|
111888
|
on12-04 2023
|
18:30
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
111890
|
lø15-04 2023
|
10:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
HHT
|
|
|
|
111891
|
lø15-04 2023
|
10:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
|
111889
|
lø15-04 2023
|
10:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
111892
|
lø15-04 2023
|
14:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
111896
|
ma17-04 2023
|
18:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
|
111897
|
to20-04 2023
|
17:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
111895
|
to20-04 2023
|
18:45
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
111893
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
UHT
|
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
|
|
111894
|
sø23-04 2023
|
11:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
|
111900
|
ti25-04 2023
|
18:15
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
111899
|
on26-04 2023
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
111901
|
lø29-04 2023
|
10:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
111898
|
lø29-04 2023
|
11:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|
111902
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
112905
|
ma01-05 2023
|
18:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
112906
|
to04-05 2023
|
17:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
112903
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
112904
|
lø06-05 2023
|
10:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
112902
|
sø07-05 2023
|
14:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
UHT
|
|
|
112907
|
on10-05 2023
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
112908
|
on10-05 2023
|
18:30
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
112909
|
to11-05 2023
|
18:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
112915
|
ma15-05 2023
|
18:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
112911
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
112913
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
112914
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
112916
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|
112912
|
ma22-05 2023
|
18:15
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
112920
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
112910
|
to25-05 2023
|
17:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
112917
|
to25-05 2023
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
112919
|
to25-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UMH
|
|
|
112918
|
sø28-05 2023
|
12:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
112922
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
112926
|
to01-06 2023
|
17:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
112924
|
lø03-06 2023
|
10:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
112925
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
112923
|
sø04-06 2023
|
10:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
112931
|
ma05-06 2023
|
18:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
112921
|
ti06-06 2023
|
18:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
112928
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
112927
|
to08-06 2023
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|
112929
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
112930
|
on14-06 2023
|
17:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 18 juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2