MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
668024 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF Svogerslev BK Hvalsø ny Idrætsplads
Udehold taberdømt
668025
14-08 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Roskilde Boldklub Undløse Stadion
2
-
1
668028
14-08 2022
Kl. 11:00
Tølløse BK Gevninge IF Tølløse Stadion
3
-
0
668029
14-08 2022
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK Kirke Hyllinge IF Roskilde IC (Darup)
4
-
2
668030
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Tølløse BK Kirke Hyllinge Stadion
0
-
4
668033
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Gevninge IF SIF Holbæk IF Trælleruphallen
1
-
0
668035
20-08 2022
Kl. 13:30
Tuse IF Hvalsø IF Tuse Kunstgræs 2020
3
-
2
668032
20-08 2022
Kl. 14:00
Hagested IF Undløse BK Hagested Idrætsplads
3
-
2
668034
21-08 2022
Kl. 11:00
Svogerslev BK Røde Stjerne BK Svogerslev Idrætspark
2
-
3
668031
ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Roskilde Boldklub Gislinge BK Roskilde Idrætspark
1
-
2
668037
27-08 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Hvalsø IF Gislinge Stadion
2
-
4
668036
28-08 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Gevninge IF Undløse Stadion
0
-
2
668039
28-08 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Kirke Hyllinge IF Fælleden Boldbaner
4
-
0
668040
28-08 2022
Kl. 11:00
Tølløse BK Svogerslev BK Tølløse Stadion
3
-
1
668101
28-08 2022
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK Tuse IF Roskilde IC (Darup)
0
-
3
668038
ma
29-08 2022
Kl. 19:30
Roskilde Boldklub Hagested IF Roskilde Idrætspark
5
-
3
668102 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Undløse BK Kirke Hyllinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
668106
to
01-09 2022
Kl. 19:15
Svogerslev BK SIF Holbæk IF Svogerslev Idrætspark
7
-
3
668105
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Gevninge IF Roskilde Boldklub Trælleruphallen
4
-
1
668104
03-09 2022
Kl. 13:00
Hagested IF Gislinge BK Hagested Idrætsplads
0
-
1
668103
04-09 2022
Kl. 10:00
Hvalsø IF Røde Stjerne BK Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
2
668027
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
SIF Holbæk IF Hagested IF Fælleden Boldbaner
3
-
1
668116 on
07-09 2022
Kl. 19:30
Roskilde Boldklub Kirke Hyllinge IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
668115
10-09 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Røde Stjerne BK Gislinge Stadion
4
-
5
668114
11-09 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Svogerslev BK Undløse Stadion
2
-
3
668117
11-09 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Tuse IF Fælleden Boldbaner
1
-
5
668119
11-09 2022
Kl. 11:00
Tølløse BK Hvalsø IF Tølløse Stadion
1
-
1
668120
to
15-09 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Hagested IF Kirke Hyllinge Stadion
3
-
4
668122
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Gevninge IF Gislinge BK Trælleruphallen
4
-
2
668125
17-09 2022
Kl. 14:45
Tuse IF Undløse BK Tuse Kunstgræs 2020
10
-
0
668121
18-09 2022
Kl. 10:00
Hvalsø IF SIF Holbæk IF Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
2
668123
18-09 2022
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK Tølløse BK Roskilde IC (Darup)
5
-
2
668124
ma
19-09 2022
Kl. 19:30
Svogerslev BK Roskilde Boldklub Svogerslev Idrætspark
2
-
2
668127
24-09 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Tølløse BK Gislinge Stadion
Udehold taberdømt
668130
24-09 2022
Kl. 13:00
Hagested IF Svogerslev BK Hagested Idrætsplads
6
-
2
668126
25-09 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Hvalsø IF Undløse Stadion
1
-
3
668129
25-09 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Røde Stjerne BK Fælleden Boldbaner
3
-
1
668131
25-09 2022
Kl. 12:00
Gevninge IF Kirke Hyllinge IF Trælleruphallen
5
-
1
668128
on
28-09 2022
Kl. 19:45
Roskilde Boldklub Tuse IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
5
668132
to
29-09 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Gislinge BK Kirke Hyllinge Stadion
1
-
8
668137
01-10 2022
Kl. 14:00
Tuse IF Hagested IF Tusehallen
7
-
3
668133
02-10 2022
Kl. 10:00
Hvalsø IF Roskilde Boldklub Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
0
668134
02-10 2022
Kl. 11:00
Tølløse BK SIF Holbæk IF Tølløse Stadion
1
-
5
668135
02-10 2022
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK Undløse BK Roskilde IC (Darup)
Udehold taberdømt
668136
02-10 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Gevninge IF Svogerslev Idrætspark
1
-
3
668138
to
06-10 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Svogerslev BK Kirke Hyllinge Stadion
3
-
2
668140
08-10 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK SIF Holbæk IF Gislinge Stadion
5
-
0
668142
08-10 2022
Kl. 13:00
Hagested IF Hvalsø IF Hagested Idrætsplads
3
-
1
668139
09-10 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Tølløse BK Undløse Stadion
3
-
0
668143
09-10 2022
Kl. 12:00
Gevninge IF Tuse IF Trælleruphallen
5
-
1
668141
on
12-10 2022
Kl. 20:30
Roskilde Boldklub Røde Stjerne BK Roskilde Idrætspark
2
-
4
668148
15-10 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Svogerslev BK Gislinge Stadion
Udehold taberdømt
668144
16-10 2022
Kl. 10:00
Hvalsø IF Gevninge IF Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
2
668145
16-10 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Undløse BK Fælleden Boldbaner
1
-
1
668146
16-10 2022
Kl. 11:00
Tølløse BK Roskilde Boldklub Tølløse Stadion
Udehold taberdømt
668147
16-10 2022
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK Hagested IF Roskilde IC (Darup)
5
-
3
668152
on
19-10 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub SIF Holbæk IF Roskilde Idrætspark
1
-
1
668150
to
20-10 2022
Kl. 18:30
Kirke Hyllinge IF Hvalsø IF Kirke Hyllinge Stadion
0
-
0
668153
22-10 2022
Kl. 13:00
Hagested IF Tølløse BK Hagested Idrætsplads
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
668151
22-10 2022
Kl. 14:15
Undløse BK Gislinge BK Undløse Stadion
3
-
2
668154
23-10 2022
Kl. 12:00
Gevninge IF Røde Stjerne BK Trælleruphallen
5
-
4
668155
ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Tuse IF Svogerslev BK Tusehallen
4
-
1
668149 on
26-10 2022
Kl. 20:30
Tuse IF Kirke Hyllinge IF Tuse Kunstgræs 2020
Udehold taberdømt
668026
29-10 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Tuse IF Gislinge Stadion
6
-
5
668118
29-10 2022
Kl. 13:00
Hagested IF Gevninge IF Hagested Idrætsplads
1
-
5
668107
05-11 2022
Kl. 14:00
Tuse IF Tølløse BK Tuse Kunstgræs 2020
8
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind