Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
18:30
CSC
1
Tårnby FF
5
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:30
Skovshoved IF
5
Union
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Dragør BK
1
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:00
Brønshøj BK
11
Amager FF
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:30
Hellas
Fremad Valby
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:00
Amager FF
3
CSC
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:00
Union
3
Brønshøj BK
6
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:00
Tårnby FF
4
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
CSC
5
Hellas
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:30
Brønshøj BK
5
Vanløse
6
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:30
Skovshoved IF
3
Fremad Valby
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
Fremad Valby
7
Dragør BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:00
Amager FF
3
Union
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:45
Vanløse
12
Amager FF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:00
Union
9
CSC
5
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:00
Tårnby FF
0
Skovshoved IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Hellas
Dragør BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
CSC
4
Dragør BK
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
Skovshoved IF
6
Hellas
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Brønshøj BK
10
Tårnby FF
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Union
1
Vanløse
8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Dragør BK
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:00
Amager FF
2
Fremad Valby
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Dragør BK
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
Fremad Valby
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:45
Vanløse
CSC
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Tårnby FF
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:45
Vanløse
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
CSC
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby
Union
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:30
Brønshøj BK
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Tårnby FF
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Amager FF
Hellas
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
CSC
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:30
Skovshoved IF
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Dragør BK
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:45
Vanløse
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Hellas
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
Brønshøj BK
CSC
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Union
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:45
Vanløse
Hellas
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:00
Amager FF
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:00
Union
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hellas
Union
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Fremad Valby
Tårnby FF
|