935
to
18-08 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Ølsted IF FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
1
656932
20-08 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF FC Whop en Dei Gryden
5
-
2
656936
20-08 2022
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF Allerød FK Lyngehallen
0
-
6
656933
20-08 2022
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold ORI-Fodbold Dalby Stadion
2
-
1
656939
27-08 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
0
-
3
656943
27-08 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
5
-
1
656942
27-08 2022
Kl. 15:00
FC Whop en Dei Lynge-Uggeløse IF Stenløse Stadion
8
-
0
656940
27-08 2022
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Brødeskov IF Dalby Stadion
0
-
3
656941
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Ølsted IF Slagslunde-Ganløse IF Ølsted Idrætsanlæg
4
-
1
656938
to
01-09 2022
Kl. 18:30
Ålholm IF (1) FIF, Hillerød Ålholmskolen
5
-
2
656945
03-09 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Allerød FK Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
1
656947
03-09 2022
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Dalby IF / HFK fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
2
656952
03-09 2022
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF Ølsted IF Lyngehallen
1
-
0
656953
03-09 2022
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF FC Whop en Dei Melby Stadion
Udehold taberdømt
656946
04-09 2022
Kl. 12:00
Brødeskov IF ORI-Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
0
-
3
656928
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
ORI-Fodbold Melby-Liseleje IF Oppe-Sundby Stadion
3
-
1
656944
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF Ålholm IF (1) Gryden
1
-
1
657313
10-09 2022
Kl. 11:00
Brødeskov IF FIF, Hillerød Brødeskov Stadion Kunst
6
-
3
657312
10-09 2022
Kl. 12:00
Ølsted IF Melby-Liseleje IF Ølsted Idrætsanlæg
1
-
2
657310
10-09 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Allerød FK Oppe-Sundby Stadion
3
-
1
656954
10-09 2022
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) Lynge-Uggeløse IF Ålholmskolen
3
-
1
657311
10-09 2022
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Slagslunde-Ganløse IF Dalby Stadion
0
-
0
657314
11-09 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Jyllinge FC Stenløse Stadion
1
-
0
657316
17-09 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Ølsted IF Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
657315
17-09 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov IF Gryden
2
-
1
657318
17-09 2022
Kl. 14:00
Allerød FK FC Whop en Dei Allerød Idrætspark
5
-
3
657319
17-09 2022
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF Dalby IF / HFK fodbold Lyngehallen
Hjemmehold taberdømt
657320
17-09 2022
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Ålholm IF (1) Melby Stadion
3
-
1
657317
ti
20-09 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød ORI-Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
3
656934
ti
20-09 2022
Kl. 20:00
Brødeskov IF Ålholm IF (1) Brødeskov Stadion Kunst
3
-
3
657324
24-09 2022
Kl. 12:00
Ølsted IF Allerød FK Ølsted Idrætsanlæg
1
-
2
657325
24-09 2022
Kl. 13:00
Brødeskov IF Lynge-Uggeløse IF Brødeskov Stadion Kunst
4
-
1
657322
24-09 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold FC Whop en Dei Oppe-Sundby Stadion
3
-
2
657326
24-09 2022
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Slagslunde-Ganløse IF FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
5
657321
24-09 2022
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) Jyllinge FC Ålholmskolen
2
-
3
657323
24-09 2022
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Melby-Liseleje IF Dalby Stadion
4
-
0
657328
01-10 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Dalby IF / HFK fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
4
657327
01-10 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF ORI-Fodbold Gryden
4
-
1
657331
01-10 2022
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF FIF, Hillerød Lyngehallen
1
-
5
657332
01-10 2022
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Brødeskov IF Melby Stadion
2
-
5
657329
02-10 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Ølsted IF Stenløse Stadion
1
-
4
657333
08-10 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Lynge-Uggeløse IF Gryden
8
-
1
657335
08-10 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Ølsted IF Oppe-Sundby Stadion
1
-
0
657338
08-10 2022
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Melby-Liseleje IF FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
5
657334
08-10 2022
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) FC Whop en Dei Ålholmskolen
Udehold taberdømt
657337
08-10 2022
Kl. 15:00
Brødeskov IF Jyllinge FC Brødeskov Stadion Kunst
8
-
1
657336
08-10 2022
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Allerød FK Dalby Stadion
2
-
3
657349
ti
11-10 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Allerød FK FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
5
657341
15-10 2022
Kl. 12:00
Ølsted IF Ålholm IF (1) Ølsted Idrætsanlæg
1
-
2
657344
15-10 2022
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Slagslunde-Ganløse IF Melby Stadion
2
-
3
657340
15-10 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Lynge-Uggeløse IF Oppe-Sundby Stadion
1
-
5
657343
15-10 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Brødeskov IF Allerød Idrætspark
3
-
2
657342
16-10 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Dalby IF / HFK fodbold Stenløse Stadion
0
-
2
657330 to
20-10 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Ålholm IF (1) Allerød Idrætspark
7
-
3
657345
22-10 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Jyllinge FC Gryden
2
-
0
657346
22-10 2022
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) ORI-Fodbold Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
2
657348
22-10 2022
Kl. 14:00
Brødeskov IF FC Whop en Dei Brødeskov Stadion Kunst
7
-
5
657350
22-10 2022
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF Melby-Liseleje IF Lyngehallen
4
-
2
657347
22-10 2022
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Ølsted IF Dalby Stadion
2
-
1
657339
29-10 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC FIF, Hillerød Spraglehøj Idrætsanlæg
8
-
6
657353
01-04 2023
Kl. 12:00
Brødeskov IF Ølsted IF Brødeskov Stadion Kunst
657351
01-04 2023
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Allerød FK Gryden
657354
01-04 2023
Kl. 13:30
FIF, Hillerød FC Whop en Dei FIF-Stadion Kunstgræs
657355
01-04 2023
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC Lyngehallen
657352
01-04 2023
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Ålholm IF (1) Dalby Stadion
657356
01-04 2023
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF ORI-Fodbold Melby Stadion
657357
08-04 2023
Kl. 12:00
Jyllinge FC Melby-Liseleje IF Spraglehøj Idrætsanlæg
658705
08-04 2023
Kl. 12:00
Ølsted IF FIF, Hillerød Ølsted Idrætsanlæg
658708
08-04 2023
Kl. 12:30
Allerød FK Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
657358
08-04 2023
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) Brødeskov IF Ålholmskolen
657542
08-04 2023
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Dalby IF / HFK fodbold Oppe-Sundby Stadion
658706
09-04 2023
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
658710
15-04 2023
Kl. 12:00
Jyllinge FC ORI-Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
658711
15-04 2023
Kl. 12:00
Brødeskov IF Dalby IF / HFK fodbold Brødeskov Stadion Kunst
658709
15-04 2023
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Ølsted IF Gryden
658713
15-04 2023
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF FC Whop en Dei Lyngehallen
658712
15-04 2023
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Ålholm IF (1) FIF-Stadion
658714
15-04 2023
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Allerød FK Melby Stadion
658718
22-04 2023
Kl. 12:00
Ølsted IF Lynge-Uggeløse IF Ølsted Idrætsanlæg
658720
22-04 2023
Kl. 12:30
Allerød FK Jyllinge FC Allerød Idrætspark
658715
22-04 2023
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) Slagslunde-Ganløse IF Ålholmskolen
658716
22-04 2023
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Brødeskov IF Oppe-Sundby Stadion
658717
22-04 2023
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold FIF, Hillerød Dalby Stadion
658719
23-04 2023
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Melby-Liseleje IF Stenløse Stadion
658783
29-04 2023
Kl. 12:00
Jyllinge FC FC Whop en Dei Spraglehøj Idrætsanlæg
658786
29-04 2023
Kl. 12:30
Allerød FK ORI-Fodbold Allerød Idrætspark
658722
29-04 2023
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Dalby IF / HFK fodbold Gryden
658787
29-04 2023
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF Ålholm IF (1) Lyngehallen
658785
29-04 2023
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Brødeskov IF FIF-Stadion
658788
29-04 2023
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Ølsted IF Melby Stadion
658789 to
04-05 2023
Kl. 19:00
Ålholm IF (1) Melby-Liseleje IF Ålholmskolen
658792
06-05 2023
Kl. 12:00
Ølsted IF Jyllinge FC Ølsted Idrætsanlæg
658793
06-05 2023
Kl. 12:00
Brødeskov IF Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov Stadion Kunst
658790
06-05 2023
Kl. 15:30
ORI-Fodbold FIF, Hillerød Oppe-Sundby Stadion
658791
06-05 2023
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Lynge-Uggeløse IF Dalby Stadion
658794
07-05 2023
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Allerød FK Stenløse Stadion
658796
13-05 2023
Kl. 12:00
Jyllinge FC Ålholm IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
658798
13-05 2023
Kl. 12:30
Allerød FK Ølsted IF Allerød Idrætspark
658795
13-05 2023
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF FIF, Hillerød Gryden
658799
13-05 2023
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF Brødeskov IF Lyngehallen
658800
13-05 2023
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Dalby IF / HFK fodbold Melby Stadion
658797
14-05 2023
Kl. 13:00
FC Whop en Dei ORI-Fodbold Stenløse Stadion
658804
20-05 2023
Kl. 12:00
Ølsted IF FC Whop en Dei Ølsted Idrætsanlæg
658805
20-05 2023
Kl. 12:00
Brødeskov IF Melby-Liseleje IF Brødeskov Stadion Kunst
658801
20-05 2023
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) Allerød FK Ålholmskolen
658802
20-05 2023
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Slagslunde-Ganløse IF Oppe-Sundby Stadion
658803
20-05 2023
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Jyllinge FC Dalby Stadion
658839
20-05 2023
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Lynge-Uggeløse IF FIF-Stadion
658845 ti
23-05 2023
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF FIF, Hillerød Melby Stadion
658840
27-05 2023
Kl. 12:00
Jyllinge FC Brødeskov IF Spraglehøj Idrætsanlæg
658841
27-05 2023
Kl. 12:00
Ølsted IF ORI-Fodbold Ølsted Idrætsanlæg
658843
27-05 2023
Kl. 12:30
Allerød FK Dalby IF / HFK fodbold Allerød Idrætspark
658844
27-05 2023
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF Slagslunde-Ganløse IF Lyngehallen
658842
28-05 2023
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Ålholm IF (1) Stenløse Stadion
658849
03-06 2023
Kl. 12:00
Brødeskov IF Allerød FK Brødeskov Stadion Kunst
658846
03-06 2023
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Melby-Liseleje IF Gryden
658847
03-06 2023
Kl. 14:00
Ålholm IF (1) Ølsted IF Ålholmskolen
658851
03-06 2023
Kl. 14:15
Lynge-Uggeløse IF ORI-Fodbold Lyngehallen
658850
03-06 2023
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Jyllinge FC FIF-Stadion
658848
03-06 2023
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold FC Whop en Dei Dalby Stadion
658852
10-06 2023
Kl. 11:30
Jyllinge FC Slagslunde-Ganløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
658854
10-06 2023
Kl. 12:00
Ølsted IF Dalby IF / HFK fodbold Ølsted Idrætsanlæg
658856
10-06 2023
Kl. 12:30
Allerød FK FIF, Hillerød Allerød Idrætspark
658853
10-06 2023
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Ålholm IF (1) Oppe-Sundby Stadion
658857
10-06 2023
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Lynge-Uggeløse IF Melby Stadion
658855
11-06 2023
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Brødeskov IF Stenløse Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind