U10 Drenge 2 (13) 5:5 Forår, Rød (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 29-04 2023
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 1B Lyngbyvej 110 2100 København Ø
100030 10:00 FA 2000 4 Nørrebro United 3 Kunst 1B
10:00
FA 2000 4
Nørrebro United 3
100031 10:00 Østerbro IF 2 GVI 3 Kunst 1B
10:00
Østerbro IF 2
GVI 3
100032 10:25 FA 2000 4 Fremad Amager 4 Kunst 1B
10:25
FA 2000 4
Fremad Amager 4
100033 10:25 GVI 3 Nørrebro United 4 Kunst 1B
10:25
GVI 3
Nørrebro United 4
100034 10:50 Fremad Amager 4 Østerbro IF 2 Kunst 1B
10:50
Fremad Amager 4
Østerbro IF 2
100035 10:50 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3 Kunst 1B
10:50
Nørrebro United 4
Nørrebro United 3
100036 11:15 Østerbro IF 2 FA 2000 4 Kunst 1B
11:15
Østerbro IF 2
FA 2000 4
100037 11:15 Nørrebro United 3 GVI 3 Kunst 1B
11:15
Nørrebro United 3
GVI 3
100038 11:40 Fremad Amager 4 Nørrebro United 4 Kunst 1B
11:40
Fremad Amager 4
Nørrebro United 4
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
100039 10:00 Vanløse IF 2 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2A
10:00
Vanløse IF 2
Sundby BK 2
100040 10:00 Dragør BK 3 Hvidovre IF Kunst 5 mands 2B
10:00
Dragør BK 3
Hvidovre IF
100041 10:25 Vanløse IF 2 Fremad Valby 3 Kunst 5 mands 2A
10:25
Vanløse IF 2
Fremad Valby 3
100042 10:25 Hvidovre IF Skovshoved IF 2 Kunst 5 mands 2B
10:25
Hvidovre IF
Skovshoved IF 2
100043 10:50 Fremad Valby 3 Dragør BK 3
10:50
Fremad Valby 3
Dragør BK 3
100044 10:50 Skovshoved IF 2 Sundby BK 2
10:50
Skovshoved IF 2
Sundby BK 2
100045 11:15 Dragør BK 3 Vanløse IF 2
11:15
Dragør BK 3
Vanløse IF 2
100046 11:15 Sundby BK 2 Hvidovre IF
11:15
Sundby BK 2
Hvidovre IF
100047 11:40 Fremad Valby 3 Skovshoved IF 2
11:40
Fremad Valby 3
Skovshoved IF 2
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Skovshoved I P Græs 2 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
100068 09:00 Fremad Amager 4 Sundby BK 2 Græs 2
09:00
Fremad Amager 4
Sundby BK 2
100069 09:00 Skovshoved IF 2 Dragør BK 3 Græs 2
09:00
Skovshoved IF 2
Dragør BK 3
100070 09:25 Fremad Amager 4 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Græs 2
09:25
Fremad Amager 4
Nørrebro United 3
100071 09:25 Dragør BK 3 Østerbro IF 2 Græs 2
09:25
Dragør BK 3
Østerbro IF 2
100072 09:50 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Skovshoved IF 2 Græs 2
09:50
Nørrebro United 3
Skovshoved IF 2
100073 09:50 Østerbro IF 2 Sundby BK 2 Græs 2
09:50
Østerbro IF 2
Sundby BK 2
100074 10:15 Skovshoved IF 2 Fremad Amager 4 Græs 2
10:15
Skovshoved IF 2
Fremad Amager 4
100075 10:15 Sundby BK 2 Dragør BK 3 Græs 2
10:15
Sundby BK 2
Dragør BK 3
100076 10:40 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Østerbro IF 2 Græs 2
10:40
Nørrebro United 3
Østerbro IF 2
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
100048 10:00 FA 2000 4 GVI 3
10:00
FA 2000 4
GVI 3
100049 10:00 Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
Hvidovre IF 1
10:00
Fremad Valby 3
Hvidovre IF
100050 10:25 FA 2000 4 Nørrebro United 4
10:25
FA 2000 4
Nørrebro United 4
100051 10:25 Hvidovre IF Vanløse IF 2
10:25
Hvidovre IF
Vanløse IF 2
100052 10:50 Nørrebro United 4 Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
1
10:50
Nørrebro United 4
Fremad Valby 3
100053 10:50 Vanløse IF 2 GVI 3
10:50
Vanløse IF 2
GVI 3
100065 11:15 Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
FA 2000 4 1
11:15
Fremad Valby 3
FA 2000 4
100066 11:15 GVI 3 Hvidovre IF
11:15
GVI 3
Hvidovre IF
100067 11:40 Nørrebro United 4 Vanløse IF 2
11:40
Nørrebro United 4
Vanløse IF 2
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 105 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
100077 10:00 Østerbro IF 2 Fremad Valby 3 105
10:00
Østerbro IF 2
Fremad Valby 3
100078 10:00 Skovshoved IF 2 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
106
10:00
Skovshoved IF 2
FA 2000 4
100079 10:25 Østerbro IF 2 Nørrebro United 4
10:25
Østerbro IF 2
Nørrebro United 4
100080 10:25 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Sundby BK 2 1
10:25
FA 2000 4
Sundby BK 2
100081 10:50 Nørrebro United 4 Skovshoved IF 2
10:50
Nørrebro United 4
Skovshoved IF 2
100082 10:50 Sundby BK 2 Fremad Valby 3
10:50
Sundby BK 2
Fremad Valby 3
100083 11:15 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 2
11:15
Skovshoved IF 2
Østerbro IF 2
100084 11:15 Fremad Valby 3 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
11:15
Fremad Valby 3
FA 2000 4
100085 11:40 Nørrebro United 4 Sundby BK 2
11:40
Nørrebro United 4
Sundby BK 2
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
100086 10:00 Fremad Amager 4 Dragør BK 3 Bane 4
10:00
Fremad Amager 4
Dragør BK 3
100087 10:00 Vanløse IF 2 Nørrebro United 3 Bane 4
10:00
Vanløse IF 2
Nørrebro United 3
100088 10:25 Fremad Amager 4 GVI 3 Bane 4
10:25
Fremad Amager 4
GVI 3
100089 10:25 Nørrebro United 3 Hvidovre IF Bane 4
10:25
Nørrebro United 3
Hvidovre IF
100090 10:50 GVI 3 Vanløse IF 2 Bane 4
10:50
GVI 3
Vanløse IF 2
100091 10:50 Hvidovre IF Dragør BK 3 Bane 4
10:50
Hvidovre IF
Dragør BK 3
100092 11:15 Vanløse IF 2 Fremad Amager 4 Bane 4
11:15
Vanløse IF 2
Fremad Amager 4
100093 11:15 Dragør BK 3 Nørrebro United 3 Bane 4
11:15
Dragør BK 3
Nørrebro United 3
100094 11:40 GVI 3 Hvidovre IF Bane 4
11:40
GVI 3
Hvidovre IF
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
100104 10:00 Sundby BK 2 Nørrebro United 3
10:00
Sundby BK 2
Nørrebro United 3
100105 10:00 Fremad Valby 3 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
1
10:00
Fremad Valby 3
Fremad Amager 4
100106 10:25 Sundby BK 2 GVI 3
10:25
Sundby BK 2
GVI 3
100107 10:25 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
Dragør BK 3 1
10:25
Fremad Amager 4
Dragør BK 3
100108 10:50 GVI 3 Fremad Valby 3
10:50
GVI 3
Fremad Valby 3
100109 10:50 Dragør BK 3 Nørrebro United 3
10:50
Dragør BK 3
Nørrebro United 3
100110 11:15 Fremad Valby 3 Sundby BK 2
11:15
Fremad Valby 3
Sundby BK 2
100111 11:15 Nørrebro United 3 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
1
11:15
Nørrebro United 3
Fremad Amager 4
100112 11:40 GVI 3 Dragør BK 3
11:40
GVI 3
Dragør BK 3
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
100095 12:30 FA 2000 4 Hvidovre IF
12:30
FA 2000 4
Hvidovre IF
100096 12:30 Vanløse IF 2 Østerbro IF 2
12:30
Vanløse IF 2
Østerbro IF 2
100097 12:55 FA 2000 4 Skovshoved IF 2
12:55
FA 2000 4
Skovshoved IF 2
100098 12:55 Østerbro IF 2 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
1
12:55
Østerbro IF 2
Nørrebro United 4
100099 13:20 Skovshoved IF 2 Vanløse IF 2
13:20
Skovshoved IF 2
Vanløse IF 2
100100 13:20 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Hvidovre IF 1
13:20
Nørrebro United 4
Hvidovre IF
100101 13:45 Vanløse IF 2 FA 2000 4
13:45
Vanløse IF 2
FA 2000 4
100102 13:45 Hvidovre IF Østerbro IF 2
13:45
Hvidovre IF
Østerbro IF 2
100103 14:10 Skovshoved IF 2 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
1
14:10
Skovshoved IF 2
Nørrebro United 4
Arrangør:
lørdag den. 17-06 2023
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
100113 12:00 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Nørrebro United 3 1
12:00
FA 2000 4
Nørrebro United 3
100114 12:00 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Fremad Valby 3 1
12:00
Dragør BK 3
Fremad Valby 3
100122 12:00 Fremad Amager 4 Hvidovre IF
!
NB: Hvidovre IF er taberdømt
1
12:00
Fremad Amager 4
Hvidovre IF
100123 12:00 GVI 3 Skovshoved IF 2
12:00
GVI 3
Skovshoved IF 2
100124 12:25 Fremad Amager 4 Østerbro IF 2
12:25
Fremad Amager 4
Østerbro IF 2
100125 12:25 Skovshoved IF 2 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
1
12:25
Skovshoved IF 2
Sundby BK 2
100115 12:25 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Nørrebro United 4 1
12:25
FA 2000 4
Nørrebro United 4
100116 12:25 Fremad Valby 3 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
1
12:25
Fremad Valby 3
Vanløse IF 2
100117 12:50 Nørrebro United 4 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
1
12:50
Nørrebro United 4
Dragør BK 3
100118 12:50 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Nørrebro United 3 1
12:50
Vanløse IF 2
Nørrebro United 3
100126 12:50 Østerbro IF 2 GVI 3
12:50
Østerbro IF 2
GVI 3
100127 12:50 Sundby BK 2 Hvidovre IF
!
NB: Hvidovre IF er taberdømt
1
12:50
Sundby BK 2
Hvidovre IF
100128 13:15 GVI 3 Fremad Amager 4
13:15
GVI 3
Fremad Amager 4
100129 13:15 Hvidovre IF
!
NB: Hvidovre IF er taberdømt
Skovshoved IF 2 1
13:15
Hvidovre IF
Skovshoved IF 2
100119 13:15 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
FA 2000 4 1
13:15
Dragør BK 3
FA 2000 4
100120 13:15 Nørrebro United 3 Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
1
13:15
Nørrebro United 3
Fremad Valby 3
100121 13:40 Nørrebro United 4 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
1
13:40
Nørrebro United 4
Vanløse IF 2
100130 13:40 Østerbro IF 2 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
1
13:40
Østerbro IF 2
Sundby BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind