U14 Drenge 4 (09) Forår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
562402
fr31-03 2023
19:00 Helsinge Fodbold Køge Nord FC Helsinge Stadion
1
-
5
31. mar 2023
19:00
Helsinge Fodbold
1
Køge Nord FC
5
562398
02-04 2023
10:00 Brede IF Brøndbyernes IF (1) Lundtofte Idrætsplads
2
-
3
02. apr 2023
10:00
Brede IF
2
Brøndbyernes IF (1)
3
562399
02-04 2023
13:00 Farum BK IF Bytoften Stavnsholt
8
-
0
02. apr 2023
13:00
Farum BK
8
IF Bytoften
0
562406
15-04 2023
10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Farum BK Frederiksværk Stadion
3
-
0
15. apr 2023
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Farum BK
0
562404
15-04 2023
11:30 Brøndbyernes IF (1) Snekkersten IF Brøndby Stadion
4
-
4
15. apr 2023
11:30
Brøndbyernes IF (1)
4
Snekkersten IF
4
562405
15-04 2023
13:00 IF Bytoften Brede IF Gladsaxe skole
0
-
11
15. apr 2023
13:00
IF Bytoften
0
Brede IF
11
562403
16-04 2023
15:00 Frederikssund FB Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
5
-
0
16. apr 2023
15:00
Frederikssund FB
5
Helsinge Fodbold
0
562412
fr21-04 2023
18:30 Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
1
-
4
21. apr 2023
18:30
Helsinge Fodbold
1
Espergærde IF
4
562409
22-04 2023
10:00 Brede IF Frederiksværk Fodbold Klub Brede Idrætsplads
5
-
1
22. apr 2023
10:00
Brede IF
5
Frederiksværk Fodbold Klub
1
562411
22-04 2023
10:00 Snekkersten IF IF Bytoften Snekkersten Idrætscenter
2
-
0
22. apr 2023
10:00
Snekkersten IF
2
IF Bytoften
0
562408
23-04 2023
10:30 Frederikssund FB Brøndbyernes IF (1) Frederikssund Stadion
1
-
4
23. apr 2023
10:30
Frederikssund FB
1
Brøndbyernes IF (1)
4
562410
23-04 2023
12:30 Farum BK Køge Nord FC Farum Park
0
-
4
23. apr 2023
12:30
Farum BK
0
Køge Nord FC
4
562431
29-04 2023
10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Snekkersten IF Frederiksværk Stadion
6
-
0
29. apr 2023
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
6
Snekkersten IF
0
562432
29-04 2023
10:00 Køge Nord FC Brede IF Rishøj Stadion
2
-
2
29. apr 2023
10:00
Køge Nord FC
2
Brede IF
2
562429
30-04 2023
16:00 IF Bytoften Frederikssund FB Gladsaxe skole
0
-
6
30. apr 2023
16:00
IF Bytoften
0
Frederikssund FB
6
562430
ma01-05 2023
18:30 Espergærde IF Farum BK Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
0
01. maj 2023
18:30
Espergærde IF
4
Farum BK
0
562401
on03-05 2023
17:45 Snekkersten IF Frederikssund FB Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
2
03. maj 2023
17:45
Snekkersten IF
1
Frederikssund FB
2
562428
on03-05 2023
18:15 Brøndbyernes IF (1) Helsinge Fodbold Brøndby Stadion
1
-
2
03. maj 2023
18:15
Brøndbyernes IF (1)
1
Helsinge Fodbold
2
562437
to04-05 2023
19:00 Helsinge Fodbold Farum BK Helsinge Stadion
0
-
1
04. maj 2023
19:00
Helsinge Fodbold
0
Farum BK
1
562434
06-05 2023
10:00 Brede IF Espergærde IF Brede Idrætsplads
4
-
3
06. maj 2023
10:00
Brede IF
4
Espergærde IF
3
562435
06-05 2023
11:30 Brøndbyernes IF (1) IF Bytoften Brøndby Stadion
10
-
0
06. maj 2023
11:30
Brøndbyernes IF (1)
10
IF Bytoften
0
562436
07-05 2023
12:00 Snekkersten IF Køge Nord FC Snekkersten Idrætscenter
1
-
2
07. maj 2023
12:00
Snekkersten IF
1
Køge Nord FC
2
562433
07-05 2023
13:00 Frederikssund FB Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund Stadion
0
-
4
07. maj 2023
13:00
Frederikssund FB
0
Frederiksværk Fodbold Klub
4
562400
on10-05 2023
18:30 Espergærde IF Frederiksværk Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
3
10. maj 2023
18:30
Espergærde IF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
3
562441
13-05 2023
10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Brøndbyernes IF (1) Frederiksværk Stadion
2
-
1
13. maj 2023
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Brøndbyernes IF (1)
1
562442
13-05 2023
10:00 Køge Nord FC Frederikssund FB Rishøj Stadion
6
-
1
13. maj 2023
10:00
Køge Nord FC
6
Frederikssund FB
1
562439
13-05 2023
11:30 IF Bytoften Helsinge Fodbold Gladsaxe skole
1
-
1
13. maj 2023
11:30
IF Bytoften
1
Helsinge Fodbold
1
562440
13-05 2023
12:00 Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
13. maj 2023
12:00
Espergærde IF
2
Snekkersten IF
2
562438
14-05 2023
12:30 Farum BK Brede IF Farum Park
3
-
9
14. maj 2023
12:30
Farum BK
3
Brede IF
9
562443
fr19-05 2023
18:00 Frederikssund FB Espergærde IF Frederikssund Stadion
2
-
6
19. maj 2023
18:00
Frederikssund FB
2
Espergærde IF
6
562446
20-05 2023
10:00 Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter
UHT
20. maj 2023
10:00
Snekkersten IF
Farum BK
UHT
562444
20-05 2023
11:30 Brøndbyernes IF (1) Køge Nord FC Brøndby Stadion
1
-
6
20. maj 2023
11:30
Brøndbyernes IF (1)
1
Køge Nord FC
6
562445
21-05 2023
12:00 IF Bytoften Frederiksværk Fodbold Klub Gladsaxe skole
0
-
12
21. maj 2023
12:00
IF Bytoften
0
Frederiksværk Fodbold Klub
12
562407
27-05 2023
10:00 Køge Nord FC Espergærde IF Rishøj Stadion
2
-
0
27. maj 2023
10:00
Køge Nord FC
2
Espergærde IF
0
562447
ti30-05 2023
18:00 Helsinge Fodbold Brede IF Helsinge Stadion
2
-
5
30. maj 2023
18:00
Helsinge Fodbold
2
Brede IF
5
562451
fr02-06 2023
19:00 Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Stadion
0
-
6
02. jun 2023
19:00
Helsinge Fodbold
0
Frederiksværk Fodbold Klub
6
562448
03-06 2023
10:00 Brede IF Snekkersten IF Brede Idrætsplads
6
-
1
03. jun 2023
10:00
Brede IF
6
Snekkersten IF
1
562452
03-06 2023
10:00 Køge Nord FC IF Bytoften Rishøj Stadion
UHT
03. jun 2023
10:00
Køge Nord FC
IF Bytoften
UHT
562450
04-06 2023
12:00 Espergærde IF Brøndbyernes IF (1) Mørdrup Idrætsanlæg
HHT
04. jun 2023
12:00
Espergærde IF
Brøndbyernes IF (1)
HHT
562449
04-06 2023
13:00 Farum BK Frederikssund FB Farum Park
5
-
3
04. jun 2023
13:00
Farum BK
5
Frederikssund FB
3
562454
on07-06 2023
18:30 Brøndbyernes IF (1) Farum BK Brøndby Stadion
5
-
0
07. jun 2023
18:30
Brøndbyernes IF (1)
5
Farum BK
0
562453
to08-06 2023
18:00 Frederikssund FB Brede IF Frederikssund Stadion
HHT
08. jun 2023
18:00
Frederikssund FB
Brede IF
HHT
562455
10-06 2023
10:00 IF Bytoften Espergærde IF Gladsaxe skole
1
-
11
10. jun 2023
10:00
IF Bytoften
1
Espergærde IF
11
562456
10-06 2023
10:00 Snekkersten IF Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter
5
-
1
10. jun 2023
10:00
Snekkersten IF
5
Helsinge Fodbold
1
562457
10-06 2023
10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Køge Nord FC Frederiksværk Stadion
4
-
1
10. jun 2023
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
4
Køge Nord FC
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 17. juni i Ølstykke.

Semifinaler 17. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind