MENU

Old Boys-LP, Vest //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
439062
to
01-09 2022
Kl. 19:00
Skjern GF Mejdal-Halgård Fodbold Skjern Idrætspark
2
-
3
439058 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
B 67 ØB B 67-Parken
Udehold taberdømt
439059
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Hellevad IF Hjordkær UIF Hellevad Skole
0
-
5
439060
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Aabenraa BK Ensted IF Aabenraa Stadion
3
-
1
439061 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Hjallerup IF Aalborg Freja Hjallerup Stadion / Klubhus
Hjemmehold taberdømt
439063 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Kolind/Perstrup IF Øster Alling IF KPI's Klubhus
2
-
1
439064
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Viby IF Aabyhøj IF Viby Idrætspark
3
-
1
439065 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Funder GF Brædstrup IF Funder EL-VVS Service Arena
Udehold taberdømt
348400
ma
10-10 2022
Kl. 19:00
Aabenraa BK Hjordkær UIF Aabenraa Stadion
2
-
1
348399
to
13-10 2022
Kl. 19:00
Hørup UI Nord-Als B Linak Arena Kunstgræsbane
0
-
7
348407
15-10 2022
Kl. 15:30
Bjerre Herred Fodbold Sole IF Hornsyld Idrætscenter
2
-
3
348404
ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Hammelev SUF Haderslev FK Vojens Fritidscenter
2
-
4
348405
ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Taulov/Skærbæk IF Øster Starup/Vester Nebel IF Fynske Bank Kunstgræs (Fred. KF)
0
-
1
348406 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Give Fremad Funder GF Give Kunstgræs
Udehold taberdømt
348401
ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Skærbæk B Sdr. Hygum B Skærbæk Fritidscenter
2
-
1
348410 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Egebjerg IF Saxild IF Egebjerghallen
4
-
3
348412 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Lystrup IF Riisvangen Stadion
4
-
2
348413 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Oversidder E. Trasborg Park
348403 ma
24-10 2022
Kl. 19:45
OB B 67 OB-Ådalen
2
-
0
348411 ma
24-10 2022
Kl. 20:00
FC Rangers Viby IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2
-
3
348409 ma
24-10 2022
Kl. 20:00
FC Horsens Horsens Freja Designa Arena
Udehold taberdømt
348398 ma
24-10 2022
Kl. 20:30
Aalborg Freja Aars IK Steka Bolig Park (Aal. Freja))
2
-
1
348396 on
26-10 2022
Kl. 20:15
KFUM Fodbold, Randers Kolind/Perstrup IF Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
348397 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
Mejdal-Halgård Fodbold MorsØ FC Mejdal Hallen
Udehold taberdømt
568398
ma
14-11 2022
Kl. 19:00
Mejdal-Halgård Fodbold Give Fremad Mejrup Kunstgræsbane
2
-
7
568399 ma
14-11 2022
Kl. 19:00
KFUM Fodbold, Randers Aalborg Freja Langvang Idrætscenter
Kamp udsat
568401
ma
14-11 2022
Kl. 19:00
Viby IF Egebjerg IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
5
-
0
568403
ma
14-11 2022
Kl. 19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF OB V.Nebel Sportsplads
0
-
4
568400 ma
14-11 2022
Kl. 20:00
Aarhus Fremad HOG Hinnerup Riisvangen Stadion
6
-
1
568404
ma
14-11 2022
Kl. 20:30
Haderslev FK Skærbæk B Haderslev Kunstgræsbane
1
-
0
568405 to
17-11 2022
Kl. 19:15
Nord-Als B Aabenraa BK Linak Arena Kunstgræsbane
3
-
2
568402 ma
13-03 2023
Kl. 19:00
Sole IF FC Horsens Øster Snede Stadion
487015 ma
27-03 2023
Kl. 19:00
Give Fremad Viby IF Give Kunstgræs
487014 ma
03-04 2023
Kl. 19:00
Vinder kamp 568399 Aarhus Fremad Ikke fastlagt
487016 ma
03-04 2023
Kl. 19:00
OB Vinder kamp 568402 OB-Ådalen
487017 ma
03-04 2023
Kl. 19:00
Nord-Als B Haderslev FK Nordals Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Øst pulje 1 spiller:

Uge 36 3 kampe og 29 oversiddere.
Uge 43 16 kampe
Uge 46 8 kampe
Uge 14 4 kampe
Uge 17 2 kampe
Uge 20 1 kamp

Finale afvikles i Øst 11. Juni 2023.

M+32 og M+40 (Old boys og veteraner) (dbu.dk)

Vest pulje 2 spiller som følger:

1. runde: Uge 36 kl.18.30 - 8 kampe og 24 oversiddere
2. runde: Uge 43 kl.19.00 - 16 kampe
3. runde: Uge 46 kl.19.00 - 8 kampe
4. runde: Uge 14 kl.19.00 - 4 kampe
5. runde: Uge 17 kl.19.00 - 2 kampe
6. runde: Uge 20 kl.19.00 - 1 kamp

Log ind