MENU

U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
720307 on
10-08 2022
Kl. 18:30
FC Holte Espergærde IF Rudegård Stadion
0
-
3
720303 fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Slagslunde-Ganløse IF Helsinge Stadion
3
-
7
720306
14-08 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Hørsholm-Usserød IK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
4
720323
ma
15-08 2022
Kl. 18:30
Ølsted IF BK Vest, Rødovre Ølsted Idrætsanlæg
0
-
4
720308
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK FC Holte Hørsholm Idrætspark
0
-
1
720310 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Helsinge Fodbold
720324 to
18-08 2022
Kl. 17:30
Espergærde IF Torslunde-Ishøj IF Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
6
720309
20-08 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd BK Gryden kunstgræs
9
-
0
720327 ti
23-08 2022
Kl. 18:45
BK Vest, Rødovre Espergærde IF Nørrekær
1
-
1
720325 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Slagslunde-Ganløse IF Hørsholm Idrætspark
1
-
6
720326 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Ølsted IF Helsinge Stadion
2
-
3
720328
28-08 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
720329
28-08 2022
Kl. 17:00
FC Holte Torslunde-Ishøj IF Rudegård Stadion
2
-
3
720304 ti
30-08 2022
Kl. 18:45
BK Vest, Rødovre Oversidder Nørrekær
720332 on
31-08 2022
Kl. 17:30
Torslunde-Ishøj IF BK Vest, Rødovre Ishøj Idrætsplads
6
-
0
720333 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Ølsted IF Bagsværd BK Ølsted Idrætsanlæg
6
-
2
720331 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
720330
03-09 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF FC Holte Gryden
4
-
1
720334 ti
06-09 2022
Kl. 18:45
Espergærde IF Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
720335 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Ølsted IF Hørsholm Idrætspark
0
-
5
720339 on
07-09 2022
Kl. 18:30
FC Holte BK Vest, Rødovre Rudegård Stadion
0
-
2
720336 fr
09-09 2022
Kl. 17:30
Helsinge Fodbold Torslunde-Ishøj IF Helsinge Stadion
0
-
8
720337
10-09 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Oversidder Gryden kunstgræs
720338
11-09 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Espergærde IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
4
720343 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Ølsted IF Slagslunde-Ganløse IF Ølsted Idrætsanlæg
2
-
4
720340 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
BK Vest, Rødovre Helsinge Fodbold Nørrekær
Udehold taberdømt
720342 on
14-09 2022
Kl. 17:30
Torslunde-Ishøj IF Bagsværd BK Ishøj Idrætsplads
Udehold taberdømt
720344
on
14-09 2022
Kl. 18:15
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
1
720341 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Oversidder FC Holte
720405 on
21-09 2022
Kl. 17:30
FC Holte Helsinge Fodbold Rudegård Stadion
5
-
1
720347 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Oversidder Ølsted IF
720346
24-09 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Espergærde IF Gryden kunstgræs
2
-
2
720345
25-09 2022
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Torslunde-Ishøj IF Hørsholm Idrætspark
0
-
14
720561 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
BK Vest, Rødovre Hørsholm-Usserød IK Nørrekær
6
-
4
720564 on
28-09 2022
Kl. 17:30
FC Holte Ølsted IF Rudegård Stadion
3
-
4
721004 on
28-09 2022
Kl. 17:30
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
720563 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Torslunde-Ishøj IF Slagslunde-Ganløse IF Ishøj Idrætsplads
5
-
0
720406 fr
30-09 2022
Kl. 17:30
Helsinge Fodbold Bagsværd BK Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
721005
on
05-10 2022
Kl. 17:15
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
4
-
0
721015 on
05-10 2022
Kl. 17:45
Ølsted IF Espergærde IF Ølsted Idrætsanlæg
6
-
3
721007 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Oversidder Torslunde-Ishøj IF
721008
fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK FC Holte Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
4
721006
08-10 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF BK Vest, Rødovre Gryden kunstgræs
7
-
1
720372 fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK BK Vest, Rødovre Bagsværd Stadion
4
-
6
720305
23-10 2022
Kl. 15:00
Torslunde-Ishøj IF Ølsted IF Ishøj Idrætsplads
10
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind