U15 Drenge 2 (09) Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
762058
26-08 2023
14:00 Husum Bk Oversidder Husumparken
26. aug 2023
14:00
Husum Bk
Oversidder
762054
27-08 2023
10:00 KB 5 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
27. aug 2023
10:00
KB 5
Oversidder
762057
27-08 2023
10:00 Union Skjold Genforeningspladsen
0
-
3
27. aug 2023
10:00
Union
0
Skjold
3
762055
27-08 2023
12:00 Nørrebro United 2 Tårnby FF Mimersparken
UHT
27. aug 2023
12:00
Nørrebro United 2
Tårnby FF
UHT
762056
27-08 2023
12:00 FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
27. aug 2023
12:00
FA 2000 2
Oversidder
762061
02-09 2023
10:00 Tårnby FF KB 5 Vestamager Idrætsanlæg
6
-
5
02. sep 2023
10:00
Tårnby FF
6
KB 5
5
762062
02-09 2023
22:00 Oversidder Nørrebro United 2
02. sep 2023
22:00
Oversidder
Nørrebro United 2
762063
02-09 2023
22:00 Oversidder FA 2000 2
02. sep 2023
22:00
Oversidder
FA 2000 2
762060
03-09 2023
14:00 Oversidder Union
03. sep 2023
14:00
Oversidder
Union
762059
03-09 2023
16:00 Skjold Husum Bk Fælledparken
2
-
1
03. sep 2023
16:00
Skjold
2
Husum Bk
1
762068
09-09 2023
10:00 Husum Bk FA 2000 2 Husumparken
1
-
5
09. sep 2023
10:00
Husum Bk
1
FA 2000 2
5
762064
09-09 2023
10:00 Skjold Oversidder Fælledparken
09. sep 2023
10:00
Skjold
Oversidder
762066
09-09 2023
12:00 Nørrebro United 2 Oversidder Mimersparken
09. sep 2023
12:00
Nørrebro United 2
Oversidder
762065
10-09 2023
10:00 KB 5 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
10. sep 2023
10:00
KB 5
Oversidder
762067
10-09 2023
10:00 Union Tårnby FF Genforeningspladsen
6
-
5
10. sep 2023
10:00
Union
6
Tårnby FF
5
762118
16-09 2023
10:00 Tårnby FF Skjold Vestamager Idrætsanlæg
UMH
16. sep 2023
10:00
Tårnby FF
Skjold
UMH
762119
16-09 2023
12:00 FA 2000 2 Nørrebro United 2 Jens Jessens Vej
11
-
0
16. sep 2023
12:00
FA 2000 2
11
Nørrebro United 2
0
762069
17-09 2023
14:00 Oversidder Husum Bk
17. sep 2023
14:00
Oversidder
Husum Bk
762120
17-09 2023
22:00 Oversidder Union
17. sep 2023
22:00
Oversidder
Union
762121
17-09 2023
22:00 Oversidder KB 5
17. sep 2023
22:00
Oversidder
KB 5
762122
23-09 2023
10:00 Skjold Oversidder Fælledparken
23. sep 2023
10:00
Skjold
Oversidder
762126
23-09 2023
10:00 Husum Bk Nørrebro United 2 Husumparken
6
-
1
23. sep 2023
10:00
Husum Bk
6
Nørrebro United 2
1
762125
24-09 2023
10:00 Union Oversidder Genforeningspladsen
24. sep 2023
10:00
Union
Oversidder
762124
24-09 2023
14:00 Oversidder Tårnby FF
24. sep 2023
14:00
Oversidder
Tårnby FF
762123
24-09 2023
16:00 KB 5 FA 2000 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
20
24. sep 2023
16:00
KB 5
1
FA 2000 2
20
762128
30-09 2023
10:00 Tårnby FF Husum Bk Vestamager Idrætsanlæg
1
-
6
30. sep 2023
10:00
Tårnby FF
1
Husum Bk
6
762127
30-09 2023
16:00 Nørrebro United 2 KB 5 Mimersparken
3
-
0
30. sep 2023
16:00
Nørrebro United 2
3
KB 5
0
762129
01-10 2023
10:00 FA 2000 2 Union Jens Jessens Vej
3
-
4
01. okt 2023
10:00
FA 2000 2
3
Union
4
762130
01-10 2023
22:00 Oversidder Oversidder
01. okt 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
762131
01-10 2023
22:00 Oversidder Skjold
01. okt 2023
22:00
Oversidder
Skjold
762132
07-10 2023
10:00 Skjold FA 2000 2 Fælledparken
2
-
1
07. okt 2023
10:00
Skjold
2
FA 2000 2
1
762134
07-10 2023
10:00 Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
07. okt 2023
10:00
Tårnby FF
Oversidder
762136
07-10 2023
14:00 Husum Bk KB 5 Husumparken
11
-
0
07. okt 2023
14:00
Husum Bk
11
KB 5
0
762135
08-10 2023
10:00 Union Nørrebro United 2 Genforeningspladsen
6
-
1
08. okt 2023
10:00
Union
6
Nørrebro United 2
1
762133
08-10 2023
14:00 Oversidder Oversidder
08. okt 2023
14:00
Oversidder
Oversidder
762140
14-10 2023
10:00 Husum Bk Oversidder Husumparken
14. okt 2023
10:00
Husum Bk
Oversidder
762141
14-10 2023
22:00 Oversidder Tårnby FF
14. okt 2023
22:00
Oversidder
Tårnby FF
762137
15-10 2023
10:00 KB 5 Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
9
-
2
15. okt 2023
10:00
KB 5
9
Union
2
762139
15-10 2023
12:00 FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
15. okt 2023
12:00
FA 2000 2
Oversidder
762138
22-10 2023
12:00 Nørrebro United 2 Skjold Mimersparken
2
-
3
22. okt 2023
12:00
Nørrebro United 2
2
Skjold
3
762498
fr27-10 2023
18:00 Union Husum Bk Grøndal Multicenter
1
-
6
27. okt 2023
18:00
Union
1
Husum Bk
6
762142
28-10 2023
10:00 Skjold KB 5 Fælledparken
UHT
28. okt 2023
10:00
Skjold
KB 5
UHT
762497
28-10 2023
10:00 Tårnby FF FA 2000 2 Vestamager Idrætsanlæg
3
-
0
28. okt 2023
10:00
Tårnby FF
3
FA 2000 2
0
762496
28-10 2023
14:00 Oversidder Nørrebro United 2
28. okt 2023
14:00
Oversidder
Nørrebro United 2
762499
29-10 2023
22:00 Oversidder Oversidder
29. okt 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind