Serie 6 - Forår, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
445841
fr31-03 2023
19:00 Benløse IF (1) Oversidder Benløsehallen
31. mar 2023
19:00
Benløse IF (1)
Oversidder
445840
01-04 2023
12:00 Hårlev BK Næstved FC 77 Hårlev BK
0
-
5
01. apr 2023
12:00
Hårlev BK
0
Næstved FC 77
5
445844
02-04 2023
11:00 Lellinge IF Køge Union Lellinge Stadion
4
-
1
02. apr 2023
11:00
Lellinge IF
4
Køge Union
1
445851
ma10-04 2023
11:00 Skensved IF Hårlev BK Skensved Stadion
2
-
1
10. apr 2023
11:00
Skensved IF
2
Hårlev BK
1
445847
ma10-04 2023
11:00 Oversidder Sct. Jørgens IF
10. apr 2023
11:00
Oversidder
Sct. Jørgens IF
445849
ma10-04 2023
11:00 Køge Union Køge Nord FC Ellemarkskolens bane
2
-
0
10. apr 2023
11:00
Køge Union
2
Køge Nord FC
0
445850
ma10-04 2023
13:30 Næstved FC 77 Sierslev FC Maglemølle Storhallen
3
-
2
10. apr 2023
13:30
Næstved FC 77
3
Sierslev FC
2
445846
ma10-04 2023
14:00 Køge FC Lellinge IF Rishøj Stadion Kunst
0
-
6
10. apr 2023
14:00
Køge FC
0
Lellinge IF
6
445848
on12-04 2023
19:15 Havdrup Fodbold Benløse IF (1) Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
0
12. apr 2023
19:15
Havdrup Fodbold
0
Benløse IF (1)
0
445852
15-04 2023
10:00 Benløse IF (1) Køge Union Benløsehallen
UHT
15. apr 2023
10:00
Benløse IF (1)
Køge Union
UHT
445857
15-04 2023
12:00 Sierslev FC Skensved IF Sierslev Sportsplads
2
-
1
15. apr 2023
12:00
Sierslev FC
2
Skensved IF
1
445853
16-04 2023
11:00 Sct. Jørgens IF Hårlev BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
3
-
1
16. apr 2023
11:00
Sct. Jørgens IF
3
Hårlev BK
1
445854
16-04 2023
11:00 Oversidder Havdrup Fodbold
16. apr 2023
11:00
Oversidder
Havdrup Fodbold
445856
16-04 2023
11:00 Lellinge IF Næstved FC 77 Lellinge Stadion
4
-
2
16. apr 2023
11:00
Lellinge IF
4
Næstved FC 77
2
445855
16-04 2023
12:00 Køge Nord FC Køge FC Rishøj Stadion
5
-
0
16. apr 2023
12:00
Køge Nord FC
5
Køge FC
0
445860
on19-04 2023
19:15 Havdrup Fodbold Sct. Jørgens IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
8
-
0
19. apr 2023
19:15
Havdrup Fodbold
8
Sct. Jørgens IF
0
445859
22-04 2023
12:00 Hårlev BK Sierslev FC Hårlev BK
1
-
5
22. apr 2023
12:00
Hårlev BK
1
Sierslev FC
5
445858
23-04 2023
11:00 Køge FC Benløse IF (1) Ravnsborghallen
0
-
13
23. apr 2023
11:00
Køge FC
0
Benløse IF (1)
13
445861
23-04 2023
11:00 Køge Union Oversidder Ellemarkskolens bane
23. apr 2023
11:00
Køge Union
Oversidder
445862
23-04 2023
11:00 Næstved FC 77 Køge Nord FC Dyrskuepladsen
1
-
4
23. apr 2023
11:00
Næstved FC 77
1
Køge Nord FC
4
445863
23-04 2023
13:00 Skensved IF Lellinge IF Skensved Stadion
5
-
2
23. apr 2023
13:00
Skensved IF
5
Lellinge IF
2
445868
on26-04 2023
19:15 Havdrup Fodbold Køge Union Havdrup Idrætscenter kunstgræs
3
-
3
26. apr 2023
19:15
Havdrup Fodbold
3
Køge Union
3
445864
30-04 2023
11:00 Benløse IF (1) Næstved FC 77 Benløsehallen
4
-
2
30. apr 2023
11:00
Benløse IF (1)
4
Næstved FC 77
2
445865
30-04 2023
11:00 Sct. Jørgens IF Sierslev FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
5
-
0
30. apr 2023
11:00
Sct. Jørgens IF
5
Sierslev FC
0
445866
30-04 2023
11:00 Oversidder Køge FC
30. apr 2023
11:00
Oversidder
Køge FC
445869
30-04 2023
11:00 Lellinge IF Hårlev BK Lellinge Stadion
8
-
1
30. apr 2023
11:00
Lellinge IF
8
Hårlev BK
1
445867
30-04 2023
12:00 Køge Nord FC Skensved IF Rishøj Stadion
0
-
4
30. apr 2023
12:00
Køge Nord FC
0
Skensved IF
4
445845
on03-05 2023
19:00 Sierslev FC Køge FC Sierslev Sportsplads
6
-
2
03. maj 2023
19:00
Sierslev FC
6
Køge FC
2
445871
06-05 2023
12:00 Hårlev BK Køge Nord FC Hårlev BK
HHT
06. maj 2023
12:00
Hårlev BK
Køge Nord FC
HHT
445873
06-05 2023
12:00 Sierslev FC Lellinge IF Sierslev Sportsplads
1
-
6
06. maj 2023
12:00
Sierslev FC
1
Lellinge IF
6
445870
07-05 2023
11:00 Køge FC Havdrup Fodbold Ravnsborghallen
0
-
17
07. maj 2023
11:00
Køge FC
0
Havdrup Fodbold
17
445872
07-05 2023
11:00 Køge Union Sct. Jørgens IF Ellemarkskolens bane
1
-
5
07. maj 2023
11:00
Køge Union
1
Sct. Jørgens IF
5
445874
07-05 2023
11:00 Næstved FC 77 Oversidder Dyrskuepladsen
07. maj 2023
11:00
Næstved FC 77
Oversidder
445875
07-05 2023
13:00 Skensved IF Benløse IF (1) Skensved Stadion
1
-
4
07. maj 2023
13:00
Skensved IF
1
Benløse IF (1)
4
445842
on10-05 2023
19:00 Sct. Jørgens IF Skensved IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
4
-
5
10. maj 2023
19:00
Sct. Jørgens IF
4
Skensved IF
5
445880
on10-05 2023
19:15 Havdrup Fodbold Næstved FC 77 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
12
-
1
10. maj 2023
19:15
Havdrup Fodbold
12
Næstved FC 77
1
445877
14-05 2023
11:00 Sct. Jørgens IF Lellinge IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
2
-
2
14. maj 2023
11:00
Sct. Jørgens IF
2
Lellinge IF
2
445878
14-05 2023
11:00 Oversidder Skensved IF
14. maj 2023
11:00
Oversidder
Skensved IF
445881
14-05 2023
11:00 Køge Union Køge FC Ellemarkskolens bane
UMH
14. maj 2023
11:00
Køge Union
Køge FC
UMH
445879
14-05 2023
12:00 Køge Nord FC Sierslev FC Rishøj Stadion
4
-
0
14. maj 2023
12:00
Køge Nord FC
4
Sierslev FC
0
445876
on17-05 2023
19:00 Benløse IF (1) Hårlev BK Benløsehallen
6
-
0
17. maj 2023
19:00
Benløse IF (1)
6
Hårlev BK
0
445883
20-05 2023
12:00 Hårlev BK Oversidder Hårlev BK
20. maj 2023
12:00
Hårlev BK
Oversidder
445882
21-05 2023
11:00 Køge FC Sct. Jørgens IF Ravnsborghallen
2
-
10
21. maj 2023
11:00
Køge FC
2
Sct. Jørgens IF
10
445884
21-05 2023
11:00 Lellinge IF Køge Nord FC Lellinge Stadion
3
-
4
21. maj 2023
11:00
Lellinge IF
3
Køge Nord FC
4
445886
21-05 2023
11:00 Næstved FC 77 Køge Union Dyrskuepladsen
UHT
21. maj 2023
11:00
Næstved FC 77
Køge Union
UHT
445887
21-05 2023
13:00 Skensved IF Havdrup Fodbold Skensved Stadion
UHT
21. maj 2023
13:00
Skensved IF
Havdrup Fodbold
UHT
446120
on24-05 2023
19:30 Havdrup Fodbold Hårlev BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
UHT
24. maj 2023
19:30
Havdrup Fodbold
Hårlev BK
UHT
445889
27-05 2023
10:00 Benløse IF (1) Lellinge IF Benløsehallen
1
-
0
27. maj 2023
10:00
Benløse IF (1)
1
Lellinge IF
0
445888
28-05 2023
11:00 Køge FC Næstved FC 77 Ravnsborghallen
0
-
6
28. maj 2023
11:00
Køge FC
0
Næstved FC 77
6
445890
28-05 2023
11:00 Sct. Jørgens IF Køge Nord FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
5
-
2
28. maj 2023
11:00
Sct. Jørgens IF
5
Køge Nord FC
2
446119
28-05 2023
11:00 Oversidder Sierslev FC
28. maj 2023
11:00
Oversidder
Sierslev FC
446121
28-05 2023
11:00 Køge Union Skensved IF Ellemarkskolens bane
HHT
28. maj 2023
11:00
Køge Union
Skensved IF
HHT
446122
03-06 2023
12:00 Hårlev BK Køge Union Hårlev BK
UHT
03. jun 2023
12:00
Hårlev BK
Køge Union
UHT
446125
03-06 2023
12:00 Sierslev FC Havdrup Fodbold Sierslev Sportsplads
HHT
03. jun 2023
12:00
Sierslev FC
Havdrup Fodbold
HHT
446124
04-06 2023
11:00 Lellinge IF Oversidder Lellinge Stadion
04. jun 2023
11:00
Lellinge IF
Oversidder
446126
04-06 2023
11:00 Sct. Jørgens IF Næstved FC 77 Nygårdsvej Idrætsanlæg
2
-
3
04. jun 2023
11:00
Sct. Jørgens IF
2
Næstved FC 77
3
446123
04-06 2023
12:00 Køge Nord FC Benløse IF (1) Rishøj Stadion
3
-
0
04. jun 2023
12:00
Køge Nord FC
3
Benløse IF (1)
0
446127
04-06 2023
13:00 Skensved IF Køge FC Skensved Stadion
14
-
2
04. jun 2023
13:00
Skensved IF
14
Køge FC
2
445885
ti06-06 2023
19:00 Sierslev FC Benløse IF (1) Sierslev Sportsplads
3
-
7
06. jun 2023
19:00
Sierslev FC
3
Benløse IF (1)
7
446131
on07-06 2023
19:15 Havdrup Fodbold Lellinge IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
10
-
1
07. jun 2023
19:15
Havdrup Fodbold
10
Lellinge IF
1
446129
10-06 2023
10:00 Benløse IF (1) Sct. Jørgens IF Benløsehallen
UHT
10. jun 2023
10:00
Benløse IF (1)
Sct. Jørgens IF
UHT
446128
11-06 2023
11:00 Køge FC Hårlev BK Ravnsborghallen
4
-
2
11. jun 2023
11:00
Køge FC
4
Hårlev BK
2
446130
11-06 2023
11:00 Oversidder Køge Nord FC
11. jun 2023
11:00
Oversidder
Køge Nord FC
446132
11-06 2023
11:00 Køge Union Sierslev FC Ellemarkskolens bane
4
-
0
11. jun 2023
11:00
Køge Union
4
Sierslev FC
0
446133
11-06 2023
11:00 Næstved FC 77 Skensved IF Dyrskuepladsen
3
-
3
11. jun 2023
11:00
Næstved FC 77
3
Skensved IF
3
445843
11-06 2023
14:00 Køge Nord FC Havdrup Fodbold Rishøj Stadion
UHT
11. jun 2023
14:00
Køge Nord FC
Havdrup Fodbold
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Semifinaler onsdag den 14. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind