U8 Drenge 3 (15) 5:5 Forår, Rød (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 107 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
824310 10:00 Nørrebro United 2 Nørrebro United 4 107
10:00
Nørrebro United 2
Nørrebro United 4
824315 10:00 Oversidder KB 8 108
10:00
Oversidder
KB 8
824644 10:25 Nørrebro United 2 Fremad Valby 4
10:25
Nørrebro United 2
Fremad Valby 4
824645 10:25 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Vanløse IF 5 1
10:25
KB 8
Vanløse IF 5
824646 10:50 Fremad Valby 4 Oversidder
10:50
Fremad Valby 4
Oversidder
824647 10:50 Vanløse IF 5 Nørrebro United 4
10:50
Vanløse IF 5
Nørrebro United 4
824648 11:15 Oversidder Nørrebro United 2
11:15
Oversidder
Nørrebro United 2
824649 11:15 Nørrebro United 4 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
11:15
Nørrebro United 4
KB 8
824650 11:40 Fremad Valby 4 Vanløse IF 5
11:40
Fremad Valby 4
Vanløse IF 5
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
824651 13:45 Skjold 4 Oversidder
13:45
Skjold 4
Oversidder
824664 13:45 B 93 5 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
1
13:45
B 93 5
Fix 3
824665 14:10 Skjold 4 Vanløse IF 3
14:10
Skjold 4
Vanløse IF 3
824666 14:10 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
Husum 1
14:10
Fix 3
Husum
824667 14:35 Vanløse IF 3 B 93 5
14:35
Vanløse IF 3
B 93 5
824668 14:35 Husum Oversidder
14:35
Husum
Oversidder
824669 15:00 B 93 5 Skjold 4
15:00
B 93 5
Skjold 4
824670 15:00 Oversidder Fix 3
15:00
Oversidder
Fix 3
824671 15:25 Vanløse IF 3 Husum
15:25
Vanløse IF 3
Husum
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
824681 10:00 Fremad Valby 4 Oversidder
10:00
Fremad Valby 4
Oversidder
824682 10:00 Husum B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
1
10:00
Husum
B 93 5
824683 10:25 Fremad Valby 4 Nørrebro United 4
10:25
Fremad Valby 4
Nørrebro United 4
824684 10:25 B 93 5 Oversidder
10:25
B 93 5
Oversidder
824685 10:50 Nørrebro United 4 Husum
10:50
Nørrebro United 4
Husum
824686 10:50 Oversidder Oversidder
10:50
Oversidder
Oversidder
824687 11:15 Husum Fremad Valby 4
11:15
Husum
Fremad Valby 4
824688 11:15 Oversidder B 93 5
11:15
Oversidder
B 93 5
824689 11:40 Nørrebro United 4 Oversidder
11:40
Nørrebro United 4
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
824672 11:30 Nørrebro United 2 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
11:30
Nørrebro United 2
KB 8
824673 11:30 Vanløse IF 3 Fix 3 1
11:30
Vanløse IF 3
Fix 3
824674 11:55 Nørrebro United 2 Vanløse IF 5 1
11:55
Nørrebro United 2
Vanløse IF 5
824675 11:55 Fix 3 Skjold 4 1
11:55
Fix 3
Skjold 4
824676 12:20 Vanløse IF 5 Vanløse IF 3 1
12:20
Vanløse IF 5
Vanløse IF 3
824677 12:20 Skjold 4 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
12:20
Skjold 4
KB 8
824678 12:45 Vanløse IF 3 Nørrebro United 2 1
12:45
Vanløse IF 3
Nørrebro United 2
824679 12:45 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Fix 3 1
12:45
KB 8
Fix 3
824680 13:10 Vanløse IF 5 Skjold 4 1
13:10
Vanløse IF 5
Skjold 4
Arrangør:
lørdag den. 03-06 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
824723 12:30 Fremad Valby 4 B 93 5
12:30
Fremad Valby 4
B 93 5
824724 12:30 Skjold 4 Nørrebro United 4
12:30
Skjold 4
Nørrebro United 4
824725 12:55 Fremad Valby 4 KB 8
12:55
Fremad Valby 4
KB 8
824726 12:55 Nørrebro United 4 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
1
12:55
Nørrebro United 4
Fix 3
824727 13:20 KB 8 Skjold 4
13:20
KB 8
Skjold 4
824728 13:20 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
B 93 5 1
13:20
Fix 3
B 93 5
824729 13:45 Skjold 4 Fremad Valby 4
13:45
Skjold 4
Fremad Valby 4
824730 13:45 B 93 5 Nørrebro United 4
