U8 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår, Brun (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
942157 15:00 FA 2000 2 HIK 2 1
15:00
FA 2000 2
HIK 2
942158 15:00 Brønshøj BK 1 Oversidder 1
15:00
Brønshøj BK 1
Oversidder
942159 15:25 FA 2000 2 Dragør BK 2 1
15:25
FA 2000 2
Dragør BK 2
942160 15:25 Oversidder AB Tårnby 2 1
15:25
Oversidder
AB Tårnby 2
942161 15:50 Dragør BK 2 Brønshøj BK 1 1
15:50
Dragør BK 2
Brønshøj BK 1
942162 15:50 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
HIK 2 1
15:50
AB Tårnby 2
HIK 2
942163 16:15 Brønshøj BK 1 FA 2000 2 1
16:15
Brønshøj BK 1
FA 2000 2
942164 16:15 HIK 2 Oversidder 1
16:15
HIK 2
Oversidder
942165 16:40 Dragør BK 2 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
1
16:40
Dragør BK 2
AB Tårnby 2
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
942166 10:00 BK Fix 2 KB 8 Bane 5B
10:00
BK Fix 2
KB 8
942167 10:00 B 1903 2 B.93 2 Bane 5A
10:00
B 1903 2
B.93 2
942168 10:25 BK Fix 2 BK Skjold 1 Bane 5A
10:25
BK Fix 2
BK Skjold 1
942169 10:25 B.93 2 BK Union 1 Bane 5B
10:25
B.93 2
BK Union 1
942170 10:50 BK Skjold 1 B 1903 2 Bane 5B
10:50
BK Skjold 1
B 1903 2
942207 10:50 BK Union 1 KB 8 Bane 5A
10:50
BK Union 1
KB 8
942208 11:15 B 1903 2 BK Fix 2 Bane 5B
11:15
B 1903 2
BK Fix 2
942209 11:15 KB 8 B.93 2 Bane 5A
11:15
KB 8
B.93 2
942210 11:40 BK Skjold 1 BK Union 1 Bane 5A
11:40
BK Skjold 1
BK Union 1
Arrangør:
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
942220 10:00 Dragør BK 2 KB 8
10:00
Dragør BK 2
KB 8
942221 10:00 BK Union 1 B 1903 2
10:00
BK Union 1
B 1903 2
942222 10:25 Dragør BK 2 HIK 2
10:25
Dragør BK 2
HIK 2
942223 10:25 B 1903 2 Brønshøj BK 1
10:25
B 1903 2
Brønshøj BK 1
942224 10:50 HIK 2 BK Union 1
10:50
HIK 2
BK Union 1
942225 10:50 Brønshøj BK 1 KB 8
10:50
Brønshøj BK 1
KB 8
942226 11:15 BK Union 1 Dragør BK 2
11:15
BK Union 1
Dragør BK 2
942227 11:15 KB 8 B 1903 2
11:15
KB 8
B 1903 2
942228 11:40 HIK 2 Brønshøj BK 1
11:40
HIK 2
Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
942211 12:00 FA 2000 2 Oversidder
12:00
FA 2000 2
Oversidder
942212 12:00 BK Skjold 1 B.93 2
12:00
BK Skjold 1
B.93 2
942213 12:25 FA 2000 2 AB Tårnby 2
12:25
FA 2000 2
AB Tårnby 2
942214 12:25 B.93 2 BK Fix 2
12:25
B.93 2
BK Fix 2
942215 12:50 AB Tårnby 2 BK Skjold 1
12:50
AB Tårnby 2
BK Skjold 1
942216 12:50 BK Fix 2 Oversidder
12:50
BK Fix 2
Oversidder
942217 13:15 BK Skjold 1 FA 2000 2
13:15
BK Skjold 1
FA 2000 2
942218 13:15 Oversidder B.93 2
13:15
Oversidder
B.93 2
942219 13:40 AB Tårnby 2 BK Fix 2
13:40
AB Tårnby 2
BK Fix 2
Arrangør:
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
942229 10:00 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1
10:00
Brønshøj BK 1
BK Skjold 1
942230 10:00 BK Union 1 FA 2000 2
10:00
BK Union 1
FA 2000 2
942231 10:25 Brønshøj BK 1 AB Tårnby 2
10:25
Brønshøj BK 1
AB Tårnby 2
942232 10:25 FA 2000 2 KB 8
10:25
FA 2000 2
KB 8
942233 10:50 AB Tårnby 2 BK Union 1
10:50
AB Tårnby 2
BK Union 1
942234 10:50 KB 8 BK Skjold 1
10:50
KB 8
BK Skjold 1
944394 11:15 BK Union 1 Brønshøj BK 1
11:15
BK Union 1
Brønshøj BK 1
945469 11:15 BK Skjold 1 FA 2000 2
11:15
BK Skjold 1
FA 2000 2
945470 11:40 AB Tårnby 2 KB 8
11:40
AB Tårnby 2
KB 8
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
945471 10:00 Dragør BK 2 B 1903 2
10:00
Dragør BK 2
B 1903 2
945472 10:00 BK Fix 2 HIK 2
10:00
BK Fix 2
HIK 2
945473 10:25 Dragør BK 2 Oversidder 1
10:25
Dragør BK 2
Oversidder
945474 10:25 HIK 2 B.93 2
10:25
HIK 2
B.93 2
945475 10:50 Oversidder BK Fix 2 1
10:50
Oversidder
BK Fix 2
945476 10:50 B.93 2 B 1903 2
10:50
B.93 2
B 1903 2
945477 11:15 BK Fix 2 Dragør BK 2
11:15
BK Fix 2
Dragør BK 2
945478 11:15 B 1903 2 HIK 2
11:15
B 1903 2
HIK 2
945479 11:40 Oversidder B.93 2 1
11:40
Oversidder
B.93 2
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
945489 10:00 KB 8 HIK 2
10:00
KB 8
HIK 2
945490 10:00 BK Skjold 1 Dragør BK 2
10:00
BK Skjold 1
Dragør BK 2
945491 10:25 KB 8 Oversidder 1
10:25
KB 8
Oversidder
945492 10:25 Dragør BK 2 B 1903 2
10:25
Dragør BK 2
B 1903 2
945493 10:50 Oversidder BK Skjold 1 1
10:50
Oversidder
BK Skjold 1
945494 10:50 B 1903 2 HIK 2
10:50
B 1903 2
HIK 2
945495 11:15 BK Skjold 1 KB 8
11:15
BK Skjold 1
KB 8
945496 11:15 HIK 2 Dragør BK 2
11:15
HIK 2
Dragør BK 2
945500 11:40 Oversidder B 1903 2 1
11:40
Oversidder
B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
945480 10:00 FA 2000 2 B.93 2
10:00
FA 2000 2
B.93 2
945481 10:00 BK Fix 2 Brønshøj BK 1
10:00
BK Fix 2
Brønshøj BK 1
945482 10:25 FA 2000 2 BK Union 1
10:25
FA 2000 2
BK Union 1
945483 10:25 Brønshøj BK 1 AB Tårnby 2
10:25
Brønshøj BK 1
AB Tårnby 2
945484 10:50 BK Union 1 BK Fix 2
10:50
BK Union 1
BK Fix 2
945485 10:50 AB Tårnby 2 B.93 2
10:50
AB Tårnby 2
B.93 2
945486 11:15 BK Fix 2 FA 2000 2
11:15
BK Fix 2
FA 2000 2
945487 11:15 B.93 2 Brønshøj BK 1
11:15
B.93 2
Brønshøj BK 1
945488 11:40 BK Union 1 AB Tårnby 2
11:40
BK Union 1
AB Tårnby 2
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
945501 12:30 FA 2000 2 HIK 2 Bane 5B
12:30
FA 2000 2
HIK 2
947339 12:30 B 1903 2 BK Skjold 1 Bane 5A
12:30
B 1903 2
BK Skjold 1
947340 12:55 FA 2000 2 AB Tårnby 2 Bane 5A
12:55
FA 2000 2
AB Tårnby 2
947341 12:55 BK Skjold 1 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 5B
12:55
BK Skjold 1
BK Fix 2
947342 13:20 AB Tårnby 2 B 1903 2 Bane 5A
13:20
AB Tårnby 2
B 1903 2
947344 13:20 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
HIK 2 Bane 5B
13:20
BK Fix 2
HIK 2
947345 13:45 B 1903 2 FA 2000 2 Bane 5A
13:45
B 1903 2
FA 2000 2
947346 13:45 HIK 2 BK Skjold 1 Bane 5B
13:45
HIK 2
BK Skjold 1
947347 14:10 AB Tårnby 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 5A
14:10
AB Tårnby 2
BK Fix 2
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
947348 10:00 Dragør BK 2 B.93 2
10:00
Dragør BK 2
B.93 2
947349 10:00 Oversidder BK Union 1
10:00
Oversidder
BK Union 1
947350 10:25 Dragør BK 2 Brønshøj BK 1
10:25
Dragør BK 2
Brønshøj BK 1
947351 10:25 BK Union 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
10:25
BK Union 1
KB 8
947352 10:50 Brønshøj BK 1 Oversidder
10:50
Brønshøj BK 1
Oversidder
947353 10:50 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
B.93 2 1
10:50
KB 8
B.93 2
947354 11:15 Oversidder Dragør BK 2
11:15
Oversidder
Dragør BK 2
947355 11:15 B.93 2 BK Union 1
11:15
B.93 2
BK Union 1
947356 11:40 Brønshøj BK 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
11:40
Brønshøj BK 1
KB 8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind