MENU

Serie 4 - Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
664478
fr
12-08 2022
Kl. 18:00
Kvistgård IF Brede IF Kvistgård Idrætsanlæg
3
-
2
664479 fr
12-08 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
664474 fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Helsingør IF Fodbold Snekkersten Idrætscenter
6
-
1
664476
13-08 2022
Kl. 14:00
Taarbæk IF Oversidder Springforbi fodboldbaner
664477
13-08 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion Kunst
664483
to
18-08 2022
Kl. 18:30
Brede IF Slangerup & Omegn IF Brede Idrætsplads
2
-
2
664475
to
18-08 2022
Kl. 18:45
Frem Hellebæk Blovstrød IF Nordkysthallen
3
-
4
664491
20-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder Snekkersten IF
664481
20-08 2022
Kl. 15:30
Blovstrød IF Taarbæk IF Blovstrød idrætsanlæg
1
-
6
664482
20-08 2022
Kl. 15:30
Oversidder Frem Hellebæk
664490
20-08 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
664493 to
25-08 2022
Kl. 18:45
Taarbæk IF Snekkersten IF Springforbi fodboldbaner
Hjemmehold taberdømt
664515 fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
664494
27-08 2022
Kl. 12:00
Blovstrød IF Oversidder Blovstrød idrætsanlæg
664495
27-08 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Espergærde IF Slangerup Stadion Kunst
2
-
7
664496
27-08 2022
Kl. 15:30
Kvistgård IF Helsingør IF Fodbold Kvistgård Idrætsanlæg
4
-
3
664492
27-08 2022
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Brede IF Nordkysthallen
Udehold taberdømt
664480
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Kvistgård IF Espergærde IF Kvistgård Idrætsanlæg
0
-
5
664517 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
Udehold taberdømt
664521
03-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Kvistgård IF
664518
03-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder Taarbæk IF
664520
03-09 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Slangerup & Omegn IF Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
664516
03-09 2022
Kl. 16:00
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
664519
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Brede IF Blovstrød IF Brede Idrætsplads
4
-
9
664523
to
08-09 2022
Kl. 18:15
Taarbæk IF Hørsholm-Usserød IK Springforbi fodboldbaner
1
-
2
664526
10-09 2022
Kl. 13:30
Oversidder Brede IF
664527
10-09 2022
Kl. 15:30
Kvistgård IF Snekkersten IF Kvistgård Idrætsanlæg
2
-
3
664525
10-09 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion Kunst
664522
10-09 2022
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Helsingør IF Fodbold Nordkysthallen
Udehold taberdømt
664524
10-09 2022
Kl. 16:00
Blovstrød IF Espergærde IF Blovstrød idrætsanlæg
0
-
7
664531
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Kvistgård IF Hørsholm Idrætspark
1
-
0
664529
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Slangerup & Omegn IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
1
664641
17-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Frem Hellebæk
664532
17-09 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Blovstrød IF Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
664528
17-09 2022
Kl. 16:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
664643
24-09 2022
Kl. 11:30
Taarbæk IF Kvistgård IF Springforbi fodboldbaner
1
-
2
664647
24-09 2022
Kl. 13:30
Brede IF Espergærde IF Brede Idrætsplads
1
-
5
664644
24-09 2022
Kl. 15:00
Blovstrød IF Oversidder Blovstrød idrætsanlæg
664645
24-09 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Hørsholm-Usserød IK Slangerup Stadion Kunst
0
-
1
664646
24-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder Helsingør IF Fodbold
Udehold taberdømt
664642
24-09 2022
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
3
-
2
664663 fr
30-09 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Frem Hellebæk Hørsholm Idrætspark
664661 fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Blovstrød IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
664665
01-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
664662
01-10 2022
Kl. 15:30
Kvistgård IF Slangerup & Omegn IF Kvistgård Idrætsanlæg
664664
01-10 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Brede IF Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
664648
01-10 2022
Kl. 16:00
Espergærde IF Taarbæk IF Mørdrup Idrætsanlæg
664671
08-10 2022
Kl. 13:30
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
664668
08-10 2022
Kl. 14:00
Taarbæk IF Slangerup & Omegn IF Springforbi fodboldbaner
664670
08-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder Snekkersten IF
664666
08-10 2022
Kl. 15:30
Espergærde IF Helsingør IF Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
664667
08-10 2022
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Kvistgård IF Nordkysthallen
664669
09-10 2022
Kl. 15:00
Blovstrød IF Hørsholm-Usserød IK Blovstrød idrætsanlæg
664673 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Taarbæk IF Helsingør IF Fodbold Springforbi fodboldbaner
Udehold taberdømt
664672 fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Brede IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
664676 fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
664677
15-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Espergærde IF
664674
15-10 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Frem Hellebæk Slangerup Stadion Kunst
664675
15-10 2022
Kl. 15:30
Kvistgård IF Blovstrød IF Kvistgård Idrætsanlæg
664682
22-10 2022
Kl. 13:30
Brede IF Hørsholm-Usserød IK Brede Idrætsplads
664680
22-10 2022
Kl. 15:00
Blovstrød IF Slangerup & Omegn IF Blovstrød idrætsanlæg
664681
22-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder Kvistgård IF
664678
22-10 2022
Kl. 15:30
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
664683
22-10 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
664679
22-10 2022
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Taarbæk IF Nordkysthallen
664530
29-10 2022
Kl. 12:00
Brede IF Taarbæk IF Brede Idrætsplads
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind