M+40 Efterår - Dommerløs række (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
871299
ma21-08 2023
19:00 Pioneren B 1903 Vigerslevparken
0
-
2
21. aug 2023
19:00
Pioneren
0
B 1903
2
871298
ma21-08 2023
22:00 Fix 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
21. aug 2023
22:00
Fix 2
Oversidder
871303
ma28-08 2023
22:00 Oversidder Pioneren
28. aug 2023
22:00
Oversidder
Pioneren
871301
ti29-08 2023
20:30 B.93 2 Fix 2 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
29. aug 2023
20:30
B.93 2
1
Fix 2
4
871302
to31-08 2023
20:15 B 1903 FC Knöedel B1903
2
-
1
31. aug 2023
20:15
B 1903
2
FC Knöedel
1
871305
ma04-09 2023
18:30 Pioneren B.93 2 Vigerslevparken
11
-
1
04. sep 2023
18:30
Pioneren
11
B.93 2
1
871306
ma04-09 2023
22:00 Oversidder B 1903
04. sep 2023
22:00
Oversidder
B 1903
871304
ti05-09 2023
19:30 Fix 2 FC Knöedel Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
05. sep 2023
19:30
Fix 2
1
FC Knöedel
3
871300
ma11-09 2023
20:30 FC Knöedel B.93 2 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
0
11. sep 2023
20:30
FC Knöedel
5
B.93 2
0
871308
ma11-09 2023
22:00 B.93 2 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
11. sep 2023
22:00
B.93 2
Oversidder
871307
ti12-09 2023
19:30 Fix 2 B 1903 Tingbjerg Idrætspark
0
-
1
12. sep 2023
19:30
Fix 2
0
B 1903
1
871309
to14-09 2023
20:00 FC Knöedel Pioneren Valby Idrætspark
1
-
1
14. sep 2023
20:00
FC Knöedel
1
Pioneren
1
871312
ma18-09 2023
22:00 Oversidder FC Knöedel
18. sep 2023
22:00
Oversidder
FC Knöedel
871311
to21-09 2023
20:45 B 1903 B.93 2 B1903
5
-
0
21. sep 2023
20:45
B 1903
5
B.93 2
0
871315
ma25-09 2023
22:00 Oversidder Fix 2
25. sep 2023
22:00
Oversidder
Fix 2
871313
ti26-09 2023
20:30 B.93 2 FC Knöedel B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
26. sep 2023
20:30
B.93 2
1
FC Knöedel
3
871314
fr29-09 2023
18:30 B 1903 Pioneren B1903
0
-
0
29. sep 2023
18:30
B 1903
0
Pioneren
0
871317
ma02-10 2023
22:00 Pioneren Oversidder Vigerslevparken
02. okt 2023
22:00
Pioneren
Oversidder
871316
ti03-10 2023
19:30 Fix 2 B.93 2 Tingbjerg Idrætspark
5
-
2
03. okt 2023
19:30
Fix 2
5
B.93 2
2
871318
ti03-10 2023
20:00 FC Knöedel B 1903 Valby Idrætspark
1
-
2
03. okt 2023
20:00
FC Knöedel
1
B 1903
2
871320
ma09-10 2023
22:00 B 1903 Oversidder B1903
09. okt 2023
22:00
B 1903
Oversidder
871321
ti10-10 2023
20:00 FC Knöedel Fix 2 Valby Idrætspark
3
-
0
10. okt 2023
20:00
FC Knöedel
3
Fix 2
0
871319
ti10-10 2023
20:30 B.93 2 Pioneren B 93 Svanemølleanlæg.
UMH
10. okt 2023
20:30
B.93 2
Pioneren
UMH
871310
to12-10 2023
20:00 Fix 2 Pioneren Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
12. okt 2023
20:00
Fix 2
1
Pioneren
3
871322
ma16-10 2023
17:00 Pioneren FC Knöedel Vigerslevparken
5
-
1
16. okt 2023
17:00
Pioneren
5
FC Knöedel
1
871324
ma16-10 2023
22:00 Oversidder B.93 2
16. okt 2023
22:00
Oversidder
B.93 2
871323
on18-10 2023
19:00 B 1903 Fix 2 B1903
UHT
18. okt 2023
19:00
B 1903
Fix 2
UHT
871325
ti24-10 2023
19:30 Fix 2 Pioneren Tingbjerg Idrætspark
0
-
5
24. okt 2023
19:30
Fix 2
0
Pioneren
5
871327
ti24-10 2023
20:00 FC Knöedel Oversidder Valby Idrætspark
24. okt 2023
20:00
FC Knöedel
Oversidder
871326
ti24-10 2023
20:30 B.93 2 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
8
24. okt 2023
20:30
B.93 2
1
B 1903
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind