U6 Drenge 3:3 (17) Forår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
611985 10:00 AB Tårnby 1 BK Fix 3 Gemmas 5-mandsbane 1
10:00
AB Tårnby 1
BK Fix 3
611986 10:00 CIK 1 BK Skjold 3 Gemmas 5-mandsbane 2
10:00
CIK 1
BK Skjold 3
611987 10:20 AB Tårnby 1 B 93 3 Gemmas 5-mandsbane 1
10:20
AB Tårnby 1
B 93 3
611988 10:20 BK Skjold 3 KB 8 Gemmas 5-mandsbane 2
10:20
BK Skjold 3
KB 8
611989 10:40 B 93 3 CIK 1 Gemmas 5-mandsbane 1
10:40
B 93 3
CIK 1
612026 10:40 KB 8 BK Fix 3 Gemmas 5-mandsbane 2
10:40
KB 8
BK Fix 3
612027 11:00 CIK 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
11:00
CIK 1
AB Tårnby 1
612028 11:00 BK Fix 3 BK Skjold 3 Gemmas 5-mandsbane 2
11:00
BK Fix 3
BK Skjold 3
612029 11:20 B 93 3 KB 8 Gemmas 5-mandsbane 1
11:20
B 93 3
KB 8
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
612030 09:00 B 1908 1 GVI 3 Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
B 1908 1
GVI 3
612031 09:00 Oversidder Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
Oversidder
Oversidder
619592 09:00 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
KB 6 Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
FA 2000 4
KB 6
620364 09:00 KB 11 KB 3 Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
KB 11
KB 3
620365 09:20 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Ørestad IF 1 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
FA 2000 4
Ørestad IF 1
620366 09:20 KB 3 Dragør BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
KB 3
Dragør BK 1
612032 09:20 B 1908 1 FB 3 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
B 1908 1
FB 3
612033 09:20 Oversidder FA 2000 3 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
Oversidder
FA 2000 3
612034 09:40 FB 3 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
FB 3
Oversidder
612035 09:40 FA 2000 3 GVI 3 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
FA 2000 3
GVI 3
620367 09:40 Ørestad IF 1 KB 11 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
Ørestad IF 1
KB 11
620368 09:40 Dragør BK 1 KB 6 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
Dragør BK 1
KB 6
620369 10:00 KB 11 FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
KB 11
FA 2000 4
620370 10:00 KB 6 KB 3 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
KB 6
KB 3
612036 10:00 Oversidder B 1908 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
Oversidder
B 1908 1
612037 10:00 GVI 3 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
GVI 3
Oversidder
619591 10:20 FB 3 FA 2000 3 Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
FB 3
FA 2000 3
620371 10:20 Ørestad IF 1 Dragør BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
Ørestad IF 1
Dragør BK 1
Arrangør:
lørdag den. 13-05 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
620372 10:00 AB Tårnby 1 FA 2000 4
10:00
AB Tårnby 1
FA 2000 4
620373 10:00 B 1908 1 Oversidder 1
10:00
B 1908 1
Oversidder
620374 10:20 AB Tårnby 1 BK Skjold 3
10:20
AB Tårnby 1
BK Skjold 3
620375 10:20 Oversidder KB 3 1
10:20
Oversidder
KB 3
620376 10:40 BK Skjold 3 B 1908 1
10:40
BK Skjold 3
B 1908 1
620377 10:40 KB 3 FA 2000 4
10:40
KB 3
FA 2000 4
620378 11:00 B 1908 1 AB Tårnby 1
11:00
B 1908 1
AB Tårnby 1
620379 11:00 FA 2000 4 Oversidder 1
11:00
FA 2000 4
Oversidder
620380 11:20 BK Skjold 3 KB 3
11:20
BK Skjold 3
KB 3
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
620390 10:00 CIK 1 KB 11
10:00
CIK 1
KB 11
620391 10:00 Oversidder FA 2000 3
10:00
Oversidder
FA 2000 3
620392 10:20 CIK 1 KB 8
10:20
CIK 1
KB 8
620393 10:20 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
Dragør BK 1 1
10:20
FA 2000 3
Dragør BK 1
620394 10:40 KB 8 Oversidder
10:40
KB 8
Oversidder
620395 10:40 Dragør BK 1 KB 11
10:40
Dragør BK 1
KB 11
620396 11:00 Oversidder CIK 1
11:00
Oversidder
CIK 1
620397 11:00 KB 11 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
1
11:00
KB 11
FA 2000 3
620398 11:20 KB 8 Dragør BK 1
11:20
KB 8
Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
620381 10:00 B 93 3 Ørestad IF 1
10:00
B 93 3
Ørestad IF 1
620382 10:00 FB 3 GVI 3
10:00
FB 3
GVI 3
620383 10:20 B 93 3 BK Fix 3
10:20
B 93 3
BK Fix 3
620384 10:20 GVI 3 KB 6
10:20
GVI 3
KB 6
620385 10:40 BK Fix 3 FB 3
10:40
BK Fix 3
FB 3
620386 10:40 KB 6 Ørestad IF 1
10:40
KB 6
Ørestad IF 1
620387 11:00 FB 3 B 93 3
11:00
FB 3
B 93 3
620388 11:00 Ørestad IF 1 GVI 3
11:00
Ørestad IF 1
GVI 3
620389 11:20 BK Fix 3 KB 6
11:20
BK Fix 3
KB 6
Arrangør:
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
620399 12:00 B 93 3 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
12:00
B 93 3
FA 2000 4
620400 12:00 GVI 3 Oversidder
12:00
GVI 3
Oversidder
620401 12:20 B 93 3 BK Skjold 3
12:20
B 93 3
BK Skjold 3
620402 12:20 Oversidder Dragør BK 1
12:20
Oversidder
Dragør BK 1
620403 12:40 BK Skjold 3 GVI 3
12:40
BK Skjold 3
GVI 3
620404 12:40 Dragør BK 1 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
12:40
Dragør BK 1
FA 2000 4
620405 13:00 GVI 3 B 93 3
13:00
GVI 3
B 93 3
620406 13:00 FA 2000 4 Oversidder
13:00
FA 2000 4
Oversidder
620407 13:20 BK Skjold 3 Dragør BK 1
13:20
BK Skjold 3
Dragør BK 1
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Podebane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
620479 14:00 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1 Podebane 1
14:00
AB Tårnby 1
Ørestad IF 1
620480 14:00 Oversidder FB 3 Podebane 2
14:00
Oversidder
FB 3
620481 14:20 AB Tårnby 1 KB 8
14:20
AB Tårnby 1
KB 8
620482 14:20 FB 3 KB 3
14:20
FB 3
KB 3
620483 14:40 KB 8 Oversidder 1
14:40
KB 8
Oversidder
620494 14:40 KB 3 Ørestad IF 1
14:40
KB 3
Ørestad IF 1
620495 15:00 Oversidder AB Tårnby 1 1
15:00
Oversidder
AB Tårnby 1
620496 15:00 Ørestad IF 1 FB 3
15:00
Ørestad IF 1
FB 3
620497 15:20 KB 8 KB 3
15:20
KB 8
KB 3
Arrangør:
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
620408 10:00 BK Fix 3 KB 11
10:00
BK Fix 3
KB 11
620409 10:00 FA 2000 3 B 1908 1
10:00
FA 2000 3
B 1908 1
620474 10:20 BK Fix 3 CIK 1
10:20
BK Fix 3
CIK 1
620475 10:20 B 1908 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
10:20
B 1908 1
KB 6
620476 10:40 CIK 1 FA 2000 3
10:40
CIK 1
FA 2000 3
620477 10:40 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
KB 11 1
10:40
KB 6
KB 11
620478 11:00 KB 11 B 1908 1
11:00
KB 11
B 1908 1
620410 11:00 FA 2000 3 BK Fix 3
11:00
FA 2000 3
BK Fix 3
620411 11:20 CIK 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
11:20
CIK 1
KB 6
Arrangør:
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
621176 12:00 B 93 3 B 1908 1
12:00
B 93 3
B 1908 1
621177 12:00 KB 6 KB 8
12:00
KB 6
KB 8
621178 12:20 B 93 3 FA 2000 3
12:20
B 93 3
FA 2000 3
621179 12:20 KB 8 Ørestad IF 1
12:20
KB 8
Ørestad IF 1
621180 12:40 FA 2000 3 KB 6
12:40
FA 2000 3
KB 6
621181 12:40 Ørestad IF 1 B 1908 1
12:40
Ørestad IF 1
B 1908 1
621182 13:00 KB 6 B 93 3
13:00
KB 6
B 93 3
621183 13:00 B 1908 1 KB 8
13:00
B 1908 1
KB 8
621184 13:20 FA 2000 3 Ørestad IF 1
13:20
FA 2000 3
Ørestad IF 1
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
620498 10:00 AB Tårnby 1 GVI 3
10:00
AB Tårnby 1
GVI 3
620499 10:00 Dragør BK 1 CIK 1
10:00
Dragør BK 1
CIK 1
620500 10:20 AB Tårnby 1 FB 3
10:20
AB Tårnby 1
FB 3
620501 10:20 CIK 1 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
10:20
CIK 1
FA 2000 4
620502 10:40 FB 3 Dragør BK 1
10:40
FB 3
Dragør BK 1
620503 10:40 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
GVI 3 1
10:40
FA 2000 4
GVI 3
621173 11:00 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
11:00
Dragør BK 1
AB Tårnby 1
621174 11:00 GVI 3 CIK 1
11:00
GVI 3
CIK 1
621175 11:20 FB 3 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
11:20
FB 3
FA 2000 4
Arrangør:
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
621185 12:30 BK Fix 3 Oversidder 1
12:30
BK Fix 3
Oversidder
621186 12:30 KB 3 BK Skjold 3 1
12:30
KB 3
BK Skjold 3
621187 12:50 BK Fix 3 Oversidder 1
12:50
BK Fix 3
Oversidder
621188 12:50 BK Skjold 3 KB 11 1
12:50
BK Skjold 3
KB 11
621189 13:10 Oversidder KB 3 1
13:10
Oversidder
KB 3
621190 13:10 KB 11 Oversidder 1
13:10
KB 11
Oversidder
621191 13:30 KB 3 BK Fix 3 1
13:30
KB 3
BK Fix 3
621192 13:30 Oversidder BK Skjold 3 1
13:30
Oversidder
BK Skjold 3
621207 13:50 Oversidder KB 11 1
13:50
Oversidder
KB 11
lørdag den. 17-06 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
621208 10:00 BK Fix 3 B 1908 1
10:00
BK Fix 3
B 1908 1
621209 10:00 Ørestad IF 1 CIK 1
10:00
Ørestad IF 1
CIK 1
634412 10:00 KB 8 FB 3
10:00
KB 8
FB 3
634413 10:00 FA 2000 4 BK Skjold 3
10:00
FA 2000 4
BK Skjold 3
662283 10:00 AB Tårnby 1 Oversidder
10:00
AB Tårnby 1
Oversidder
662284 10:00 KB 11 B 93 3
10:00
KB 11
B 93 3
662285 10:20 AB Tårnby 1 Oversidder
10:20
AB Tårnby 1
Oversidder
664649 10:20 B 93 3 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
10:20
B 93 3
Dragør BK 1
634414 10:20 KB 8 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
1
10:20
KB 8
FA 2000 3
634415 10:20 BK Skjold 3 KB 6
10:20
BK Skjold 3
KB 6
621210 10:20 BK Fix 3 GVI 3
10:20
BK Fix 3
GVI 3
621211 10:20 CIK 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
1
10:20
CIK 1
KB 3
621212 10:40 GVI 3 Ørestad IF 1
10:40
GVI 3
Ørestad IF 1
634398 10:40 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
B 1908 1 1
10:40
KB 3
B 1908 1
647957 10:40 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
FA 2000 4 1
10:40
FA 2000 3
FA 2000 4
647958 10:40 KB 6 FB 3
10:40
KB 6
FB 3
664650 10:40 Oversidder KB 11
10:40
Oversidder
KB 11
664651 10:40 Dragør BK 1 Oversidder
10:40
Dragør BK 1
Oversidder
664652 11:00 KB 11 AB Tårnby 1
11:00
KB 11
AB Tårnby 1
664653 11:00 Oversidder B 93 3
11:00
Oversidder
B 93 3
662280 11:00 FA 2000 4 KB 8
11:00
FA 2000 4
KB 8
662281 11:00 FB 3 BK Skjold 3
11:00
FB 3
BK Skjold 3
634399 11:00 Ørestad IF 1 BK Fix 3
11:00
Ørestad IF 1
BK Fix 3
634400 11:00 B 1908 1 CIK 1
11:00
B 1908 1
CIK 1
634401 11:20 GVI 3 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
1
11:20
GVI 3
KB 3
662282 11:20 KB 6 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
1
11:20
KB 6
FA 2000 3
664654 11:20 Oversidder Dragør BK 1
11:20
Oversidder
Dragør BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind