MENU

8-M+40 1 - Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
715330 ma
08-08 2022
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF Nivå-Kokkedal FK Gryden kunstgræs
1
-
1
715331 ma
08-08 2022
Kl. 20:00
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
0
-
5
715332 on
10-08 2022
Kl. 18:00
FC Galaksi Lyngby Statsskole FK Nivå Centralskole
4
-
1
715333
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Rønneholtparkens FK FC Rudersdal Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
1
715329
13-08 2022
Kl. 15:00
Høsterkøb HF 2000 Frederikssund IK SPORTEN ved Høsterkøb Skole
Udehold taberdømt
715334 ti
16-08 2022
Kl. 20:00
Lyngby Statsskole FK Rønneholtparkens FK Lyngby Stadion
4
-
2
715335 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK FC Galaksi Frederikssund Stadion
2
-
5
715336 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Høsterkøb HF 2000 Karsemosegård
3
-
1
715337 on
17-08 2022
Kl. 19:45
Lundtofte Boldklub Slagslunde-Ganløse IF Lundtofte Idrætsplads
5
-
1
715341 ma
22-08 2022
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF FC Rudersdal Gryden kunstgræs
1
-
2
715339 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Lyngby Statsskole FK Frederikssund IK Lyngby Stadion
4
-
1
715340
ti
23-08 2022
Kl. 19:30
Høsterkøb HF 2000 Lundtofte Boldklub SPORTEN ved Høsterkøb Skole
1
-
3
715342 on
24-08 2022
Kl. 19:00
FC Galaksi Nivå-Kokkedal FK Nivå Centralskole
1
-
3
715344 on
24-08 2022
Kl. 20:15
Rønneholtparkens FK Snekkersten IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
2
715347 ma
29-08 2022
Kl. 20:00
Snekkersten IF Slagslunde-Ganløse IF Snekkersten Idrætscenter
0
-
3
715345 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Frederikssund IK Rønneholtparkens FK Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
715346 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Lyngby Statsskole FK Karsemosegård
8
-
4
715349 on
31-08 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Høsterkøb HF 2000 Rundforbi Stadion Kunst
6
-
0
715348 on
31-08 2022
Kl. 19:45
Lundtofte Boldklub FC Galaksi Lundtofte Idrætsplads
5
-
0
715351 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Høsterkøb HF 2000 Snekkersten IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
3
-
0
715350 ti
06-09 2022
Kl. 19:30
Lyngby Statsskole FK Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
1
-
17
715352 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Frederikssund IK Nivå-Kokkedal FK Frederikssund Stadion
2
-
7
715353 on
07-09 2022
Kl. 19:30
FC Galaksi FC Rudersdal Humlebæk Stadion Kunstgræs
2
-
3
715355
ma
12-09 2022
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF Høsterkøb HF 2000 Gryden kunstgræs
1
-
1
715357 ma
12-09 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF FC Galaksi Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
5
715359 ti
13-09 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Lyngby Statsskole FK Vedbæk Stadion Kunst
7
-
1
715356 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Rønneholtparkens FK Karsemosegård
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
715358 to
15-09 2022
Kl. 19:45
Lundtofte Boldklub Frederikssund IK Lundtofte Idrætsplads
6
-
0
715360 ti
20-09 2022
Kl. 19:00
Lyngby Statsskole FK Snekkersten IF Lyngby Stadion
1
-
6
715361 on
21-09 2022
Kl. 18:00
Frederikssund IK FC Rudersdal Frederikssund Stadion
Hjemmehold taberdømt
715363 on
21-09 2022
Kl. 19:30
FC Galaksi Slagslunde-Ganløse IF Humlebæk Stadion Kunstgræs
4
-
2
715364 on
21-09 2022
Kl. 20:00
Rønneholtparkens FK Høsterkøb HF 2000 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
3
-
2
715366 ma
26-09 2022
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF Lyngby Statsskole FK Gryden kunstgræs
8
-
2
715367
ma
26-09 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Frederikssund IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
715369 on
28-09 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Nivå-Kokkedal FK Rundforbi Stadion Kunst
2
-
1
715368 on
28-09 2022
Kl. 20:20
Rønneholtparkens FK Lundtofte Boldklub Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
5
715365
01-10 2022
Kl. 15:00
Høsterkøb HF 2000 FC Galaksi SPORTEN ved Høsterkøb Skole
9
-
7
715370
ti
04-10 2022
Kl. 19:00
Lyngby Statsskole FK Høsterkøb HF 2000 Lyngby Stadion
4
-
6
715373 on
05-10 2022
Kl. 18:00
FC Galaksi Rønneholtparkens FK Nivå Centralskole
Udehold taberdømt
715371 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund Stadion
1
-
5
715374 on
05-10 2022
Kl. 19:45
Lundtofte Boldklub FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads
5
-
1
715372 on
05-10 2022
Kl. 20:00
Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF Karsemosegård Kunstgræs
3
-
3
715338 on
12-10 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Snekkersten IF Rundforbi Stadion Kunst
1
-
1
715362 on
12-10 2022
Kl. 20:00
Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Boldklub Karsemosegård Kunstgræs
2
-
2
715354 on
12-10 2022
Kl. 20:20
Rønneholtparkens FK Slagslunde-Ganløse IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
2
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind