M+45 1 7:7 Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
597063
ti15-08 2023
19:00 Hellas (1) Hellas (2) Engdraget
5
-
1
15. aug 2023
19:00
Hellas (1)
5
Hellas (2)
1
597061
ti15-08 2023
20:30 Skjold Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
15. aug 2023
20:30
Skjold
Oversidder
597065
to17-08 2023
19:30 Oversidder Aakanden GF
17. aug 2023
19:30
Oversidder
Aakanden GF
597066
to17-08 2023
20:30 Brønshøj BK Hekla Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
17. aug 2023
20:30
Brønshøj BK
1
Hekla
2
597064
19-08 2023
10:30 Amager FF (1) Amager FF (2) Kastrup IA ved Diget
4
-
3
19. aug 2023
10:30
Amager FF (1)
4
Amager FF (2)
3
597062
20-08 2023
10:00 Heimdal Fremad Amager Ryparken Idrætsanlæg
7
-
2
20. aug 2023
10:00
Heimdal
7
Fremad Amager
2
597067
ma21-08 2023
19:30 Hekla Oversidder Hekla Park
21. aug 2023
19:30
Hekla
Oversidder
597070
ma21-08 2023
20:00 Aakanden GF Amager FF (1) Gentofte Sportspark Vest
UHT
21. aug 2023
20:00
Aakanden GF
Amager FF (1)
UHT
597073
ma21-08 2023
22:00 Oversidder Brønshøj BK
21. aug 2023
22:00
Oversidder
Brønshøj BK
597068
on23-08 2023
20:00 Fremad Amager Hellas (1) Sundby Idrætspark
3
-
2
23. aug 2023
20:00
Fremad Amager
3
Hellas (1)
2
597074
to24-08 2023
19:00 Hellas (2) Skjold Engdraget
2
-
5
24. aug 2023
19:00
Hellas (2)
2
Skjold
5
597069
26-08 2023
10:30 Amager FF (2) Heimdal Kastrup IA ved Diget
1
-
3
26. aug 2023
10:30
Amager FF (2)
1
Heimdal
3
597075
27-08 2023
12:00 Heimdal Aakanden GF Ryparken Idrætsanlæg
HHT
27. aug 2023
12:00
Heimdal
Aakanden GF
HHT
597084
ma28-08 2023
20:00 Brønshøj BK Hellas (2) Tingbjerg Idrætspark
3
-
0
28. aug 2023
20:00
Brønshøj BK
3
Hellas (2)
0
597081
ma28-08 2023
22:00 Oversidder Oversidder
28. aug 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
597078
ti29-08 2023
19:00 Hellas (1) Skjold Engdraget
4
-
7
29. aug 2023
19:00
Hellas (1)
4
Skjold
7
597079
on30-08 2023
20:00 Fremad Amager Amager FF (2) Sundby Idrætspark
7
-
3
30. aug 2023
20:00
Fremad Amager
7
Amager FF (2)
3
597080
02-09 2023
10:30 Amager FF (1) Hekla Kastrup IA ved Diget
2
-
8
02. sep 2023
10:30
Amager FF (1)
2
Hekla
8
597086
ma04-09 2023
19:00 Skjold Brønshøj BK Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
04. sep 2023
19:00
Skjold
2
Brønshøj BK
0
597085
ma04-09 2023
19:30 Hekla Heimdal Hekla Park
1
-
3
04. sep 2023
19:30
Hekla
1
Heimdal
3
597090
ma04-09 2023
20:00 Aakanden GF Fremad Amager Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
04. sep 2023
20:00
Aakanden GF
2
Fremad Amager
1
597091
ma04-09 2023
22:00 Oversidder Amager FF (1)
04. sep 2023
22:00
Oversidder
Amager FF (1)
597092
to07-09 2023
18:30 Hellas (2) Oversidder Engdraget
07. sep 2023
18:30
Hellas (2)
Oversidder
597087
09-09 2023
10:30 Amager FF (2) Hellas (1) Kastrup IA ved Diget
6
-
3
09. sep 2023
10:30
Amager FF (2)
6
Hellas (1)
3
597111
10-09 2023
14:00 Oversidder Skjold
10. sep 2023
14:00
Oversidder
Skjold
597093
ma11-09 2023
22:00 Heimdal Oversidder Fælledparken
11. sep 2023
22:00
Heimdal
Oversidder
597097
ti12-09 2023
18:15 Hellas (1) Brønshøj BK Engdraget
5
-
1
12. sep 2023
18:15
Hellas (1)
5
Brønshøj BK
1
597098
on13-09 2023
20:00 Fremad Amager Hekla Sundby Idrætspark
0
-
4
13. sep 2023
20:00
Fremad Amager
0
Hekla
4
597100
16-09 2023
10:00 Amager FF (1) Hellas (2) Kastrup IA ved Diget
1
-
4
16. sep 2023
10:00
Amager FF (1)
1
Hellas (2)
4
597110
16-09 2023
10:30 Amager FF (2) Aakanden GF Kastrup IA ved Diget
1
-
2
16. sep 2023
10:30
Amager FF (2)
1
Aakanden GF
2
597113
ma18-09 2023
19:00 Skjold Amager FF (1) Ryparken Idrætsanlæg
8
-
0
18. sep 2023
19:00
Skjold
8
Amager FF (1)
0
597112
ma18-09 2023
19:30 Hekla Amager FF (2) Hekla Park
7
-
2
18. sep 2023
19:30
Hekla
7
Amager FF (2)
2
597116
ma18-09 2023
22:00 Oversidder Fremad Amager
18. sep 2023
22:00
Oversidder
Fremad Amager
597117
on20-09 2023
18:30 Hellas (2) Heimdal Engdraget
6
-
2
20. sep 2023
18:30
Hellas (2)
6
Heimdal
2
597114
to21-09 2023
20:30 Aakanden GF Hellas (1) Gentofte Sportspark Vest
5
-
0
21. sep 2023
20:30
Aakanden GF
5
Hellas (1)
0
597115
to21-09 2023
20:30 Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
21. sep 2023
20:30
Brønshøj BK
Oversidder
597118
24-09 2023
10:00 Heimdal Skjold Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
24. sep 2023
10:00
Heimdal
4
Skjold
3
597122
ma25-09 2023
22:00 Amager FF (2) Oversidder Kastrup IA ved Diget
25. sep 2023
22:00
Amager FF (2)
Oversidder
597119
ti26-09 2023
18:15 Hellas (1) Oversidder Kulbaneparken
26. sep 2023
18:15
Hellas (1)
Oversidder
597120
on27-09 2023
20:00 Fremad Amager Hellas (2) Sundby Idrætspark
4
-
1
27. sep 2023
20:00
Fremad Amager
4
Hellas (2)
1
597125
to28-09 2023
20:30 Aakanden GF Hekla Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
28. sep 2023
20:30
Aakanden GF
2
Hekla
2
597121
fr29-09 2023
17:45 Amager FF (1) Brønshøj BK Kastrup IA ved Diget
3
-
3
29. sep 2023
17:45
Amager FF (1)
3
Brønshøj BK
3
597128
ma02-10 2023
19:00 Skjold Fremad Amager Ryparken Idrætsanlæg
2
-
4
02. okt 2023
19:00
Skjold
2
Fremad Amager
4
597129
ma02-10 2023
22:00 Oversidder Amager FF (1)
02. okt 2023
22:00
Oversidder
Amager FF (1)
597131
ma02-10 2023
22:00 Oversidder Aakanden GF
02. okt 2023
22:00
Oversidder
Aakanden GF
597130
ti03-10 2023
18:00 Brønshøj BK Heimdal Tingbjerg Idrætspark
5
-
7
03. okt 2023
18:00
Brønshøj BK
5
Heimdal
7
597127
on04-10 2023
19:30 Hekla Hellas (1) Hekla Park
0
-
5
04. okt 2023
19:30
Hekla
0
Hellas (1)
5
597137
to05-10 2023
18:15 Hellas (2) Amager FF (2) Kulbaneparken
0
-
2
05. okt 2023
18:15
Hellas (2)
0
Amager FF (2)
2
597138
ma09-10 2023
19:30 Hekla Oversidder Hekla Park
09. okt 2023
19:30
Hekla
Oversidder
597143
ma09-10 2023
20:00 Aakanden GF Hellas (2) Gentofte Sportspark Vest
UHT
09. okt 2023
20:00
Aakanden GF
Hellas (2)
UHT
597139
ma09-10 2023
22:00 Heimdal Oversidder Fælledparken
09. okt 2023
22:00
Heimdal
Oversidder
597140
ti10-10 2023
20:00 Hellas (1) Amager FF (1) Kulbaneparken
5
-
2
10. okt 2023
20:00
Hellas (1)
5
Amager FF (1)
2
597141
on11-10 2023
20:00 Fremad Amager Brønshøj BK Sundby Idrætspark
4
-
0
11. okt 2023
20:00
Fremad Amager
4
Brønshøj BK
0
841093
to12-10 2023
20:00 Hellas (2) Hekla Kulbaneparken
1
-
6
12. okt 2023
20:00
Hellas (2)
1
Hekla
6
597142
14-10 2023
10:30 Amager FF (2) Skjold Kastrup IA ved Diget
5
-
2
14. okt 2023
10:30
Amager FF (2)
5
Skjold
2
597145
ma16-10 2023
22:00 Hellas (1) Oversidder Engdraget
16. okt 2023
22:00
Hellas (1)
Oversidder
597147
to19-10 2023
19:30 Oversidder Fremad Amager
19. okt 2023
19:30
Oversidder
Fremad Amager
597146
21-10 2023
10:30 Amager FF (1) Heimdal Kastrup IA ved Diget
3
-
3
21. okt 2023
10:30
Amager FF (1)
3
Heimdal
3
841094
ma23-10 2023
19:30 Hekla Skjold Hekla Park
4
-
5
23. okt 2023
19:30
Hekla
4
Skjold
5
841098
ma23-10 2023
20:00 Aakanden GF Brønshøj BK Gentofte Sportspark Vest
UHT
23. okt 2023
20:00
Aakanden GF
Brønshøj BK
UHT
841099
ma23-10 2023
22:00 Oversidder Hellas (2)
23. okt 2023
22:00
Oversidder
Hellas (2)
841092
fr27-10 2023
18:00 Amager FF (2) Brønshøj BK Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
2
27. okt 2023
18:00
Amager FF (2)
4
Brønshøj BK
2
841097
28-10 2023
10:30 Amager FF (2) Oversidder Kastrup IA ved Diget
28. okt 2023
10:30
Amager FF (2)
Oversidder
841095
28-10 2023
11:00 Hellas (1) Heimdal Engdraget
1
-
2
28. okt 2023
11:00
Hellas (1)
1
Heimdal
2
841096
28-10 2023
12:00 Fremad Amager Amager FF (1) Sundby Idrætspark
5
-
3
28. okt 2023
12:00
Fremad Amager
5
Amager FF (1)
3
597144
ma30-10 2023
19:00 Skjold Aakanden GF Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
30. okt 2023
19:00
Skjold
2
Aakanden GF
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind