M+32 2 Forår - Dommerløs række

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
592209
ma22-04 2024
20:30
CIK
B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
22. apr
20:30
B.93
CIK
UHT
592208
ma22-04 2024
20:45 Lundehusparken
1
-
2
22. apr
20:45
Skjold
1
Husum Bk
2
592212
ti23-04 2024
20:00 Valby Idrætspark
3
-
0
23. apr
20:00
AC Iben
3
Ørestad IF
0
592207
ti23-04 2024
20:30
FB
Jens Jessens Vej
4
-
0
23. apr
20:30
FB
4
Copenhagen Celtic
0
592214
ma29-04 2024
19:40 Husumparken
2
-
2
29. apr
19:40
Husum Bk
2
B.93
2
592217
ti30-04 2024
19:45
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
30. apr
19:45
CIK
4
Skjold
2
143795
ma06-05 2024
19:30 Fælledparken
4
-
3
06. maj
19:30
Skjold
4
Ørestad IF
3
143797
ma06-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
3
06. maj
20:30
B.93
3
Copenhagen Celtic
3
143792
ti07-05 2024
20:30
FB
Jens Jessens Vej
2
-
0
07. maj
20:30
FB
2
Husum Bk
0
143798
on08-05 2024
20:30
CIK
Valby Idrætspark
UHT
08. maj
20:30
AC Iben
CIK
UHT
143799
ti14-05 2024
20:00 Valby Idrætspark
2
-
1
14. maj
20:00
Copenhagen Celtic
2
Skjold
1
143803
ti14-05 2024
20:00
CIK
FB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
14. maj
20:00
CIK
0
FB
3
143800
on15-05 2024
19:40 Husumparken
4
-
1
15. maj
19:40
Husum Bk
4
AC Iben
1
143804
to16-05 2024
20:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
0
-
1
16. maj
20:00
Ørestad IF
0
B.93
1
143808
ti21-05 2024
20:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
21. maj
20:00
CIK
2
Ørestad IF
2
143806
ti21-05 2024
20:00 Valby Idrætspark
3
-
4
21. maj
20:00
Copenhagen Celtic
3
Husum Bk
4
143807
ti21-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
21. maj
20:30
B.93
2
AC Iben
0
143805
ti21-05 2024
20:30
FB
Jens Jessens Vej
4
-
0
21. maj
20:30
FB
4
Skjold
0
592221
ti28-05 2024
19:30
FB
Ørestad Idrætspark (kunst)
2
-
3
28. maj
19:30
Ørestad IF
2
FB
3
143811
ma03-06 2024
19:30 Fælledparken
0
-
2
03. jun
19:30
Skjold
0
B.93
2
143813
ma03-06 2024
19:40
CIK
Husumparken
UHT
03. jun
19:40
Husum Bk
CIK
UHT
143814
ma03-06 2024
20:30
FB
Valby Idrætspark
0
-
4
03. jun
20:30
AC Iben
0
FB
4
143817
08-06 2024
16:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
0
-
2
08. jun
16:00
Ørestad IF
0
Copenhagen Celtic
2
143819
ma10-06 2024
20:30
FB
B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
10. jun
20:30
B.93
4
FB
1
143875
ma10-06 2024
20:30 Valby Idrætspark
6
-
0
10. jun
20:30
AC Iben
6
Skjold
0
143820
ti11-06 2024
20:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
11. jun
20:00
CIK
Copenhagen Celtic
HHT
143818
15-06 2024
12:00 Husumparken
UHT
15. jun
12:00
Husum Bk
Ørestad IF
UHT
592213
15-06 2024
16:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
15. jun
16:15
Copenhagen Celtic
AC Iben
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind