U11 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår, Sort (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
930359
26-08 2023
09:30 HIK 1 GVI 1 HIK
26. aug 2023
09:30
HIK 1
GVI 1
930355
26-08 2023
10:00 BK Skjold 1 B.93 1 Fælledparken
26. aug 2023
10:00
BK Skjold 1
B.93 1
930356
26-08 2023
10:00 Hvidovre IF 1 AC Amager 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
26. aug 2023
10:00
Hvidovre IF 1
AC Amager 1
930357
27-08 2023
10:00 KB 3 FA 2000 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
27. aug 2023
10:00
KB 3
FA 2000 1
930358
27-08 2023
10:00 Vanløse IF 1 KB 1 Vanløse Idrætspark
27. aug 2023
10:00
Vanløse IF 1
KB 1
930361
02-09 2023
10:00 B.93 1
!
NB: B.93 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 B 93 Svanemølleanlæg.
02. sep 2023
10:00
B.93 1
Vanløse IF 1
930362
02-09 2023
10:00 AC Amager 1 BK Skjold 1 Sundby Idrætspark
02. sep 2023
10:00
AC Amager 1
BK Skjold 1
930364
02-09 2023
10:00 GVI 1 KB 3 GVI. Nymosen
02. sep 2023
10:00
GVI 1
KB 3
930363
02-09 2023
12:00 FA 2000 1 Hvidovre IF 1 Jens Jessens Vej
02. sep 2023
12:00
FA 2000 1
Hvidovre IF 1
930366
fr08-09 2023
18:00 BK Skjold 1 FA 2000 1 Jens Jessens Vej
08. sep 2023
18:00
BK Skjold 1
FA 2000 1
930574
09-09 2023
09:30 HIK 1 KB 3 HIK
09. sep 2023
09:30
HIK 1
KB 3
930365
09-09 2023
10:00 KB 1 B.93 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
09. sep 2023
10:00
KB 1
B.93 1
930476
09-09 2023
10:00 Hvidovre IF 1 GVI 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
09. sep 2023
10:00
Hvidovre IF 1
GVI 1
930360
10-09 2023
10:00 KB 1 HIK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
10. sep 2023
10:00
KB 1
HIK 1
930477
16-09 2023
10:00 Vanløse IF 1 AC Amager 1 Vanløse Idrætspark
16. sep 2023
10:00
Vanløse IF 1
AC Amager 1
930577
16-09 2023
10:00 KB 3 Hvidovre IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
16. sep 2023
10:00
KB 3
Hvidovre IF 1
930579
16-09 2023
10:00 GVI 1 BK Skjold 1 GVI. Nymosen
16. sep 2023
10:00
GVI 1
BK Skjold 1
930578
17-09 2023
10:00 FA 2000 1 Vanløse IF 1 Jens Jessens Vej
17. sep 2023
10:00
FA 2000 1
Vanløse IF 1
930582
23-09 2023
10:00 B.93 1 AC Amager 1 B 93 Svanemølleanlæg.
23. sep 2023
10:00
B.93 1
AC Amager 1
930584
23-09 2023
10:00 HIK 1 Hvidovre IF 1 HIK
23. sep 2023
10:00
HIK 1
Hvidovre IF 1
930581
23-09 2023
14:00 BK Skjold 1 KB 3 Ryparken Idrætsanlæg
23. sep 2023
14:00
BK Skjold 1
KB 3
930576
24-09 2023
10:00 AC Amager 1 KB 1 Sundby Idrætspark
24. sep 2023
10:00
AC Amager 1
KB 1
930583
24-09 2023
10:00 Vanløse IF 1 GVI 1 Vanløse Idrætspark
24. sep 2023
10:00
Vanløse IF 1
GVI 1
930580
to28-09 2023
16:30 KB 1 FA 2000 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
28. sep 2023
16:30
KB 1
FA 2000 1
930575
fr29-09 2023
18:00 B.93 1 HIK 1 B 93 Svanemølleanlæg.
29. sep 2023
18:00
B.93 1
HIK 1
930585
30-09 2023
10:00 Hvidovre IF 1 BK Skjold 1 Hvidovre IF's baner
30. sep 2023
10:00
Hvidovre IF 1
BK Skjold 1
930588
30-09 2023
10:00 FA 2000 1 B.93 1 Jens Jessens Vej
30. sep 2023
10:00
FA 2000 1
B.93 1
930586
01-10 2023
10:00 AC Amager 1 HIK 1 Sundby Idrætspark
01. okt 2023
10:00
AC Amager 1
HIK 1
930587
01-10 2023
10:00 KB 3 Vanløse IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
01. okt 2023
10:00
KB 3
Vanløse IF 1
930590
01-10 2023
14:00 GVI 1 KB 1 GVI. Nymosen
01. okt 2023
14:00
GVI 1
KB 1
930595
07-10 2023
09:30 HIK 1 BK Skjold 1 HIK
07. okt 2023
09:30
HIK 1
BK Skjold 1
930593
07-10 2023
10:00 AC Amager 1 FA 2000 1 Sundby Idrætspark
07. okt 2023
10:00
AC Amager 1
FA 2000 1
930591
07-10 2023
10:00 KB 1 KB 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
07. okt 2023
10:00
KB 1
KB 3
930592
07-10 2023
11:30 B.93 1 GVI 1 B 93 Svanemølleanlæg.
07. okt 2023
11:30
B.93 1
GVI 1
930594
08-10 2023
10:00 Vanløse IF 1 Hvidovre IF 1 Vanløse Idrætspark
08. okt 2023
10:00
Vanløse IF 1
Hvidovre IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind