M+40 1 7:7 Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
434876
ti22-08 2023
20:45 BK Jyden Hellas Valby Idrætspark
5
-
4
22. aug 2023
20:45
BK Jyden
5
Hellas
4
434875
on23-08 2023
19:15 Fremad Valby 2 Oversidder Valby Idrætspark
23. aug 2023
19:15
Fremad Valby 2
Oversidder
434877
fr25-08 2023
18:30 Nørrebro United (2) Union Nørrebroparken
2
-
3
25. aug 2023
18:30
Nørrebro United (2)
2
Union
3
434874
26-08 2023
15:00 Hekla Vanløse 2 Hekla Park
HMH
26. aug 2023
15:00
Hekla
Vanløse 2
HMH
434881
ma28-08 2023
22:00 Oversidder Hekla
28. aug 2023
22:00
Oversidder
Hekla
434879
to31-08 2023
20:00 Union Sønderbro Fight Genforeningspladsen
6
-
2
31. aug 2023
20:00
Union
6
Sønderbro Fight
2
434880
to31-08 2023
20:45 Vanløse 2 Nørrebro United (2) Vanløse Idrætspark
4
-
0
31. aug 2023
20:45
Vanløse 2
4
Nørrebro United (2)
0
434883
fr01-09 2023
18:30 Nørrebro United (1) BK Jyden Nørrebroparken
1
-
5
01. sep 2023
18:30
Nørrebro United (1)
1
BK Jyden
5
434882
02-09 2023
11:00 Hellas Fremad Valby 2 Engdraget
4
-
4
02. sep 2023
11:00
Hellas
4
Fremad Valby 2
4
434888
on06-09 2023
18:00 Sønderbro Fight BK Jyden Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
06. sep 2023
18:00
Sønderbro Fight
2
BK Jyden
2
434886
on06-09 2023
19:15 Fremad Valby 2 Nørrebro United (1) Valby Idrætspark
4
-
1
06. sep 2023
19:15
Fremad Valby 2
4
Nørrebro United (1)
1
434884
to07-09 2023
20:00 Union Vanløse 2 Genforeningspladsen
2
-
1
07. sep 2023
20:00
Union
2
Vanløse 2
1
434887
fr08-09 2023
18:30 Nørrebro United (2) Oversidder Nørrebroparken
08. sep 2023
18:30
Nørrebro United (2)
Oversidder
434885
09-09 2023
15:00 Hekla Hellas Hekla Park
3
-
6
09. sep 2023
15:00
Hekla
3
Hellas
6
434889
ma11-09 2023
20:45 Vanløse 2 Sønderbro Fight Vanløse Idrætspark
2
-
4
11. sep 2023
20:45
Vanløse 2
2
Sønderbro Fight
4
434890
ma11-09 2023
22:00 Oversidder Union
11. sep 2023
22:00
Oversidder
Union
434891
ti12-09 2023
20:45 BK Jyden Fremad Valby 2 Valby Idrætspark
4
-
3
12. sep 2023
20:45
BK Jyden
4
Fremad Valby 2
3
434878
on13-09 2023
20:00 Nørrebro United (1) Sønderbro Fight Lundehusparken
4
-
2
13. sep 2023
20:00
Nørrebro United (1)
4
Sønderbro Fight
2
434893
fr15-09 2023
18:30 Nørrebro United (1) Hekla Nørrebroparken
5
-
3
15. sep 2023
18:30
Nørrebro United (1)
5
Hekla
3
434892
16-09 2023
12:00 Hellas Nørrebro United (2) Engdraget
5
-
1
16. sep 2023
12:00
Hellas
5
Nørrebro United (2)
1
434903
ma18-09 2023
22:00 Vanløse 2 Oversidder Vanløse Idrætspark
18. sep 2023
22:00
Vanløse 2
Oversidder
434905
ti19-09 2023
18:00 Sønderbro Fight Fremad Valby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
19. sep 2023
18:00
Sønderbro Fight
2
Fremad Valby 2
2
434894
to21-09 2023
20:00 Union Hellas Genforeningspladsen
6
-
2
21. sep 2023
20:00
Union
6
Hellas
2
434904
fr22-09 2023
18:30 Nørrebro United (2) Nørrebro United (1) Nørrebroparken
1
-
2
22. sep 2023
18:30
Nørrebro United (2)
1
Nørrebro United (1)
2
434895
23-09 2023
15:00 Hekla BK Jyden Hekla Park
2
-
11
23. sep 2023
15:00
Hekla
2
BK Jyden
11
434907
ma25-09 2023
22:00 Oversidder Sønderbro Fight
25. sep 2023
22:00
Oversidder
Sønderbro Fight
435024
ti26-09 2023
20:45 BK Jyden Nørrebro United (2) Valby Idrætspark
4
-
2
26. sep 2023
20:45
BK Jyden
4
Nørrebro United (2)
2
434906
on27-09 2023
19:15 Fremad Valby 2 Hekla Valby Idrætspark
3
-
1
27. sep 2023
19:15
Fremad Valby 2
3
Hekla
1
436924
fr29-09 2023
18:30 Nørrebro United (1) Union Nørrebroparken
2
-
4
29. sep 2023
18:30
Nørrebro United (1)
2
Union
4
435489
30-09 2023
12:00 Hellas Vanløse 2 Engdraget
AFBR
30. sep 2023
12:00
Hellas
Vanløse 2
438087
ma02-10 2023
20:45 Vanløse 2 Nørrebro United (1) Vanløse Idrætspark
1
-
1
02. okt 2023
20:45
Vanløse 2
1
Nørrebro United (1)
1
438088
ma02-10 2023
22:00 Oversidder Hellas
02. okt 2023
22:00
Oversidder
Hellas
438508
on04-10 2023
17:30 Sønderbro Fight Hekla Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
04. okt 2023
17:30
Sønderbro Fight
Hekla
UHT
438086
to05-10 2023
20:00 Union BK Jyden Genforeningspladsen
4
-
0
05. okt 2023
20:00
Union
4
BK Jyden
0
438507
fr06-10 2023
18:30 Nørrebro United (2) Fremad Valby 2 Nørrebroparken
1
-
5
06. okt 2023
18:30
Nørrebro United (2)
1
Fremad Valby 2
5
438823
ti10-10 2023
20:45 BK Jyden Vanløse 2 Valby Idrætspark
2
-
5
10. okt 2023
20:45
BK Jyden
2
Vanløse 2
5
438824
on11-10 2023
17:15 Sønderbro Fight Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
11. okt 2023
17:15
Sønderbro Fight
4
Hellas
2
438822
on11-10 2023
20:30 Fremad Valby 2 Union Valby Idrætspark
0
-
4
11. okt 2023
20:30
Fremad Valby 2
0
Union
4
438825
fr13-10 2023
18:30 Nørrebro United (1) Oversidder Nørrebroparken
13. okt 2023
18:30
Nørrebro United (1)
Oversidder
438509
14-10 2023
15:00 Hekla Nørrebro United (2) Hekla Park
3
-
7
14. okt 2023
15:00
Hekla
3
Nørrebro United (2)
7
441098
ma23-10 2023
22:00 Oversidder BK Jyden
23. okt 2023
22:00
Oversidder
BK Jyden
441099
on25-10 2023
20:00 Nørrebro United (2) Sønderbro Fight Lundehusparken
2
-
3
25. okt 2023
20:00
Nørrebro United (2)
2
Sønderbro Fight
3
438826
to26-10 2023
20:00 Union Hekla Genforeningspladsen
12
-
3
26. okt 2023
20:00
Union
12
Hekla
3
438827
to26-10 2023
20:45 Vanløse 2 Fremad Valby 2 Vanløse Idrætspark
3
-
5
26. okt 2023
20:45
Vanløse 2
3
Fremad Valby 2
5
441100
28-10 2023
12:00 Hellas Nørrebro United (1) Engdraget
8
-
2
28. okt 2023
12:00
Hellas
8
Nørrebro United (1)
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind