Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
374151 |
lø13-08 2022
|
15:00 | VB Parken |
1
-
3
|
13. aug 2022
15:00
Vejle
1
Brøndby
3
|
||||||||||||||
374153 |
lø13-08 2022
|
15:15 | Randers Stadion |
3
-
0
|
13. aug 2022
15:15
Randers Freja FC
3
Silkeborg
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
374154 |
lø13-08 2022
|
15:15 | Lyngby Stadion |
1
-
0
|
13. aug 2022
15:15
Lyngby
1
AaB
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
374156 |
lø13-08 2022
|
15:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
5
-
1
|
13. aug 2022
15:15
AGF
5
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
374155 |
lø13-08 2022
|
15:30 | Farum Park |
2
-
0
|
13. aug 2022
15:30
FC Nordsjælland
2
FC Midtjylland
0
|
||||||||||||||
374163 |
fr19-08 2022
|
13:30 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
4
-
0
|
19. aug 2022
13:30
FC København
4
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
374162 |
fr19-08 2022
|
15:00 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
3
|
19. aug 2022
15:00
SønderjyskE
0
OB
3
|
||||||||||||||
374157 |
lø20-08 2022
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
2
-
3
|
20. aug 2022
13:00
FC Midtjylland
2
AGF
3
|
||||||||||||||
374159 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
3
-
2
|
20. aug 2022
13:00
AC Horsens
3
AaB
2
|
||||||||||||||
374161 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
0
-
4
|
20. aug 2022
13:00
Esbjerg
0
Lyngby
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
374158 |
lø20-08 2022
|
15:00 | Brøndby Stadion |
4
-
1
|
20. aug 2022
15:00
Brøndby
4
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
374160 |
lø20-08 2022
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
2
-
4
|
20. aug 2022
15:30
Silkeborg
2
Vejle
4
|
||||||||||||||
374152 |
on24-08 2022
|
14:00 | OB-Ådalen |
0
-
3
|
24. aug 2022
14:00
OB
0
FC København
3
|
||||||||||||||
370660 |
on24-08 2022
|
19:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
2
|
24. aug 2022
19:00
AC Horsens
1
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
374166 |
lø27-08 2022
|
15:00 | VB Parken |
3
-
0
|
27. aug 2022
15:00
Vejle
3
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
374167 |
lø27-08 2022
|
15:00 | OB-Ådalen |
1
-
0
|
27. aug 2022
15:00
OB
1
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
374169 |
lø27-08 2022
|
15:15 | Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs |
0
-
3
|
27. aug 2022
15:15
Lyngby
0
FC København
3
|
||||||||||||||
374170 |
lø27-08 2022
|
15:30 | Farum Park |
1
-
0
|
27. aug 2022
15:30
FC Nordsjælland
1
AaB
0
|
||||||||||||||
374168 |
lø27-08 2022
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
6
-
1
|
27. aug 2022
15:30
Silkeborg
6
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
374165 |
lø27-08 2022
|
16:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
3
-
1
|
27. aug 2022
16:15
AGF
3
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
374174 |
lø03-09 2022
|
14:15 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
3
-
0
|
03. sep 2022
14:15
Esbjerg
3
Silkeborg
0
|
||||||||||||||
374176 |
lø03-09 2022
|
14:45 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
03. sep 2022
14:45
SønderjyskE
2
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
374171 |
lø03-09 2022
|
15:00 | Brøndby Stadion |
2
-
0
|
03. sep 2022
15:00
Brøndby
2
OB
0
|
||||||||||||||
374172 |
lø03-09 2022
|
15:15 | Randers Stadion |
2
-
0
|
03. sep 2022
15:15
Randers Freja FC
2
Lyngby
0
|
||||||||||||||
374173 |
lø03-09 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
1
|
03. sep 2022
15:15
AaB
1
Vejle
1
|
||||||||||||||
374177 |
lø03-09 2022
|
15:15 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
8
-
0
|
03. sep 2022
15:15
FC København
8
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
374175 |
lø03-09 2022
|
15:30 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
9
|
03. sep 2022
15:30
AGF
0
FC Nordsjælland
9
|
||||||||||||||
374179 |
lø10-09 2022
|
14:45 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
3
|
10. sep 2022
14:45
AC Horsens
1
Randers Freja FC
3
|
||||||||||||||
374182 |
lø10-09 2022
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
6
-
2
|
10. sep 2022
15:30
Silkeborg
6
AaB
2
|
||||||||||||||
374183 |
lø10-09 2022
|
15:30 | Lyngby Stadion |
0
-
3
|
10. sep 2022
15:30
Lyngby
0
AGF
3
|
||||||||||||||
374180 |
ti13-09 2022
|
13:00 | Brøndby Stadion |
5
-
1
|
13. sep 2022
13:00
Brøndby
5
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
374187 |
fr16-09 2022
|
17:30 | AaB's Anlæg |
1
-
3
|
16. sep 2022
17:30
AaB
1
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
374191 |
lø17-09 2022
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
6
-
2
|
17. sep 2022
14:00
FC København
6
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
374190 |
lø17-09 2022
|
14:45 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
17. sep 2022
14:45
SønderjyskE
1
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
374185 |
lø17-09 2022
|
15:00 | OB-Ådalen |
2
-
0
|
17. sep 2022
15:00
OB
2
Vejle
0
|
||||||||||||||
374186 |
lø17-09 2022
|
15:15 | Randers Stadion |
Straffesparkskonkurrence
3 - 1 -
1
|
17. sep 2022
15:15
Randers Freja FC
1
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
374189 |
lø17-09 2022
|
15:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
1
|
17. sep 2022
15:15
AGF
1
Brøndby
1
|
||||||||||||||
374188 |
lø17-09 2022
|
15:30 | Farum Park |
2
-
0
|
17. sep 2022
15:30
FC Nordsjælland
2
Lyngby
0
|
||||||||||||||
374184 |
on28-09 2022
|
16:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
2
-
3
|
28. sep 2022
16:00
Esbjerg
2
FC København
3
|
||||||||||||||
374193 |
lø01-10 2022
|
14:45 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
0
-
1
|
01. okt 2022
14:45
AC Horsens
0
Lyngby
1
|
||||||||||||||
374194 |
lø01-10 2022
|
15:00 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
01. okt 2022
15:00
Brøndby
2
AaB
1
|
||||||||||||||
374195 |
lø01-10 2022
|
15:00 | VB Parken |
0
-
7
|
01. okt 2022
15:00
Vejle
0
FC København
7
|
||||||||||||||
374196 |
lø01-10 2022
|
15:00 | OB-Ådalen |
0
-
2
|
01. okt 2022
15:00
OB
0
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
374192 |
lø01-10 2022
|
15:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
6
-
0
|
01. okt 2022
15:15
FC Midtjylland
6
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
374197 |
lø01-10 2022
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
0
-
3
|
01. okt 2022
15:30
Silkeborg
0
AGF
3
|
||||||||||||||
374428 |
fr07-10 2022
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
4
-
0
|
07. okt 2022
14:00
FC København
4
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
374425 |
lø08-10 2022
|
15:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
3
-
5
|
08. okt 2022
15:00
Esbjerg
3
Brøndby
5
|
||||||||||||||
374422 |
lø08-10 2022
|
15:15 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
5
|
08. okt 2022
15:15
Randers Freja FC
2
FC Midtjylland
5
|
||||||||||||||
374423 |
lø08-10 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
0
-
1
|
08. okt 2022
15:15
AaB
0
OB
1
|
||||||||||||||
374424 |
lø08-10 2022
|
15:15 | Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs |
1
-
3
|
08. okt 2022
15:15
Lyngby
1
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
374427 |
lø08-10 2022
|
15:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
2
|
08. okt 2022
15:15
AGF
1
Vejle
2
|
||||||||||||||
374426 |
lø08-10 2022
|
15:30 | Farum Park |
3
-
0
|
08. okt 2022
15:30
FC Nordsjælland
3
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
374490 |
ti11-10 2022
|
16:15 | Lundtofte Idrætsplads |
1
-
5
|
11. okt 2022
16:15
Lyngby
1
FC Midtjylland
5
|
||||||||||||||
374431 |
on12-10 2022
|
18:30 | VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) |
4
-
2
|
12. okt 2022
18:30
Vejle
4
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
374433 |
lø15-10 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
1
-
4
|
15. okt 2022
15:15
AaB
1
AGF
4
|
||||||||||||||
374434 |
lø15-10 2022
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
3
-
1
|
15. okt 2022
15:30
Silkeborg
3
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
374463 |
fr21-10 2022
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
5
-
1
|
21. okt 2022
14:00
FC København
5
AaB
1
|
||||||||||||||
374461 |
lø22-10 2022
|
14:15 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
22. okt 2022
14:15
Esbjerg
2
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
374457 |
lø22-10 2022
|
14:45 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
3
|
22. okt 2022
14:45
AC Horsens
1
Brøndby
3
|
||||||||||||||
374458 |
lø22-10 2022
|
15:15 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
3
|
22. okt 2022
15:15
Randers Freja FC
1
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
374462 |
lø22-10 2022
|
15:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2
-
3
|
22. okt 2022
15:15
AGF
2
OB
3
|
||||||||||||||
374460 |
lø22-10 2022
|
15:15 | Lundtofte Idrætsplads |
0
-
2
|
22. okt 2022
15:15
Lyngby
0
Vejle
2
|
||||||||||||||
374459 |
lø22-10 2022
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
Straffesparkskonkurrence
9 - 7 -
4
|
22. okt 2022
15:30
Silkeborg
4
FC Midtjylland
4
|
||||||||||||||
374443 |
lø05-11 2022
|
14:45 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
2
-
4
|
05. nov 2022
14:45
AC Horsens
2
Vejle
4
|
||||||||||||||
374448 |
lø05-11 2022
|
14:45 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
2
|
05. nov 2022
14:45
SønderjyskE
1
AaB
2
|
||||||||||||||
374444 |
lø05-11 2022
|
15:15 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
2
|
05. nov 2022
15:15
Randers Freja FC
1
AGF
2
|
||||||||||||||
374445 |
lø05-11 2022
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
1
|
05. nov 2022
15:30
Silkeborg
1
OB
1
|
||||||||||||||
374450 |
lø12-11 2022
|
15:00 | VB Parken |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 4 |
12. nov 2022
15:00
Vejle
1
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
374451 |
lø12-11 2022
|
15:00 | OB-Ådalen |
Straffesparkskonkurrence
7 - 6 -
2
|
12. nov 2022
15:00
OB
2
AC Horsens
2
|
||||||||||||||
374453 |
lø12-11 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
2
-
4
|
12. nov 2022
15:15
AaB
2
Esbjerg
4
|
||||||||||||||
374456 |
lø12-11 2022
|
15:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
0
|
12. nov 2022
15:15
AGF
1
FC København
0
|
||||||||||||||
374452 |
lø12-11 2022
|
15:30 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
0
|
12. nov 2022
15:30
Randers Freja FC
2
Brøndby
0
|
||||||||||||||
374442 |
lø19-11 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
19. nov 2022
13:00
AGF
3
Esbjerg
3
|
||||||||||||||
374439 |
lø19-11 2022
|
14:00 | OB-Ådalen |
5
-
0
|
19. nov 2022
14:00
OB
5
Lyngby
0
|
||||||||||||||
374437 |
lø19-11 2022
|
15:00 | Brøndby Stadion |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 7 |
19. nov 2022
15:00
Brøndby
2
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
374438 |
lø19-11 2022
|
15:00 | VB Parken |
3
-
0
|
19. nov 2022
15:00
Vejle
3
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
374436 |
lø19-11 2022
|
15:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
10
-
0
|
19. nov 2022
15:15
FC Midtjylland
10
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
374440 |
lø19-11 2022
|
15:15 | AaB's Anlæg |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
19. nov 2022
15:15
AaB
1
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
374441 |
lø19-11 2022
|
15:30 | Farum Park |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
2
|
19. nov 2022
15:30
FC Nordsjælland
2
FC København
2
|
||||||||||||||
374198 |
lø26-11 2022
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
2
|
26. nov 2022
12:30
SønderjyskE
1
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
374449 |
lø26-11 2022
|
13:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
Straffesparkskonkurrence
4 - 2 -
4
|
26. nov 2022
13:00
FC København
4
FC Midtjylland
4
|
||||||||||||||
374181 |
lø26-11 2022
|
13:00 | Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane |
2
-
1
|
26. nov 2022
13:00
Vejle
2
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
374454 |
lø03-12 2022
|
14:45 | Lundtofte Idrætsplads |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
2 - 4 |
03. dec 2022
14:45
Lyngby
3
SønderjyskE
3
|
||||||||||||||
374446 |
lø10-12 2022
|
12:00 | Brøndby Stadion |
5
-
1
|
10. dec 2022
12:00
Brøndby
5
Lyngby
1
|
||||||||||||||
374447 |
lø10-12 2022
|
13:00 | Right to Dream Park |
6
-
0
|
10. dec 2022
13:00
FC Nordsjælland
6
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
374470 |
lø18-02 2023
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
3
-
1
|
18. feb 2023
12:00
FC København
3
OB
1
|
||||||||||||||
374164 |
lø18-02 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
5
-
1
|
18. feb 2023
13:00
FC Midtjylland
5
Brøndby
1
|
||||||||||||||
374465 |
fr24-02 2023
|
19:00 | AaB's Anlæg |
0
-
1
|
24. feb 2023
19:00
AaB
0
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
374467 |
lø25-02 2023
|
14:15 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
3
|
25. feb 2023
14:15
Esbjerg
3
Vejle
3
|
||||||||||||||
374469 |
lø25-02 2023
|
14:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
0
-
3
|
25. feb 2023
14:30
AC Horsens
0
AGF
3
|
||||||||||||||
374466 |
lø25-02 2023
|
14:45 | Lundtofte Idrætsplads |
2
-
0
|
25. feb 2023
14:45
Lyngby
2
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
374464 |
lø25-02 2023
|
15:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
5
-
1
|
25. feb 2023
15:15
FC Midtjylland
5
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
374477 |
lø04-03 2023
|
14:45 | Haderslev Kunstgræsbane |
7
-
2
|
04. mar 2023
14:45
SønderjyskE
7
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
374472 |
lø04-03 2023
|
15:00 | Brøndby Stadion |
1
-
2
|
04. mar 2023
15:00
Brøndby
1
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
374473 |
lø04-03 2023
|
15:00 | VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) |
2
-
1
|
04. mar 2023
15:00
Vejle
2
AaB
1
|
||||||||||||||
374474 |
lø04-03 2023
|
15:00 | OB-Ådalen |
3
-
2
|
04. mar 2023
15:00
OB
3
AGF
2
|
||||||||||||||
374475 |
lø04-03 2023
|
15:15 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
3
|
04. mar 2023
15:15
Randers Freja FC
2
FC København
3
|
||||||||||||||
374471 |
lø04-03 2023
|
15:15 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
0
-
1
|
04. mar 2023
15:15
AC Horsens
0
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
374430 |
on08-03 2023
|
15:00 | Brøndby Stadion |
4
-
1
|
08. mar 2023
15:00
Brøndby
4
FC København
1
|
||||||||||||||
374481 |
lø11-03 2023
|
14:00 | Brøndby Stadion |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
1
|
11. mar 2023
14:00
Brøndby
1
Vejle
1
|
||||||||||||||
374483 |
lø11-03 2023
|
15:30 | Farum Park |
4
-
1
|
11. mar 2023
15:30
FC Nordsjælland
4
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
374476 |
sø12-03 2023
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
2
|
12. mar 2023
13:00
Silkeborg
1
Lyngby
2
|
||||||||||||||
374479 |
on15-03 2023
|
18:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
15. mar 2023
18:30
AC Horsens
1
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
374178 |
fr17-03 2023
|
15:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
2
|
17. mar 2023
15:00
FC Midtjylland
1
OB
2
|
||||||||||||||
374579 |
lø18-03 2023
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
4
-
0
|
18. mar 2023
13:00
Silkeborg
4
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
374484 |
lø18-03 2023
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
3
-
1
|
18. mar 2023
14:00
AGF
3
Lyngby
1
|
||||||||||||||
374485 |
lø25-03 2023
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
1
-
4
|
25. mar 2023
12:00
FC København
1
Esbjerg
4
|
||||||||||||||
374487 |
lø25-03 2023
|
14:30 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
3
|
25. mar 2023
14:30
Randers Freja FC
1
OB
3
|
||||||||||||||
374495 |
sø26-03 2023
|
15:00 | Brøndby Stadion |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 6 |
26. mar 2023
15:00
Lyngby
2
Brøndby
2
|
||||||||||||||
374489 |
on29-03 2023
|
17:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
4
-
0
|
29. mar 2023
17:00
Silkeborg
4
FC København
0
|
||||||||||||||
374486 |
lø01-04 2023
|
13:15 | VB Parken |
2
-
0
|
01. apr 2023
13:15
Vejle
2
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
374488 |
lø01-04 2023
|
15:15 | AaB's Anlæg |
0
-
1
|
01. apr 2023
15:15
AaB
0
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
374491 |
lø01-04 2023
|
15:15 | Helle Hallen Kunstgræsbane |
Straffesparkskonkurrence
7 - 6 -
3
|
01. apr 2023
15:15
Esbjerg
3
AGF
3
|
||||||||||||||
374492 |
lø01-04 2023
|
17:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
3
|
01. apr 2023
17:30
SønderjyskE
1
Brøndby
3
|
||||||||||||||
374496 |
on05-04 2023
|
15:00 | OB-Ådalen |
Straffesparkskonkurrence
7 - 6 -
1
|
05. apr 2023
15:00
OB
1
AaB
1
|
||||||||||||||
374498 |
to06-04 2023
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
2
|
06. apr 2023
13:00
AGF
1
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
374494 |
lø08-04 2023
|
14:45 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
0
-
3
|
08. apr 2023
14:45
AC Horsens
0
SønderjyskE
3
|
||||||||||||||
374504 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
1
-
0
|
15. apr 2023
13:00
Lyngby
1
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
374506 |
lø15-04 2023
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
1
-
3
|
15. apr 2023
14:00
FC København
1
AGF
3
|
||||||||||||||
374505 |
lø15-04 2023
|
14:15 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
4
-
2
|
15. apr 2023
14:15
Esbjerg
4
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
374500 |
lø15-04 2023
|
15:00 | VB Parken |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 6 |
15. apr 2023
15:00
Vejle
2
OB
2
|
||||||||||||||
374501 |
lø15-04 2023
|
15:15 | Randers Stadion |
0
-
1
|
15. apr 2023
15:15
Randers Freja FC
0
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
374502 |
lø15-04 2023
|
15:15 | AaB's Anlæg |
2
-
3
|
15. apr 2023
15:15
AaB
2
Brøndby
3
|
||||||||||||||
374503 |
lø15-04 2023
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
3
-
4
|
15. apr 2023
15:30
Silkeborg
3
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
374482 |
on19-04 2023
|
15:00 | OB-Ådalen |
3
-
1
|
19. apr 2023
15:00
OB
3
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
374564 |
lø22-04 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
5
-
0
|
22. apr 2023
13:00
AaB
5
Lyngby
0
|
||||||||||||||
374567 |
lø22-04 2023
|
14:45 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
1
|
22. apr 2023
14:45
SønderjyskE
1
Vejle
1
|
||||||||||||||
374561 |
lø22-04 2023
|
14:45 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
4
|
22. apr 2023
14:45
AC Horsens
1
FC København
4
|
||||||||||||||
374563 |
lø22-04 2023
|
15:00 | OB-Ådalen |
3
-
2
|
22. apr 2023
15:00
OB
3
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
374560 |
lø22-04 2023
|
15:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
0
|
22. apr 2023
15:15
FC Midtjylland
1
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
374566 |
lø22-04 2023
|
15:30 | Farum Park |
2
-
1
|
22. apr 2023
15:30
FC Nordsjælland
2
AGF
1
|
||||||||||||||
374493 |
ti25-04 2023
|
19:30 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
0
|
25. apr 2023
19:30
FC Midtjylland
3
Silkeborg
0
|
||||||||||||||
374569 |
fr28-04 2023
|
17:30 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
2
|
28. apr 2023
17:30
Randers Freja FC
1
AaB
2
|
||||||||||||||
374574 |
lø29-04 2023
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
1
-
2
|
29. apr 2023
14:00
FC København
1
Brøndby
2
|
||||||||||||||
374571 |
lø29-04 2023
|
14:15 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
5
-
2
|
29. apr 2023
14:15
Esbjerg
5
AC Horsens
2
|
||||||||||||||
374568 |
lø29-04 2023
|
15:00 | VB Parken |
3
-
1
|
29. apr 2023
15:00
Vejle
3
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
374570 |
lø29-04 2023
|
15:15 | Lyngby Stadion |
0
-
1
|
29. apr 2023
15:15
Lyngby
0
OB
1
|
||||||||||||||
374573 |
lø29-04 2023
|
15:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2
-
1
|
29. apr 2023
15:15
AGF
2
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
374572 |
lø29-04 2023
|
15:30 | Farum Park |
2
-
0
|
29. apr 2023
15:30
FC Nordsjælland
2
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
374575 |
on03-05 2023
|
18:00 | JPI Park (Freja) |
1
-
4
|
03. maj 2023
18:00
AC Horsens
1
FC Midtjylland
4
|
||||||||||||||
374455 |
fr05-05 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
2
-
3
|
05. maj 2023
13:00
FC Nordsjælland
2
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
374429 |
lø06-05 2023
|
14:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
1
|
06. maj 2023
14:00
FC Midtjylland
1
Lyngby
1
|
||||||||||||||
374581 |
lø06-05 2023
|
14:45 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
Straffesparkskonkurrence
7 - 5 -
2
|
06. maj 2023
14:45
SønderjyskE
2
AGF
2
|
||||||||||||||
374577 |
lø06-05 2023
|
15:15 | Randers Stadion, kunstgræs |
Straffesparkskonkurrence
6 - 3 -
2
|
06. maj 2023
15:15
Randers Freja FC
2
Vejle
2
|
||||||||||||||
374578 |
lø06-05 2023
|
15:15 | AaB's Anlæg |
Straffesparkskonkurrence
5 - 2 -
1
|
06. maj 2023
15:15
AaB
1
FC København
1
|
||||||||||||||
374435 |
ti09-05 2023
|
15:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
6
|
09. maj 2023
15:30
SønderjyskE
0
FC Nordsjælland
6
|
||||||||||||||
374588 |
fr12-05 2023
|
15:30 | KB. P. Bangsvej |
1
-
0
|
12. maj 2023
15:30
FC København
1
Lyngby
0
|
||||||||||||||
374585 |
lø13-05 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
2
-
3
|
13. maj 2023
13:00
FC Nordsjælland
2
OB
3
|
||||||||||||||
374584 |
lø13-05 2023
|
14:15 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
4
-
0
|
13. maj 2023
14:15
Esbjerg
4
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
374587 |
lø13-05 2023
|
14:45 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
4
|
13. maj 2023
14:45
SønderjyskE
1
Silkeborg
4
|
||||||||||||||
374583 |
lø13-05 2023
|
15:00 | Brøndby Stadion |
5
-
3
|
13. maj 2023
15:00
Brøndby
5
AC Horsens
3
|
||||||||||||||
374586 |
lø13-05 2023
|
15:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
3
|
13. maj 2023
15:15
AGF
0
AaB
3
|
||||||||||||||
374580 |
to18-05 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
0
-
2
|
18. maj 2023
13:00
Lyngby
0
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
374499 |
lø20-05 2023
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
3
-
1
|
20. maj 2023
14:00
FC København
3
Vejle
1
|
||||||||||||||
374576 |
lø20-05 2023
|
15:00 | OB-Ådalen |
3
-
1
|
20. maj 2023
15:00
OB
3
Brøndby
1
|
||||||||||||||
374591 |
sø21-05 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
4
-
3
|
21. maj 2023
13:00
FC Midtjylland
4
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
374562 |
ti23-05 2023
|
14:30 | Brøndby Stadion |
4
-
1
|
23. maj 2023
14:30
Brøndby
4
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
374478 |
on24-05 2023
|
18:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
1
|
24. maj 2023
18:00
FC Midtjylland
3
AaB
1
|
||||||||||||||
374432 |
lø27-05 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
1
-
0
|
27. maj 2023
12:30
OB
1
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
374597 |
ti30-05 2023
|
17:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
2
|
30. maj 2023
17:00
Esbjerg
2
OB
2
|
||||||||||||||
374593 |
fr02-06 2023
|
14:00 | Brøndby Stadion |
4
-
1
|
02. jun 2023
14:00
Brøndby
4
AGF
1
|
||||||||||||||
374592 |
fr02-06 2023
|
18:30 | AaB's Anlæg |
3
-
0
|
02. jun 2023
18:30
AaB
3
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
374598 |
lø03-06 2023
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
1
|
03. jun 2023
12:30
SønderjyskE
0
FC København
1
|
||||||||||||||
374594 |
lø03-06 2023
|
12:30 | VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) |
0
-
3
|
03. jun 2023
12:30
Vejle
0
Lyngby
3
|
||||||||||||||
374595 |
lø03-06 2023
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
5
-
0
|
03. jun 2023
15:30
Silkeborg
5
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
374497 |
ti06-06 2023
|
17:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
1
-
6
|
06. jun 2023
17:00
Esbjerg
1
FC Nordsjælland
6
|
||||||||||||||
374582 |
ti06-06 2023
|
18:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
1
|
06. jun 2023
18:00
FC Midtjylland
3
Vejle
1
|
||||||||||||||
374601 |
lø10-06 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
Straffesparkskonkurrence
8 - 7 -
3
|
10. jun 2023
12:30
OB
3
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
374606 |
lø10-06 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
3
-
2
|
10. jun 2023
13:00
Lyngby
3
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
374607 |
lø10-06 2023
|
14:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
1
|
10. jun 2023
14:00
FC København
4
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
374599 |
lø10-06 2023
|
15:00 | VB Parken |
0
-
1
|
10. jun 2023
15:00
Vejle
0
AGF
1
|
||||||||||||||
374603 |
lø10-06 2023
|
15:15 | AaB's Anlæg |
6
-
1
|
10. jun 2023
15:15
AaB
6
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
374605 |
lø10-06 2023
|
15:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
3
-
4
|
10. jun 2023
15:30
Silkeborg
3
Brøndby
4
|
||||||||||||||
374602 |
ti13-06 2023
|
19:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
1
|
13. jun 2023
19:00
Randers Freja FC
2
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
374468 |
on14-06 2023
|
18:30 | Right to Dream Park |
2
-
3
|
14. jun 2023
18:30
FC Nordsjælland
2
Brøndby
3
|
||||||||||||||
374609 |
lø17-06 2023
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
3
|
17. jun 2023
12:30
AC Horsens
1
OB
3
|
||||||||||||||
374628 |
lø17-06 2023
|
13:00 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
2
|
17. jun 2023
13:00
SønderjyskE
0
Lyngby
2
|
||||||||||||||
374608 |
lø17-06 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
4
-
1
|
17. jun 2023
13:00
FC Midtjylland
4
FC København
1
|
||||||||||||||
374610 |
lø17-06 2023
|
15:00 | Brøndby Stadion |
4
-
1
|
17. jun 2023
15:00
Brøndby
4
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
374611 |
lø17-06 2023
|
15:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
2
-
1
|
17. jun 2023
15:00
Esbjerg
2
AaB
1
|
||||||||||||||
374612 |
lø17-06 2023
|
15:00 | Farum Park |
3
-
0
|
17. jun 2023
15:00
FC Nordsjælland
3
Vejle
0
|
||||||||||||||
374613 |
lø17-06 2023
|
15:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
2
|
17. jun 2023
15:00
AGF
0
Silkeborg
2
|
Alle uafgjorte kampe i U17 liga og U17 divisionen i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.