U13 Drenge 3 (11) 8:8 Efterår, P3B (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
893639
ma21-08 2023
22:00 Ørestad IF Oversidder Kalvebod Fælled Skole
21. aug 2023
22:00
Ørestad IF
Oversidder
893641
ma21-08 2023
22:00 Skjold 2 Oversidder Fælledparken
21. aug 2023
22:00
Skjold 2
Oversidder
893638
ti22-08 2023
18:45 HIK 3 Nørrebro United 2 Gentofte Sportspark Vest
3
-
0
22. aug 2023
18:45
HIK 3
3
Nørrebro United 2
0
893640
27-08 2023
10:00 Fremad Amager 4 CIK Sundby Idrætspark
0
-
14
27. aug 2023
10:00
Fremad Amager 4
0
CIK
14
893637
27-08 2023
12:00 Jægersborg BK 2 B 1903 3 Gentofte Sportspark Øst
2
-
1
27. aug 2023
12:00
Jægersborg BK 2
2
B 1903 3
1
893645
02-09 2023
22:00 Oversidder HIK 3
02. sep 2023
22:00
Oversidder
HIK 3
893646
02-09 2023
22:00 Oversidder Ørestad IF
02. sep 2023
22:00
Oversidder
Ørestad IF
893642
03-09 2023
10:00 CIK Skjold 2 Holmens IA
5
-
10
03. sep 2023
10:00
CIK
5
Skjold 2
10
893644
03-09 2023
10:00 Nørrebro United 2 Jægersborg BK 2 Mimersparken
0
-
4
03. sep 2023
10:00
Nørrebro United 2
0
Jægersborg BK 2
4
893643
03-09 2023
11:00 B 1903 3 Fremad Amager 4 B1903
8
-
0
03. sep 2023
11:00
B 1903 3
8
Fremad Amager 4
0
893648
ma04-09 2023
22:00 Jægersborg BK 2 Oversidder Gentofte Sportspark Øst
04. sep 2023
22:00
Jægersborg BK 2
Oversidder
893649
ma04-09 2023
22:00 HIK 3 Oversidder HIK
04. sep 2023
22:00
HIK 3
Oversidder
893817
09-09 2023
11:15 Skjold 2 Ørestad IF Fælledparken
9
-
2
09. sep 2023
11:15
Skjold 2
9
Ørestad IF
2
893647
10-09 2023
10:00 CIK B 1903 3 Holmens IA
5
-
3
10. sep 2023
10:00
CIK
5
B 1903 3
3
893816
10-09 2023
12:00 Fremad Amager 4 Nørrebro United 2 Sundby Idrætspark
HHT
10. sep 2023
12:00
Fremad Amager 4
Nørrebro United 2
HHT
893818
fr15-09 2023
17:30 B 1903 3 Skjold 2 B1903
2
-
4
15. sep 2023
17:30
B 1903 3
2
Skjold 2
4
893819
17-09 2023
12:30 Nørrebro United 2 CIK Mimersparken
0
-
5
17. sep 2023
12:30
Nørrebro United 2
0
CIK
5
893820
17-09 2023
12:30 Ørestad IF HIK 3 Kalvebod Fælled Skole
2
-
5
17. sep 2023
12:30
Ørestad IF
2
HIK 3
5
893821
17-09 2023
22:00 Oversidder Fremad Amager 4
UHT
17. sep 2023
22:00
Oversidder
Fremad Amager 4
UHT
893822
17-09 2023
22:00 Oversidder Jægersborg BK 2
17. sep 2023
22:00
Oversidder
Jægersborg BK 2
893823
ma18-09 2023
22:00 CIK Oversidder Holmens IA
18. sep 2023
22:00
CIK
Oversidder
893824
23-09 2023
12:00 Jægersborg BK 2 Ørestad IF Gentofte Sportspark Øst
2
-
1
23. sep 2023
12:00
Jægersborg BK 2
2
Ørestad IF
1
893825
24-09 2023
10:15 B 1903 3 Nørrebro United 2 B1903
3
-
2
24. sep 2023
10:15
B 1903 3
3
Nørrebro United 2
2
893826
24-09 2023
12:00 Fremad Amager 4 Oversidder Sundby Idrætspark
HHT
24. sep 2023
12:00
Fremad Amager 4
Oversidder
HHT
893650
ma25-09 2023
18:30 HIK 3 Jægersborg BK 2 Gentofte Sportspark Vest
3
-
5
25. sep 2023
18:30
HIK 3
3
Jægersborg BK 2
5
893827
ti26-09 2023
17:45 Skjold 2 HIK 3 Fælledparken
UMH
26. sep 2023
17:45
Skjold 2
HIK 3
UMH
893651
30-09 2023
12:00 Nørrebro United 2 Skjold 2 Mimersparken
2
-
8
30. sep 2023
12:00
Nørrebro United 2
2
Skjold 2
8
893652
01-10 2023
12:30 Ørestad IF Fremad Amager 4 Kalvebod Fælled Skole
12
-
0
01. okt 2023
12:30
Ørestad IF
12
Fremad Amager 4
0
893653
01-10 2023
22:00 Oversidder B 1903 3
01. okt 2023
22:00
Oversidder
B 1903 3
893654
01-10 2023
22:00 Oversidder CIK
01. okt 2023
22:00
Oversidder
CIK
893656
ma02-10 2023
22:00 B 1903 3 Oversidder B1903
02. okt 2023
22:00
B 1903 3
Oversidder
893657
08-10 2023
10:00 Nørrebro United 2 Oversidder Mimersparken
08. okt 2023
10:00
Nørrebro United 2
Oversidder
893655
08-10 2023
11:45 CIK Ørestad IF Holmens IA
1
-
1
08. okt 2023
11:45
CIK
1
Ørestad IF
1
893659
08-10 2023
11:45 Skjold 2 Jægersborg BK 2 Fælledparken
1
-
3
08. okt 2023
11:45
Skjold 2
1
Jægersborg BK 2
3
893658
08-10 2023
12:00 Fremad Amager 4 HIK 3 Sundby Idrætspark
HHT
08. okt 2023
12:00
Fremad Amager 4
HIK 3
HHT
893663
ma09-10 2023
22:00 Skjold 2 Oversidder Fælledparken
09. okt 2023
22:00
Skjold 2
Oversidder
893664
ma09-10 2023
22:00 Oversidder Nørrebro United 2
09. okt 2023
22:00
Oversidder
Nørrebro United 2
893661
ti10-10 2023
18:45 HIK 3 CIK Gentofte Sportspark Vest
4
-
4
10. okt 2023
18:45
HIK 3
4
CIK
4
893662
14-10 2023
12:30 Ørestad IF B 1903 3 Kalvebod Fælled Skole
9
-
1
14. okt 2023
12:30
Ørestad IF
9
B 1903 3
1
893660
15-10 2023
10:00 Jægersborg BK 2 Fremad Amager 4 Gentofte Sportspark Øst
UHT
15. okt 2023
10:00
Jægersborg BK 2
Fremad Amager 4
UHT
893666
28-10 2023
12:30 B 1903 3 HIK 3 B1903
2
-
2
28. okt 2023
12:30
B 1903 3
2
HIK 3
2
893665
29-10 2023
10:00 CIK Jægersborg BK 2 Holmens IA
1
-
5
29. okt 2023
10:00
CIK
1
Jægersborg BK 2
5
893667
29-10 2023
11:15 Nørrebro United 2 Ørestad IF Mimersparken
7
-
1
29. okt 2023
11:15
Nørrebro United 2
7
Ørestad IF
1
893668
29-10 2023
14:00 Fremad Amager 4 Skjold 2 Sundby Idrætspark
HHT
29. okt 2023
14:00
Fremad Amager 4
Skjold 2
HHT
893669
29-10 2023
22:00 Oversidder Oversidder
29. okt 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind