U10 Piger 3 (14) 5:5 Efterår (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1 Kløvermarksvej 50 2300 København S
442736 10:00 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
KFUM 1 1
10:00
FB 2
KFUM 1
443012 10:00 BK Skjold 1 BK Skjold 2
10:00
BK Skjold 1
BK Skjold 2
442676 10:00 HIK 2 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
1
10:00
HIK 2
Sundby BK 2
442677 10:00 Østerbro IF 1 Oversidder 1
10:00
Østerbro IF 1
Oversidder
442728 10:25 HIK 2 BK Fix 1
10:25
HIK 2
BK Fix 1
442729 10:25 Oversidder KB 3 1
10:25
Oversidder
KB 3
443013 10:25 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
B 1908 2 1
10:25
FB 2
B 1908 2
482560 10:25 BK Skjold 2 B.93
10:25
BK Skjold 2
B.93
482561 10:50 B 1908 2 BK Skjold 1
10:50
B 1908 2
BK Skjold 1
482562 10:50 B.93 KFUM 1 1
10:50
B.93
KFUM 1
442730 10:50 BK Fix 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
10:50
BK Fix 1
Østerbro IF 1
442731 10:50 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Sundby BK 2 1
10:50
KB 3
Sundby BK 2
442732 11:15 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
HIK 2 1
11:15
Østerbro IF 1
HIK 2
442733 11:15 Sundby BK 2 Oversidder 1
11:15
Sundby BK 2
Oversidder
482563 11:15 BK Skjold 1 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
1
11:15
BK Skjold 1
FB 2
482564 11:15 KFUM 1 BK Skjold 2
11:15
KFUM 1
BK Skjold 2
482565 11:40 B 1908 2 B.93
11:40
B 1908 2
B.93
442735 11:40 BK Fix 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
1
11:40
BK Fix 1
KB 3
Arrangør:
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
482566 10:00 HIK 2 Oversidder 1
10:00
HIK 2
Oversidder
482567 10:00 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
BK Skjold 2 1
10:00
B 1908 2
BK Skjold 2
482575 10:00 BK Fix 1 KFUM 1
10:00
BK Fix 1
KFUM 1
482576 10:00 B.93 BK Skjold 1 1
10:00
B.93
BK Skjold 1
482577 10:25 BK Fix 1 Sundby BK 2
10:25
BK Fix 1
Sundby BK 2
482578 10:25 BK Skjold 1 Østerbro IF 1
10:25
BK Skjold 1
Østerbro IF 1
482568 10:25 HIK 2 KB 3
10:25
HIK 2
KB 3
482569 10:25 BK Skjold 2 FB 2
10:25
BK Skjold 2
FB 2
482570 10:50 KB 3 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
1
10:50
KB 3
B 1908 2
482571 10:50 FB 2 Oversidder 1
10:50
FB 2
Oversidder
482579 10:50 Sundby BK 2 B.93
10:50
Sundby BK 2
B.93
484866 10:50 Østerbro IF 1 KFUM 1
10:50
Østerbro IF 1
KFUM 1
484867 11:15 B.93 BK Fix 1 1
11:15
B.93
BK Fix 1
484868 11:15 KFUM 1 BK Skjold 1
11:15
KFUM 1
BK Skjold 1
482572 11:15 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
HIK 2 1
11:15
B 1908 2
HIK 2
482573 11:15 Oversidder BK Skjold 2 1
11:15
Oversidder
BK Skjold 2
482574 11:40 KB 3 FB 2
11:40
KB 3
FB 2
484869 11:40 Sundby BK 2 Østerbro IF 1
11:40
Sundby BK 2
Østerbro IF 1
Arrangør:
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
484870 12:30 Østerbro IF 1 B 1908 2
12:30
Østerbro IF 1
B 1908 2
484871 12:30 B.93
!
NB: B.93 er taberdømt
HIK 2 1
12:30
B.93
HIK 2
484872 12:55 Østerbro IF 1 KB 3
12:55
Østerbro IF 1
KB 3
484873 12:55 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
KFUM 1 1
12:55
HIK 2
KFUM 1
484892 13:20 KB 3 B.93
!
NB: B.93 er taberdømt
1
13:20
KB 3
B.93
484893 13:20 KFUM 1 B 1908 2
13:20
KFUM 1
B 1908 2
484894 13:45 B.93
!
NB: B.93 er taberdømt
Østerbro IF 1 1
13:45
B.93
Østerbro IF 1
484895 13:45 B 1908 2 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
1
13:45
B 1908 2
HIK 2
484896 14:10 KB 3 KFUM 1
14:10
KB 3
KFUM 1
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
484897 12:00 BK Fix 1 BK Skjold 1 Kunst 5 mands 2A
12:00
BK Fix 1
BK Skjold 1
484898 12:00 FB 2 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
12:00
FB 2
Sundby BK 2
484899 12:25 BK Fix 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
12:25
BK Fix 1
Oversidder
484900 12:25 Sundby BK 2 BK Skjold 2 Kunst 5 mands 2B
12:25
Sundby BK 2
BK Skjold 2
484901 12:50 Oversidder FB 2 Kunst 5 mands 2A
12:50
Oversidder
FB 2
484902 12:50 BK Skjold 2 BK Skjold 1 Kunst 5 mands 2B
12:50
BK Skjold 2
BK Skjold 1
484903 13:15 FB 2 BK Fix 1 Kunst 5 mands 2A
13:15
FB 2
BK Fix 1
484904 13:15 BK Skjold 1 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
13:15
BK Skjold 1
Sundby BK 2
484905 13:40 Oversidder BK Skjold 2 Kunst 5 mands 2A
13:40
Oversidder
BK Skjold 2
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
484915 10:00 KFUM 1 Sundby BK 2
10:00
KFUM 1
Sundby BK 2
484916 10:00 B 1908 2 BK Fix 1
10:00
B 1908 2
BK Fix 1
484917 10:25 KFUM 1 Oversidder 1
10:25
KFUM 1
Oversidder
484918 10:25 BK Fix 1 BK Skjold 1
10:25
BK Fix 1
BK Skjold 1
484919 10:50 Oversidder B 1908 2 1
10:50
Oversidder
B 1908 2
484920 10:50 BK Skjold 1 Sundby BK 2
10:50
BK Skjold 1
Sundby BK 2
484921 11:15 B 1908 2 KFUM 1
11:15
B 1908 2
KFUM 1
484922 11:15 Sundby BK 2 BK Fix 1
11:15
Sundby BK 2
BK Fix 1
484923 11:40 Oversidder BK Skjold 1 1
11:40
Oversidder
BK Skjold 1
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
484906 10:00 HIK 2 BK Skjold 2 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
10:00
HIK 2
BK Skjold 2
484907 10:00 FB 2 Østerbro IF 1 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
10:00
FB 2
Østerbro IF 1
484908 10:25 HIK 2 B.93 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
10:25
HIK 2
B.93
484909 10:25 Østerbro IF 1 KB 3 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
10:25
Østerbro IF 1
KB 3
484910 10:50 B.93 FB 2 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
10:50
B.93
FB 2
484911 10:50 KB 3 BK Skjold 2 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
10:50
KB 3
BK Skjold 2
484912 11:15 FB 2 HIK 2 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
11:15
FB 2
HIK 2
484913 11:15 BK Skjold 2 Østerbro IF 1 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
11:15
BK Skjold 2
Østerbro IF 1
484914 11:40 B.93 KB 3 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
11:40
B.93
KB 3
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
484924 12:00 HIK 2 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2A
12:00
HIK 2
Sundby BK 2
484925 12:00 BK Skjold 1 B 1908 2 Kunst 5 mands 2B
12:00
BK Skjold 1
B 1908 2
484926 12:25 HIK 2 KB 3 Kunst 5 mands 2A
12:25
HIK 2
KB 3
484927 12:25 B 1908 2 FB 2 Kunst 5 mands 2B
12:25
B 1908 2
FB 2
484928 12:50 KB 3 BK Skjold 1 Kunst 5 mands 2A
12:50
KB 3
BK Skjold 1
484929 12:50 FB 2 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
12:50
FB 2
Sundby BK 2
484930 13:15 BK Skjold 1 HIK 2 Kunst 5 mands 2A
13:15
BK Skjold 1
HIK 2
484931 13:15 Sundby BK 2 B 1908 2 Kunst 5 mands 2B
13:15
Sundby BK 2
B 1908 2
484932 13:40 KB 3 FB 2 Kunst 5 mands 2A
13:40
KB 3
FB 2
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
484933 12:30 BK Fix 1 BK Skjold 2
12:30
BK Fix 1
BK Skjold 2
484934 12:30 Oversidder B.93
ANN
12:30
Oversidder
B.93
ANN
484935 12:55 BK Fix 1 Østerbro IF 1
12:55
BK Fix 1
Østerbro IF 1
484936 12:55 B.93
!
NB: B.93 er taberdømt
KFUM 1 1
12:55
B.93
KFUM 1
484937 13:20 Østerbro IF 1 Oversidder 1
13:20
Østerbro IF 1
Oversidder
484938 13:20 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
BK Skjold 2 1
13:20
KFUM 1
BK Skjold 2
484939 13:45 Oversidder BK Fix 1 1
13:45
Oversidder
BK Fix 1
484940 13:45 BK Skjold 2 B.93
!
NB: B.93 er taberdømt
1
13:45
BK Skjold 2
B.93
484941 14:10 Østerbro IF 1 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
1
14:10
Østerbro IF 1
KFUM 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind