U17 Drenge Mester (07/08) Efterår, Mester A E (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
379306
26-08 2023
14:00 B 1903 FA 2000 2 B1903
2
-
5
26. aug 2023
14:00
B 1903
2
FA 2000 2
5
379304
26-08 2023
16:00 Nørrebro United Oversidder Mimersparken
26. aug 2023
16:00
Nørrebro United
Oversidder
379305
27-08 2023
16:00 Hvidovre IF 2 Oversidder Hvidovre IF's baner
27. aug 2023
16:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
379307
02-09 2023
12:00 FA 2000 2 Nørrebro United Jens Jessens Vej
0
-
3
02. sep 2023
12:00
FA 2000 2
0
Nørrebro United
3
379309
03-09 2023
22:00 Oversidder Hvidovre IF 2
03. sep 2023
22:00
Oversidder
Hvidovre IF 2
379308
ma04-09 2023
18:00 Oversidder B 1903
04. sep 2023
18:00
Oversidder
B 1903
379310
09-09 2023
16:00 Nørrebro United B 1903 Mimersparken
3
-
0
09. sep 2023
16:00
Nørrebro United
3
B 1903
0
379311
10-09 2023
16:00 Hvidovre IF 2 FA 2000 2 Hvidovre IF's baner
12
-
0
10. sep 2023
16:00
Hvidovre IF 2
12
FA 2000 2
0
379312
10-09 2023
22:00 Oversidder Oversidder
10. sep 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
379314
16-09 2023
12:00 FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
16. sep 2023
12:00
FA 2000 2
Oversidder
379315
16-09 2023
16:00 B 1903 Hvidovre IF 2 B1903
0
-
8
16. sep 2023
16:00
B 1903
0
Hvidovre IF 2
8
379313
17-09 2023
16:00 Nørrebro United Oversidder Mimersparken
17. sep 2023
16:00
Nørrebro United
Oversidder
379317
on20-09 2023
18:00 Oversidder FA 2000 2
20. sep 2023
18:00
Oversidder
FA 2000 2
379316
24-09 2023
12:00 Hvidovre IF 2 Nørrebro United Hvidovre IF's baner
6
-
1
24. sep 2023
12:00
Hvidovre IF 2
6
Nørrebro United
1
379318
24-09 2023
22:00 Oversidder B 1903
24. sep 2023
22:00
Oversidder
B 1903
379320
on27-09 2023
18:00 Oversidder Hvidovre IF 2
27. sep 2023
18:00
Oversidder
Hvidovre IF 2
379319
30-09 2023
14:00 FA 2000 2 B 1903 Jens Jessens Vej
7
-
0
30. sep 2023
14:00
FA 2000 2
7
B 1903
0
379321
01-10 2023
22:00 Oversidder Nørrebro United
01. okt 2023
22:00
Oversidder
Nørrebro United
379322
07-10 2023
16:00 Nørrebro United FA 2000 2 Mimersparken
UHT
07. okt 2023
16:00
Nørrebro United
FA 2000 2
UHT
379324
07-10 2023
16:00 B 1903 Oversidder B1903
07. okt 2023
16:00
B 1903
Oversidder
379323
08-10 2023
14:00 Hvidovre IF 2 Oversidder Hvidovre IF's baner
08. okt 2023
14:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
390888
on11-10 2023
18:00 Oversidder Oversidder
11. okt 2023
18:00
Oversidder
Oversidder
390879
14-10 2023
12:00 FA 2000 2 Hvidovre IF 2 Jens Jessens Vej
0
-
11
14. okt 2023
12:00
FA 2000 2
0
Hvidovre IF 2
11
391319
14-10 2023
14:00 B 1903 Nørrebro United B1903
2
-
2
14. okt 2023
14:00
B 1903
2
Nørrebro United
2
398069
on18-10 2023
18:00 Oversidder Nørrebro United
18. okt 2023
18:00
Oversidder
Nørrebro United
398068
22-10 2023
14:00 Hvidovre IF 2 B 1903 Hvidovre IF's baner
10
-
1
22. okt 2023
14:00
Hvidovre IF 2
10
B 1903
1
398854
22-10 2023
22:00 Oversidder FA 2000 2
22. okt 2023
22:00
Oversidder
FA 2000 2
398855
fr27-10 2023
18:00 Nørrebro United Hvidovre IF 2 Mimersparken
2
-
4
27. okt 2023
18:00
Nørrebro United
2
Hvidovre IF 2
4
398857
fr27-10 2023
18:00 B 1903 Oversidder B1903
27. okt 2023
18:00
B 1903
Oversidder
398856
29-10 2023
10:00 FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
29. okt 2023
10:00
FA 2000 2
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op i U17 Drenge Øst 2

Log ind