13:45
B 93 5
Nørrebro United 4
824731 14:10 KB 8 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
1
14:10
KB 8
Fix 3
Arrangør:
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
824690 10:00 Oversidder Vanløse IF 3
10:00
Oversidder
Vanløse IF 3
824691 10:00 Husum Nørrebro United 2
10:00
Husum
Nørrebro United 2
824692 10:25 Oversidder Vanløse IF 5
10:25
Oversidder
Vanløse IF 5
824693 10:25 Nørrebro United 2 Oversidder
10:25
Nørrebro United 2
Oversidder
824694 10:50 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Husum 1
10:50
Vanløse IF 5
Husum
824695 10:50 Oversidder Vanløse IF 3
10:50
Oversidder
Vanløse IF 3
824720 11:15 Husum Oversidder
11:15
Husum
Oversidder
824721 11:15 Vanløse IF 3 Nørrebro United 2
11:15
Vanløse IF 3
Nørrebro United 2
824722 11:40 Vanløse IF 5 Oversidder
11:40
Vanløse IF 5
Oversidder
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
824741 12:30 Oversidder Nørrebro United 4
12:30
Oversidder
Nørrebro United 4
824742 12:30 Vanløse IF 3 Fremad Valby 4 1
12:30
Vanløse IF 3
Fremad Valby 4
824743 12:55 Oversidder KB 8
12:55
Oversidder
KB 8
824744 12:55 Fremad Valby 4 B 93 5
12:55
Fremad Valby 4
B 93 5
824745 13:20 KB 8 Vanløse IF 3
13:20
KB 8
Vanløse IF 3
824746 13:20 B 93 5 Nørrebro United 4
13:20
B 93 5
Nørrebro United 4
824747 13:45 Vanløse IF 3 Oversidder
13:45
Vanløse IF 3
Oversidder
824748 13:45 Nørrebro United 4 Fremad Valby 4
13:45
Nørrebro United 4
Fremad Valby 4
824749 14:10 KB 8 B 93 5
14:10
KB 8
B 93 5
Arrangør:
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
824732 12:30 Nørrebro United 2 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
1
12:30
Nørrebro United 2
Fix 3
824733 12:30 Skjold 4 Oversidder
12:30
Skjold 4
Oversidder
824734 12:55 Nørrebro United 2 Husum
12:55
Nørrebro United 2
Husum
824735 12:55 Oversidder Vanløse IF 5
12:55
Oversidder
Vanløse IF 5
824736 13:20 Husum Skjold 4
13:20
Husum
Skjold 4
824737 13:20 Vanløse IF 5 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
1
13:20
Vanløse IF 5
Fix 3
824738 13:45 Skjold 4 Nørrebro United 2
13:45
Skjold 4
Nørrebro United 2
824739 13:45 Fix 3 Oversidder
13:45
Fix 3
Oversidder
824740 14:10 Husum Vanløse IF 5
14:10
Husum
Vanløse IF 5
søndag den. 18-06 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
824750 12:30 Nørrebro United 2 Nørrebro United 4
12:30
Nørrebro United 2
Nørrebro United 4
824751 12:30 B 93 5 Vanløse IF 3
12:30
B 93 5
Vanløse IF 3
824759 12:30 Fremad Valby 4 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
1
12:30
Fremad Valby 4
Fix 3
824760 12:30 KB 8 Husum
12:30
KB 8
Husum
824761 12:55 Fremad Valby 4 Oversidder
12:55
Fremad Valby 4
Oversidder
824762 12:55 Husum Oversidder
12:55
Husum
Oversidder
824752 12:55 Nørrebro United 2 Vanløse IF 5
12:55
Nørrebro United 2
Vanløse IF 5
824753 12:55 Vanløse IF 3 Skjold 4
!
NB: Skjold 4 er taberdømt
1
12:55
Vanløse IF 3
Skjold 4
824754 13:20 Vanløse IF 5 B 93 5
13:20
Vanløse IF 5
B 93 5
824755 13:20 Skjold 4
!
NB: Skjold 4 er taberdømt
Nørrebro United 4 1
13:20
Skjold 4
Nørrebro United 4
824763 13:20 Oversidder KB 8
13:20
Oversidder
KB 8
824764 13:20 Oversidder Fix 3
13:20
Oversidder
Fix 3
824765 13:45 KB 8 Fremad Valby 4
13:45
KB 8
Fremad Valby 4
824766 13:45 Fix 3
!
NB: Fix 3 er taberdømt
Husum 1
13:45
Fix 3
Husum
824756 13:45 B 93 5 Nørrebro United 2
13:45
B 93 5
Nørrebro United 2
824757 13:45 Nørrebro United 4 Vanløse IF 3
13:45
Nørrebro United 4
Vanløse IF 3
824758 14:10 Vanløse IF 5 Skjold 4
!
NB: Skjold 4 er taberdømt
1
14:10
Vanløse IF 5
Skjold 4
824767 14:10 Oversidder Oversidder
14:10
Oversidder
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind