MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
667241
to
11-08 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Melby-Liseleje IF FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
2
667256 fr
12-08 2022
Kl. 11:00
Oversidder Dalby IF / HFK fodbold
667257
13-08 2022
Kl. 12:00
Ølsted IF Gørløse SI Ølsted Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
667168
14-08 2022
Kl. 14:00
Annisse IF Ramløse IF Annisse Stadion
2
-
0
667263 ti
16-08 2022
Kl. 18:30
ORI-Fodbold Brødeskov IF (1) Oppe-Sundby Stadion
Udehold taberdømt
667261
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Annisse IF Dalby Stadion
0
-
3
667264
to
18-08 2022
Kl. 18:30
Melby-Liseleje IF FC Hornsherred Melby Stadion
4
-
3
667260
20-08 2022
Kl. 11:00
Ramløse IF FIF, Hillerød Ramløsehallen
4
-
3
667259
20-08 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF Ølsted IF Ålholmskolen
Udehold taberdømt
667262
20-08 2022
Kl. 15:00
Gørløse SI Oversidder Gørløse Stadion
667267 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Ramløse IF Dalby IF / HFK fodbold Ramløsehallen
Udehold taberdømt
667266
to
25-08 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød FC Hornsherred FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
4
667258 to
25-08 2022
Kl. 20:15
Brødeskov IF (1) Ålholm IF Brødeskov Stadion
3
-
5
667326
27-08 2022
Kl. 12:00
Ølsted IF ORI-Fodbold Ølsted Idrætsanlæg
3
-
5
667268
28-08 2022
Kl. 11:00
Oversidder Ålholm IF
667265
28-08 2022
Kl. 12:00
Annisse IF Gørløse SI Annisse Stadion
4
-
1
667327
28-08 2022
Kl. 16:00
Brødeskov IF (1) Melby-Liseleje IF Brødeskov Stadion
3
-
3
667330
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Dalby IF / HFK fodbold FIF, Hillerød Dalby Stadion
2
-
4
667328
03-09 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF Annisse IF Ålholmskolen
4
-
1
667333
03-09 2022
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Ølsted IF Melby Stadion
3
-
3
667331
03-09 2022
Kl. 15:00
Gørløse SI Ramløse IF Gørløse Stadion
0
-
6
667332
04-09 2022
Kl. 11:00
ORI-Fodbold Oversidder Oppe-Sundby Stadion
667167
ti
06-09 2022
Kl. 18:15
FC Hornsherred ORI-Fodbold Skibby Stadion Kunstgræs
4
-
1
667343
on
07-09 2022
Kl. 18:15
Dalby IF / HFK fodbold Gørløse SI Dalby Stadion
6
-
0
667340
to
08-09 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Brødeskov IF (1) FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
6
667341
10-09 2022
Kl. 11:00
Ramløse IF Ålholm IF Ramløsehallen
1
-
1
667342
11-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Melby-Liseleje IF
667334
11-09 2022
Kl. 12:00
Annisse IF ORI-Fodbold Annisse Stadion
Udehold taberdømt
667345 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Ålholm IF Dalby IF / HFK fodbold Ålholmskolen
Udehold taberdømt
667348 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Brødeskov IF (1) Ølsted IF Brødeskov Stadion
Udehold taberdømt
667350
17-09 2022
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Annisse IF Melby Stadion
Udehold taberdømt
667347
17-09 2022
Kl. 15:00
Gørløse SI FIF, Hillerød Gørløse Stadion
6
-
3
667346
18-09 2022
Kl. 11:00
FC Hornsherred Oversidder Møllegårdhallen
667349
18-09 2022
Kl. 12:00
ORI-Fodbold Ramløse IF Oppe-Sundby Stadion
2
-
6
667329 to
22-09 2022
Kl. 18:30
FC Hornsherred Brødeskov IF (1) Skibby Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
667353 to
22-09 2022
Kl. 18:30
Ramløse IF Melby-Liseleje IF Ramløsehallen
6
-
3
667352
24-09 2022
Kl. 11:30
FIF, Hillerød Ølsted IF FIF-Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
667356
24-09 2022
Kl. 15:00
Gørløse SI Ålholm IF Gørløse Stadion
5
-
1
667354
25-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Brødeskov IF (1)
667355
25-09 2022
Kl. 12:00
Dalby IF / HFK fodbold ORI-Fodbold Dalby Stadion
1
-
1
667351
25-09 2022
Kl. 12:00
Annisse IF FC Hornsherred Annisse Stadion
1
-
4
667357
01-10 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF FIF, Hillerød Ålholmskolen
6
-
1
667377
01-10 2022
Kl. 12:00
Ølsted IF Oversidder Ølsted Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
667381
01-10 2022
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Dalby IF / HFK fodbold Melby Stadion
8
-
2
667379
02-10 2022
Kl. 11:00
Brødeskov IF (1) Annisse IF Brødeskov Stadion
1
-
1
667376
ti
04-10 2022
Kl. 19:30
FC Hornsherred Ramløse IF Skibby Stadion Kunstgræs
5
-
2
667384 fr
07-10 2022
Kl. 18:00
FIF, Hillerød Oversidder FIF-Stadion Kunstgræs
667382
08-10 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF ORI-Fodbold Ålholmskolen
Udehold taberdømt
667385
08-10 2022
Kl. 15:00
Ramløse IF Brødeskov IF (1) Ramløsehallen
Udehold taberdømt
667389
08-10 2022
Kl. 15:00
Gørløse SI Melby-Liseleje IF Gørløse Stadion
4
-
4
667383
09-10 2022
Kl. 12:00
Annisse IF Ølsted IF Annisse Stadion
Udehold taberdømt
667386
09-10 2022
Kl. 12:00
Dalby IF / HFK fodbold FC Hornsherred Dalby Stadion
2
-
0
667415
15-10 2022
Kl. 10:45
Melby-Liseleje IF Ålholm IF Melby Stadion
0
-
7
667411
15-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Annisse IF
667410
15-10 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Gørløse SI Møllegårdhallen
2
-
0
667414
15-10 2022
Kl. 13:30
FIF, Hillerød ORI-Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
4
667412
15-10 2022
Kl. 14:00
Ølsted IF Ramløse IF Ølsted Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
667413
16-10 2022
Kl. 10:30
Brødeskov IF (1) Dalby IF / HFK fodbold Brødeskov Stadion
Hjemmehold taberdømt
667418
22-10 2022
Kl. 11:00
Ramløse IF Oversidder Ramløsehallen
667416
22-10 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF FC Hornsherred Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
2
667420
22-10 2022
Kl. 15:00
Gørløse SI Brødeskov IF (1) Gørløse Stadion
4
-
1
667417
23-10 2022
Kl. 12:00
Annisse IF FIF, Hillerød Annisse Stadion
4
-
1
667419
23-10 2022
Kl. 12:00
Dalby IF / HFK fodbold Ølsted IF Dalby Stadion
Udehold taberdømt
667421
23-10 2022
Kl. 12:00
ORI-Fodbold Melby-Liseleje IF Oppe-Sundby Stadion
4
-
0
667344
29-10 2022
Kl. 14:00
Ølsted IF FC Hornsherred Ølsted Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
667380
30-10 2022
Kl. 12:00
ORI-Fodbold Gørløse SI Oppe-Sundby Stadion
5
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind