MENU

U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
634191 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
2
-
2
634192
13-08 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
6
-
3
634188
14-08 2022
Kl. 11:30
FC Nordkysten Hillerød Fodbold Pedella Park
3
-
7
634190 ti
16-08 2022
Kl. 17:00
Græsted IF Snekkersten IF Græsted Stadion
3
-
1
634189 to
18-08 2022
Kl. 17:30
Nødebo IF Lynge-Uggeløse IF Nødebo Stadion
8
-
2
634193
20-08 2022
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Fredensborg BI Karsemosegård
2
-
6
634195
20-08 2022
Kl. 11:30
Lynge-Uggeløse IF Hillerød Fodbold Lyngehallen
1
-
4
634461
20-08 2022
Kl. 11:30
Snekkersten IF Nødebo IF Snekkersten Idrætscenter
0
-
11
634462
21-08 2022
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Græsted IF Birkerød Stadion
1
-
5
634194
21-08 2022
Kl. 11:00
FC Nordkysten Hørsholm-Usserød IK Pedella Park
Udehold taberdømt
634466 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Lynge-Uggeløse IF Hørsholm Idrætspark
1
-
8
634463
27-08 2022
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK FC Nordkysten Karsemosegård
1
-
5
634465
27-08 2022
Kl. 10:50
Nødebo IF IF Skjold Birkerød Nødebo Stadion
3
-
3
634467
27-08 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Græsted IF Fredensborg Stadion
2
-
6
634464
28-08 2022
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold Snekkersten IF Hillerød Stadion
9
-
1
634471
03-09 2022
Kl. 11:30
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
3
-
2
634468
04-09 2022
Kl. 11:00
FC Nordkysten Fredensborg BI Pedella Park
3
-
5
634469
04-09 2022
Kl. 11:30
Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal FK Lyngehallen
0
-
3
634472
04-09 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
3
-
6
634470 ti
06-09 2022
Kl. 17:00
Græsted IF Nødebo IF Græsted Stadion
2
-
1
634476
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
1
-
2
634473
10-09 2022
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF Karsemosegård
4
-
3
634474
10-09 2022
Kl. 10:30
Hillerød Fodbold Græsted IF Hillerød Stadion
2
-
5
634477
10-09 2022
Kl. 14:00
Fredensborg BI Nødebo IF Fredensborg Stadion
4
-
6
634475
11-09 2022
Kl. 11:00
FC Nordkysten Lynge-Uggeløse IF Pedella Park
4
-
6
634480 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Græsted IF Hørsholm-Usserød IK Græsted Stadion
11
-
1
634478
17-09 2022
Kl. 11:10
Nødebo IF Hillerød Fodbold Nødebo Stadion
2
-
2
634481
17-09 2022
Kl. 11:30
Snekkersten IF FC Nordkysten Snekkersten Idrætscenter
2
-
3
634479
18-09 2022
Kl. 11:30
Lynge-Uggeløse IF Fredensborg BI Lyngehallen
3
-
5
634482
18-09 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion
3
-
3
634486 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Hørsholm-Usserød IK Nødebo IF Hørsholm Idrætspark
0
-
7
634483
24-09 2022
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Græsted IF Karsemosegård
2
-
7
634485
24-09 2022
Kl. 11:30
Lynge-Uggeløse IF Snekkersten IF Lyngehallen
4
-
5
634487
24-09 2022
Kl. 15:00
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion
2
-
1
634484
25-09 2022
Kl. 10:30
FC Nordkysten IF Skjold Birkerød Pedella Park
1
-
1
634490 to
29-09 2022
Kl. 17:30
Græsted IF FC Nordkysten Græsted Stadion
5
-
5
634489
01-10 2022
Kl. 10:50
Nødebo IF Nivå-Kokkedal FK Nødebo Stadion
1
-
3
634488
01-10 2022
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK Hillerød Stadion
6
-
0
634491
01-10 2022
Kl. 15:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
4
-
4
634492
02-10 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Lynge-Uggeløse IF Birkerød Stadion
6
-
3
634496 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
1
-
3
634493
08-10 2022
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Hillerød Fodbold Karsemosegård
0
-
0
634495
08-10 2022
Kl. 11:30
Lynge-Uggeløse IF Græsted IF Lyngehallen
1
-
5
634494
09-10 2022
Kl. 11:00
FC Nordkysten Nødebo IF Pedella Park
1
-
3
634497
09-10 2022
Kl. 11:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
6
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind