U11 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår, Brun (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
933783
26-08 2023
10:00 FA 2000 4 Fremad Amager 3 Jens Jessens Vej
26. aug 2023
10:00
FA 2000 4
Fremad Amager 3
933782
26-08 2023
13:00 B.93 3 BK Skjold 3 B 93 Svanemølleanlæg.
26. aug 2023
13:00
B.93 3
BK Skjold 3
935750
26-08 2023
14:00 HIK 3 Nørrebro United 5 HIK
26. aug 2023
14:00
HIK 3
Nørrebro United 5
933784
27-08 2023
10:00 Vanløse IF 3 GVI 3 Vanløse Idrætspark
27. aug 2023
10:00
Vanløse IF 3
GVI 3
935751
02-09 2023
10:00 BK Skjold 3 HIK 3 Fælledparken
02. sep 2023
10:00
BK Skjold 3
HIK 3
940196
02-09 2023
10:00 Nørrebro United 5 B.93 3 Nørrebroparken
02. sep 2023
10:00
Nørrebro United 5
B.93 3
935752
02-09 2023
12:00 Fremad Amager 3 Vanløse IF 3 Sundby Idrætspark
02. sep 2023
12:00
Fremad Amager 3
Vanløse IF 3
940149
03-09 2023
10:00 GVI 3 FA 2000 4 GVI. Nymosen
03. sep 2023
10:00
GVI 3
FA 2000 4
940197
09-09 2023
10:00 B.93 3 Fremad Amager 3
!
NB: Fremad Amager 3 er taberdømt
B 93 Svanemølleanlæg.
09. sep 2023
10:00
B.93 3
Fremad Amager 3
940198
09-09 2023
10:00 FA 2000 4 Nørrebro United 5 Jens Jessens Vej
09. sep 2023
10:00
FA 2000 4
Nørrebro United 5
940200
09-09 2023
12:30 HIK 3 GVI 3 HIK
09. sep 2023
12:30
HIK 3
GVI 3
940199
10-09 2023
10:00 Vanløse IF 3 BK Skjold 3 Vanløse Idrætspark
10. sep 2023
10:00
Vanløse IF 3
BK Skjold 3
940212
16-09 2023
10:00 Nørrebro United 5 Vanløse IF 3 Nørrebroparken
16. sep 2023
10:00
Nørrebro United 5
Vanløse IF 3
940201
16-09 2023
11:15 BK Skjold 3 FA 2000 4 Fælledparken
16. sep 2023
11:15
BK Skjold 3
FA 2000 4
940210
16-09 2023
12:00 Fremad Amager 3 HIK 3 Sundby Idrætspark
16. sep 2023
12:00
Fremad Amager 3
HIK 3
940211
16-09 2023
12:00 GVI 3 B.93 3 GVI. Nymosen
16. sep 2023
12:00
GVI 3
B.93 3
940214
23-09 2023
11:15 BK Skjold 3 Fremad Amager 3 Fælledparken
23. sep 2023
11:15
BK Skjold 3
Fremad Amager 3
940213
23-09 2023
11:30 B.93 3 FA 2000 4 B 93 Svanemølleanlæg.
23. sep 2023
11:30
B.93 3
FA 2000 4
940215
24-09 2023
10:00 Vanløse IF 3 HIK 3 Vanløse Idrætspark
24. sep 2023
10:00
Vanløse IF 3
HIK 3
940216
24-09 2023
10:00 GVI 3 Nørrebro United 5 GVI. Nymosen
24. sep 2023
10:00
GVI 3
Nørrebro United 5
940217
30-09 2023
10:00 FA 2000 4 Vanløse IF 3 Jens Jessens Vej
30. sep 2023
10:00
FA 2000 4
Vanløse IF 3
940218
30-09 2023
10:00 Fremad Amager 3 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Sundby Idrætspark
30. sep 2023
10:00
Fremad Amager 3
GVI 3
940219
30-09 2023
16:45 HIK 3 B.93 3 HIK
30. sep 2023
16:45
HIK 3
B.93 3
940220
01-10 2023
10:00 Nørrebro United 5 BK Skjold 3 Nørrebroparken
01. okt 2023
10:00
Nørrebro United 5
BK Skjold 3
940221
fr06-10 2023
17:00 Fremad Amager 3 Nørrebro United 5 Sundby Idrætspark
06. okt 2023
17:00
Fremad Amager 3
Nørrebro United 5
940253
07-10 2023
10:00 GVI 3 BK Skjold 3 GVI. Nymosen
07. okt 2023
10:00
GVI 3
BK Skjold 3
940254
07-10 2023
13:30 HIK 3 FA 2000 4 HIK
07. okt 2023
13:30
HIK 3
FA 2000 4
940252
08-10 2023
10:00 Vanløse IF 3 B.93 3 Vanløse Idrætspark
08. okt 2023
10:00
Vanløse IF 3
B.93 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind