U10 Drenge 2 (14) 5:5 Efterår, Gul (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
762000 10:00 FA 2000 2 HIK 2
10:00
FA 2000 2
HIK 2
762001 10:00 Brønshøj BK 2 GVI 2
10:00
Brønshøj BK 2
GVI 2
762003 10:25 FA 2000 2 FB 3
10:25
FA 2000 2
FB 3
762007 10:25 GVI 2 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
1
10:25
GVI 2
KB 4
762008 10:50 FB 3 Brønshøj BK 2
10:50
FB 3
Brønshøj BK 2
762013 10:50 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
HIK 2 1
10:50
KB 4
HIK 2
762409 11:15 Brønshøj BK 2 FA 2000 2
11:15
Brønshøj BK 2
FA 2000 2
762413 11:15 HIK 2 GVI 2
11:15
HIK 2
GVI 2
762414 11:40 FB 3 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
1
11:40
FB 3
KB 4
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
762416 10:00 BK Fix 2 Husum BK 1
10:00
BK Fix 2
Husum BK 1
762417 10:00 B 1903 2 B.93 3
10:00
B 1903 2
B.93 3
762418 10:25 BK Fix 2 BK Skjold 2
10:25
BK Fix 2
BK Skjold 2
762420 10:25 B.93 3 BK Union 1
10:25
B.93 3
BK Union 1
762469 10:50 BK Skjold 2 B 1903 2
10:50
BK Skjold 2
B 1903 2
762470 10:50 BK Union 1 Husum BK 1
10:50
BK Union 1
Husum BK 1
762471 11:15 B 1903 2 BK Fix 2
11:15
B 1903 2
BK Fix 2
762482 11:15 Husum BK 1 B.93 3
11:15
Husum BK 1
B.93 3
762485 11:40 BK Skjold 2 BK Union 1
11:40
BK Skjold 2
BK Union 1
Arrangør:
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
762487 09:30 FA 2000 2 GVI 2 Kunst 7
09:30
FA 2000 2
GVI 2
762553 09:30 BK Skjold 2 B.93 3 Kunst 7
09:30
BK Skjold 2
B.93 3
762560 09:55 FA 2000 2 KB 4 Kunst 7
09:55
FA 2000 2
KB 4
762561 09:55 B.93 3 BK Fix 2 Kunst 7
09:55
B.93 3
BK Fix 2
762584 10:20 KB 4 BK Skjold 2 Kunst 7
10:20
KB 4
BK Skjold 2
762585 10:20 BK Fix 2 GVI 2 Kunst 7
10:20
BK Fix 2
GVI 2
762586 10:45 BK Skjold 2 FA 2000 2 Kunst 7
10:45
BK Skjold 2
FA 2000 2
762588 10:45 GVI 2 B.93 3 Kunst 7
10:45
GVI 2
B.93 3
762592 11:10 KB 4 BK Fix 2 Kunst 7
11:10
KB 4
BK Fix 2
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
762606 10:00 FB 3 Husum BK 1
10:00
FB 3
Husum BK 1
762608 10:00 BK Union 1 B 1903 2
10:00
BK Union 1
B 1903 2
762609 10:25 FB 3 HIK 2
10:25
FB 3
HIK 2
762610 10:25 B 1903 2 Brønshøj BK 2
10:25
B 1903 2
Brønshøj BK 2
762611 10:50 HIK 2 BK Union 1
10:50
HIK 2
BK Union 1
762612 10:50 Brønshøj BK 2 Husum BK 1
10:50
Brønshøj BK 2
Husum BK 1
762613 11:15 BK Union 1 FB 3
11:15
BK Union 1
FB 3
762630 11:15 Husum BK 1 B 1903 2
11:15
Husum BK 1
B 1903 2
762631 11:40 HIK 2 Brønshøj BK 2
11:40
HIK 2
Brønshøj BK 2
Arrangør:
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
762632 10:00 Brønshøj BK 2 BK Skjold 2 Bane 6 (5-mands) - græs
10:00
Brønshøj BK 2
BK Skjold 2
762633 10:00 BK Union 1 FA 2000 2 Bane 7 (5-mands) - græs
10:00
BK Union 1
FA 2000 2
762634 10:25 Brønshøj BK 2 KB 4 Bane 6 (5-mands) - græs
10:25
Brønshøj BK 2
KB 4
762635 10:25 FA 2000 2 Husum BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
10:25
FA 2000 2
Husum BK 1
762657 10:50 KB 4 BK Union 1 Bane 7 (5-mands) - græs
10:50
KB 4
BK Union 1
762738 10:50 Husum BK 1 BK Skjold 2 Bane 6 (5-mands) - græs
10:50
Husum BK 1
BK Skjold 2
762739 11:15 BK Union 1 Brønshøj BK 2 Bane 6 (5-mands) - græs
11:15
BK Union 1
Brønshøj BK 2
762740 11:15 BK Skjold 2 FA 2000 2 Bane 7 (5-mands) - græs
11:15
BK Skjold 2
FA 2000 2
762741 11:40 KB 4 Husum BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
11:40
KB 4
Husum BK 1
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
763006 10:00 FB 3 B 1903 2
10:00
FB 3
B 1903 2
763007 10:00 BK Fix 2 HIK 2
10:00
BK Fix 2
HIK 2
763363 10:25 FB 3 GVI 2
10:25
FB 3
GVI 2
764380 10:25 HIK 2 B.93 3
10:25
HIK 2
B.93 3
764381 10:50 GVI 2 BK Fix 2
10:50
GVI 2
BK Fix 2
764397 10:50 B.93 3 B 1903 2
10:50
B.93 3
B 1903 2
764400 11:15 BK Fix 2 FB 3
11:15
BK Fix 2
FB 3
764421 11:15 B 1903 2 HIK 2
11:15
B 1903 2
HIK 2
764541 11:40 GVI 2 B.93 3
11:40
GVI 2
B.93 3
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
764705 10:00 Husum BK 1 HIK 2
10:00
Husum BK 1
HIK 2
764706 10:00 BK Skjold 2 FB 3
10:00
BK Skjold 2
FB 3
764904 10:25 Husum BK 1 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
1
10:25
Husum BK 1
GVI 2
765046 10:25 FB 3 B 1903 2
10:25
FB 3
B 1903 2
765047 10:50 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
BK Skjold 2 1
10:50
GVI 2
BK Skjold 2
765059 10:50 B 1903 2 HIK 2
10:50
B 1903 2
HIK 2
765060 11:15 BK Skjold 2 Husum BK 1
11:15
BK Skjold 2
Husum BK 1
765072 11:15 HIK 2 FB 3
11:15
HIK 2
FB 3
765079 11:40 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
B 1903 2 1
11:40
GVI 2
B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
764585 14:00 FA 2000 2 B.93 3
14:00
FA 2000 2
B.93 3
764586 14:00 BK Fix 2 Brønshøj BK 2
14:00
BK Fix 2
Brønshøj BK 2
764587 14:25 FA 2000 2 BK Union 1
14:25
FA 2000 2
BK Union 1
764588 14:25 Brønshøj BK 2 KB 4
14:25
Brønshøj BK 2
KB 4
764589 14:50 BK Union 1 BK Fix 2
14:50
BK Union 1
BK Fix 2
764592 14:50 KB 4 B.93 3
14:50
KB 4
B.93 3
764593 15:15 BK Fix 2 FA 2000 2
15:15
BK Fix 2
FA 2000 2
764691 15:15 B.93 3 Brønshøj BK 2
15:15
B.93 3
Brønshøj BK 2
764692 15:40 BK Union 1 KB 4
15:40
BK Union 1
KB 4
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 1A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
765693 09:30 FA 2000 2 HIK 2 Kunst 1A
09:30
FA 2000 2
HIK 2
765695 09:30 B 1903 2 BK Skjold 2 Kunst 1A
09:30
B 1903 2
BK Skjold 2
765707 09:55 FA 2000 2 KB 4 Kunst 1A
09:55
FA 2000 2
KB 4
765715 09:55 BK Skjold 2 BK Fix 2 Kunst 1A
09:55
BK Skjold 2
BK Fix 2
765716 10:20 KB 4 B 1903 2 Kunst 1A
10:20
KB 4
B 1903 2
765718 10:20 BK Fix 2 HIK 2 Kunst 1A
10:20
BK Fix 2
HIK 2
765722 10:45 B 1903 2 FA 2000 2 Kunst 1A
10:45
B 1903 2
FA 2000 2
765731 10:45 HIK 2 BK Skjold 2 Kunst 1A
10:45
HIK 2
BK Skjold 2
765743 11:10 KB 4 BK Fix 2 Kunst 1A
11:10
KB 4
BK Fix 2
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
765745 10:00 FB 3 B.93 3 Bane 6 (5-mands) - græs
10:00
FB 3
B.93 3
765800 10:00 GVI 2 BK Union 1 Bane 7 (5-mands) - græs
10:00
GVI 2
BK Union 1
765804 10:25 FB 3 Brønshøj BK 2 Bane 4B
10:25
FB 3
Brønshøj BK 2
765814 10:25 BK Union 1 Husum BK 1 Bane 4A
10:25
BK Union 1
Husum BK 1
765815 10:50 Brønshøj BK 2 GVI 2
10:50
Brønshøj BK 2
GVI 2
765816 10:50 Husum BK 1 B.93 3 Bane 6 (5-mands) - græs
10:50
Husum BK 1
B.93 3
765817 11:15 GVI 2 FB 3
11:15
GVI 2
FB 3
765856 11:15 B.93 3 BK Union 1
11:15
B.93 3
BK Union 1
766576 11:40 Brønshøj BK 2 Husum BK 1
11:40
Brønshøj BK 2
Husum BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind