U10 Piger 2 (14) 5:5 Efterår (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Grøndal Multicenter 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
442189 10:00 BK Vestia 1 KB 2 1
10:00
BK Vestia 1
KB 2
442190 10:00 GVI 1 BK Union 1 1
10:00
GVI 1
BK Union 1
442191 10:25 BK Vestia 1 Brønshøj BK 1 1
10:25
BK Vestia 1
Brønshøj BK 1
442192 10:25 BK Union 1 Hvidovre IF 1 1
10:25
BK Union 1
Hvidovre IF 1
442193 10:50 Brønshøj BK 1 GVI 1 1
10:50
Brønshøj BK 1
GVI 1
442194 10:50 Hvidovre IF 1 KB 2 1
10:50
Hvidovre IF 1
KB 2
442195 11:15 GVI 1 BK Vestia 1 1
11:15
GVI 1
BK Vestia 1
442196 11:15 KB 2 BK Union 1 1
11:15
KB 2
BK Union 1
442197 11:40 Brønshøj BK 1 Hvidovre IF 1 1
11:40
Brønshøj BK 1
Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Hekla Park Bane 7 Artillerivej 190 2300 København S
442180 10:00 Dragør BK 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 7
10:00
Dragør BK 1
Sundby BK 1
442181 10:00 Nørrebro United 1 Fremad Valby 1 Bane 8
10:00
Nørrebro United 1
Fremad Valby 1
442182 10:25 Dragør BK 1 AB Tårnby 1 Bane 8
10:25
Dragør BK 1
AB Tårnby 1
442183 10:25 Fremad Valby 1 BK Hekla 1 Bane 7
10:25
Fremad Valby 1
BK Hekla 1
442184 10:50 AB Tårnby 1 Nørrebro United 1 Bane 8
10:50
AB Tårnby 1
Nørrebro United 1
442185 10:50 BK Hekla 1 Sundby BK 1 Bane 7
10:50
BK Hekla 1
Sundby BK 1
442186 11:15 Nørrebro United 1 Dragør BK 1 Bane 7
11:15
Nørrebro United 1
Dragør BK 1
442187 11:15 Sundby BK 1 Fremad Valby 1 Bane 8
11:15
Sundby BK 1
Fremad Valby 1
442188 11:40 AB Tårnby 1 BK Hekla 1 Bane 7
11:40
AB Tårnby 1
BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
442213 10:00 AB Tårnby 1 KB 2 Gemmas 5-mandsbane 1
10:00
AB Tårnby 1
KB 2
442214 10:00 Hvidovre IF 1 GVI 1 Gemmas 5-mandsbane 2
10:00
Hvidovre IF 1
GVI 1
442215 10:25 AB Tårnby 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
10:25
AB Tårnby 1
Sundby BK 1
442216 10:25 GVI 1 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 2
10:25
GVI 1
Nørrebro United 1
442217 10:50 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Gemmas 5-mandsbane 1
10:50
Sundby BK 1
Hvidovre IF 1
442218 10:50 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
KB 2 Gemmas 5-mandsbane 2
10:50
Nørrebro United 1
KB 2
442219 11:15 Hvidovre IF 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
11:15
Hvidovre IF 1
AB Tårnby 1
442220 11:15 KB 2 GVI 1 Gemmas 5-mandsbane 2
11:15
KB 2
GVI 1
442221 11:40 Sundby BK 1 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
11:40
Sundby BK 1
Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
442198 10:00 Dragør BK 1 Fremad Valby 1
10:00
Dragør BK 1
Fremad Valby 1
442199 10:00 Brønshøj BK 1
!
NB: Brønshøj BK 1 er taberdømt
BK Union 1 1
10:00
Brønshøj BK 1
BK Union 1
442200 10:25 Dragør BK 1 BK Hekla 1
10:25
Dragør BK 1
BK Hekla 1
442201 10:25 BK Union 1 BK Vestia 1
10:25
BK Union 1
BK Vestia 1
442202 10:50 BK Hekla 1 Brønshøj BK 1
!
NB: Brønshøj BK 1 er taberdømt
1
10:50
BK Hekla 1
Brønshøj BK 1
442203 10:50 BK Vestia 1 Fremad Valby 1
10:50
BK Vestia 1
Fremad Valby 1
442204 11:15 Brønshøj BK 1
!
NB: Brønshøj BK 1 er taberdømt
Dragør BK 1 1
11:15
Brønshøj BK 1
Dragør BK 1
442211 11:15 Fremad Valby 1 BK Union 1
11:15
Fremad Valby 1
BK Union 1
442212 11:40 BK Hekla 1 BK Vestia 1
11:40
BK Hekla 1
BK Vestia 1
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 106 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
442231 10:00 AB Tårnby 1 GVI 1 106
10:00
AB Tårnby 1
GVI 1
442232 10:00 BK Vestia 1 Sundby BK 1 105
10:00
BK Vestia 1
Sundby BK 1
442233 10:25 AB Tårnby 1 Fremad Valby 1 105
10:25
AB Tårnby 1
Fremad Valby 1
442234 10:25 Sundby BK 1 BK Union 1 106
10:25
Sundby BK 1
BK Union 1
442235 10:50 Fremad Valby 1 BK Vestia 1 106
10:50
Fremad Valby 1
BK Vestia 1
442236 10:50 BK Union 1 GVI 1 105
10:50
BK Union 1
GVI 1
442237 11:15 BK Vestia 1 AB Tårnby 1 105
11:15
BK Vestia 1
AB Tårnby 1
442244 11:15 GVI 1 Sundby BK 1 106
11:15
GVI 1
Sundby BK 1
442245 11:40 Fremad Valby 1 BK Union 1 105
11:40
Fremad Valby 1
BK Union 1
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
442222 10:00 Nørrebro United 1 Brønshøj BK 1
10:00
Nørrebro United 1
Brønshøj BK 1
442223 10:00 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1
10:00
Hvidovre IF 1
Dragør BK 1
442224 10:25 Nørrebro United 1 BK Hekla 1
10:25
Nørrebro United 1
BK Hekla 1
442225 10:25 Dragør BK 1 KB 2 1
10:25
Dragør BK 1
KB 2
442226 10:50 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1
10:50
BK Hekla 1
Hvidovre IF 1
442227 10:50 KB 2 Brønshøj BK 1 1
10:50
KB 2
Brønshøj BK 1
442228 11:15 Hvidovre IF 1 Nørrebro United 1
11:15
Hvidovre IF 1
Nørrebro United 1
442229 11:15 Brønshøj BK 1 Dragør BK 1
11:15
Brønshøj BK 1
Dragør BK 1
442230 11:40 BK Hekla 1 KB 2 1
11:40
BK Hekla 1
KB 2
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
442246 10:00 Dragør BK 1 BK Union 1 1
10:00
Dragør BK 1
BK Union 1
442247 10:00 BK Vestia 1 Nørrebro United 1 1
10:00
BK Vestia 1
Nørrebro United 1
442248 10:25 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1 1
10:25
Dragør BK 1
Hvidovre IF 1
442249 10:25 Nørrebro United 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
1
10:25
Nørrebro United 1
BK Hekla 1
442262 10:50 Hvidovre IF 1 BK Vestia 1 1
10:50
Hvidovre IF 1
BK Vestia 1
442263 10:50 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
BK Union 1 1
10:50
BK Hekla 1
BK Union 1
442264 11:15 BK Vestia 1 Dragør BK 1 1
11:15
BK Vestia 1
Dragør BK 1
442265 11:15 BK Union 1 Nørrebro United 1 1
11:15
BK Union 1
Nørrebro United 1
442266 11:40 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
1
11:40
Hvidovre IF 1
BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
442267 12:00 KB 2 Sundby BK 1
12:00
KB 2
Sundby BK 1
442268 12:00 Brønshøj BK 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
1
12:00
Brønshøj BK 1
AB Tårnby 1
442269 12:25 KB 2 Fremad Valby 1
12:25
KB 2
Fremad Valby 1
442270 12:25 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
GVI 1 1
12:25
AB Tårnby 1
GVI 1
442299 12:50 Fremad Valby 1 Brønshøj BK 1
12:50
Fremad Valby 1
Brønshøj BK 1
442300 12:50 GVI 1 Sundby BK 1
12:50
GVI 1
Sundby BK 1
442301 13:15 Brønshøj BK 1 KB 2
13:15
Brønshøj BK 1
KB 2
442302 13:15 Sundby BK 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
1
13:15
Sundby BK 1
AB Tårnby 1
442303 13:40 Fremad Valby 1 GVI 1
13:40
Fremad Valby 1
GVI 1
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
442313 10:00 AB Tårnby 1 BK Union 1 Gemmas 5-mandsbane 1
10:00
AB Tårnby 1
BK Union 1
442314 10:00 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 1 Gemmas 5-mandsbane 2
10:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 1
442315 10:25 AB Tårnby 1 Nørrebro United 1 Gemmas 5-mandsbane 1
10:25
AB Tårnby 1
Nørrebro United 1
442316 10:25 Hvidovre IF 1 KB 2 Gemmas 5-mandsbane 2
10:25
Hvidovre IF 1
KB 2
442317 10:50 Nørrebro United 1 Fremad Valby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
10:50
Nørrebro United 1
Fremad Valby 1
442318 10:50 KB 2 BK Union 1 Gemmas 5-mandsbane 2
10:50
KB 2
BK Union 1
442319 11:15 Fremad Valby 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
11:15
Fremad Valby 1
AB Tårnby 1
442320 11:15 BK Union 1 Hvidovre IF 1 Gemmas 5-mandsbane 2
11:15
BK Union 1
Hvidovre IF 1
442321 11:40 Nørrebro United 1 KB 2 Gemmas 5-mandsbane 1
11:40
Nørrebro United 1
KB 2
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
442304 10:00 Dragør BK 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
10:00
Dragør BK 1
Sundby BK 1
442305 10:00 GVI 1 Brønshøj BK 1 Kunst 5 mands 2B
10:00
GVI 1
Brønshøj BK 1
442306 10:25 Dragør BK 1 BK Hekla 1 Kunst 5 mands 2A
10:25
Dragør BK 1
BK Hekla 1
442307 10:25 Brønshøj BK 1 BK Vestia 1 Kunst 5 mands 2B
10:25
Brønshøj BK 1
BK Vestia 1
442308 10:50 BK Hekla 1 GVI 1 Kunst 5 mands 2A
10:50
BK Hekla 1
GVI 1
442309 10:50 BK Vestia 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
10:50
BK Vestia 1
Sundby BK 1
442310 11:15 GVI 1 Dragør BK 1 Kunst 5 mands 2A
11:15
GVI 1
Dragør BK 1
442311 11:15 Sundby BK 1 Brønshøj BK 1 Kunst 5 mands 2B
11:15
Sundby BK 1
Brønshøj BK 1
442312 11:40 BK Hekla 1 BK Vestia 1
11:40
BK Hekla 1
BK Vestia 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind