U11 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår, Orange (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
930823
on23-08 2023
17:00 BK Stefan 2 B 1903 2 Rådvadsvej
23. aug 2023
17:00
BK Stefan 2
B 1903 2
930821
26-08 2023
09:15 Østerbro IF 2 Fremad Valby 3 Ryparken Idrætsanlæg
26. aug 2023
09:15
Østerbro IF 2
Fremad Valby 3
930824
26-08 2023
11:30 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 2 Nørrebroparken
26. aug 2023
11:30
Nørrebro United 3
Skovshoved IF 2
930822
27-08 2023
10:00 FB 2 BK Fix 2 Jens Jessens Vej
27. aug 2023
10:00
FB 2
BK Fix 2
930827
03-09 2023
09:30 B 1903 2 FB 2 B1903
03. sep 2023
09:30
B 1903 2
FB 2
930825
03-09 2023
10:00 Fremad Valby 3 Nørrebro United 3 Valby Idrætspark
03. sep 2023
10:00
Fremad Valby 3
Nørrebro United 3
930828
03-09 2023
12:00 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 2 Skovshoved I P
03. sep 2023
12:00
Skovshoved IF 2
Østerbro IF 2
930826
03-09 2023
14:00 BK Fix 2 BK Stefan 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
03. sep 2023
14:00
BK Fix 2
BK Stefan 2
930831
on06-09 2023
17:00 BK Stefan 2 Fremad Valby 3 Rådvadsvej
06. sep 2023
17:00
BK Stefan 2
Fremad Valby 3
930829
09-09 2023
09:15 Østerbro IF 2 BK Fix 2 Ryparken Idrætsanlæg
09. sep 2023
09:15
Østerbro IF 2
BK Fix 2
930830
09-09 2023
10:00 FB 2 Skovshoved IF 2 Jens Jessens Vej
09. sep 2023
10:00
FB 2
Skovshoved IF 2
930832
10-09 2023
13:00 Nørrebro United 3 B 1903 2 Nørrebroparken
10. sep 2023
13:00
Nørrebro United 3
B 1903 2
930834
ma11-09 2023
22:00 BK Fix 2 Nørrebro United 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
11. sep 2023
22:00
BK Fix 2
Nørrebro United 3
930836
16-09 2023
16:00 Skovshoved IF 2 BK Stefan 2 Skovshoved I P
16. sep 2023
16:00
Skovshoved IF 2
BK Stefan 2
930833
17-09 2023
11:30 Fremad Valby 3 FB 2 Valby Idrætspark
17. sep 2023
11:30
Fremad Valby 3
FB 2
932338
17-09 2023
13:00 BK Stefan 2 Nørrebro United 3 Rådvadsvej
17. sep 2023
13:00
BK Stefan 2
Nørrebro United 3
930835
17-09 2023
16:00 B 1903 2 Østerbro IF 2 B1903
17. sep 2023
16:00
B 1903 2
Østerbro IF 2
930837
23-09 2023
09:15 Østerbro IF 2 FB 2 Ryparken Idrætsanlæg
23. sep 2023
09:15
Østerbro IF 2
FB 2
930850
24-09 2023
10:00 Fremad Valby 3 BK Fix 2 Valby Idrætspark
24. sep 2023
10:00
Fremad Valby 3
BK Fix 2
932339
24-09 2023
14:00 B 1903 2 Skovshoved IF 2 B1903
24. sep 2023
14:00
B 1903 2
Skovshoved IF 2
933774
01-10 2023
10:00 FB 2 BK Stefan 2 Jens Jessens Vej
01. okt 2023
10:00
FB 2
BK Stefan 2
933776
01-10 2023
11:30 Nørrebro United 3 Østerbro IF 2 Nørrebroparken
01. okt 2023
11:30
Nørrebro United 3
Østerbro IF 2
933777
01-10 2023
12:00 Skovshoved IF 2 Fremad Valby 3 Skovshoved I P
01. okt 2023
12:00
Skovshoved IF 2
Fremad Valby 3
933775
01-10 2023
12:00 BK Fix 2 B 1903 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
01. okt 2023
12:00
BK Fix 2
B 1903 2
933779
on04-10 2023
17:00 BK Stefan 2 Østerbro IF 2 Rådvadsvej
04. okt 2023
17:00
BK Stefan 2
Østerbro IF 2
933781
07-10 2023
10:00 Nørrebro United 3 FB 2 Nørrebroparken
07. okt 2023
10:00
Nørrebro United 3
FB 2
933780
07-10 2023
11:00 B 1903 2 Fremad Valby 3 B1903
07. okt 2023
11:00
B 1903 2
Fremad Valby 3
933778
08-10 2023
15:00 BK Fix 2 Skovshoved IF 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
08. okt 2023
15:00
BK Fix 2
Skovshoved IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind