U19 Drenge Øst 2 E 2023 (05) (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
187204
12-08 2023
16:00 B 1903 FFB B1903
4
-
4
12. aug 2023
16:00
B 1903
4
FFB
4
187202
13-08 2023
12:00 Humlebæk BK Brønshøj BK Humlebæk Stadion
2
-
0
13. aug 2023
12:00
Humlebæk BK
2
Brønshøj BK
0
187203
13-08 2023
12:00 Frem Brøndbyernes IF 2 Valby Idrætspark
2
-
1
13. aug 2023
12:00
Frem
2
Brøndbyernes IF 2
1
187206
13-08 2023
14:00 FB KFUM BK, Roskilde Jens Jessens Vej
5
-
1
13. aug 2023
14:00
FB
5
KFUM BK, Roskilde
1
187201
13-08 2023
14:00 Hillerød Fodbold B.93 2 Hillerød Stadion
1
-
1
13. aug 2023
14:00
Hillerød Fodbold
1
B.93 2
1
190693
fr18-08 2023
19:15 B.93 2 FB B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
5
18. aug 2023
19:15
B.93 2
1
FB
5
190692
19-08 2023
14:30 Raklev GI B 1903 Røsnæshallen
3
-
2
19. aug 2023
14:30
Raklev GI
3
B 1903
2
190694
20-08 2023
10:00 Brøndbyernes IF 2 Hillerød Fodbold Brøndby Stadion
3
-
4
20. aug 2023
10:00
Brøndbyernes IF 2
3
Hillerød Fodbold
4
190602
20-08 2023
12:00 Brønshøj BK Frem Tingbjerg Idrætspark
2
-
0
20. aug 2023
12:00
Brønshøj BK
2
Frem
0
190601
20-08 2023
13:00 KFUM BK, Roskilde Vordingborg IF Lillevang Idrætscenter
1
-
3
20. aug 2023
13:00
KFUM BK, Roskilde
1
Vordingborg IF
3
190603
20-08 2023
15:00 FFB Humlebæk BK Frederikssund Stadion
0
-
2
20. aug 2023
15:00
FFB
0
Humlebæk BK
2
187205
on23-08 2023
18:45 Vordingborg IF Raklev GI THUN Arena
3
-
4
23. aug 2023
18:45
Vordingborg IF
3
Raklev GI
4
190728
26-08 2023
16:00 B 1903 KFUM BK, Roskilde B1903
4
-
1
26. aug 2023
16:00
B 1903
4
KFUM BK, Roskilde
1
190725
27-08 2023
12:00 Humlebæk BK Raklev GI Humlebæk Stadion
0
-
2
27. aug 2023
12:00
Humlebæk BK
0
Raklev GI
2
190726
27-08 2023
12:00 Frem Hillerød Fodbold Valby Idrætspark
1
-
5
27. aug 2023
12:00
Frem
1
Hillerød Fodbold
5
190727
27-08 2023
12:00 Brønshøj BK FFB Tingbjerg Idrætspark
3
-
2
27. aug 2023
12:00
Brønshøj BK
3
FFB
2
190899
27-08 2023
14:00 FB Brøndbyernes IF 2 Jens Jessens Vej
4
-
0
27. aug 2023
14:00
FB
4
Brøndbyernes IF 2
0
190905
03-09 2023
12:00 Brøndbyernes IF 2 Vordingborg IF Brøndby Stadion
1
-
3
03. sep 2023
12:00
Brøndbyernes IF 2
1
Vordingborg IF
3
190903
03-09 2023
12:30 Raklev GI Brønshøj BK Røsnæshallen
6
-
2
03. sep 2023
12:30
Raklev GI
6
Brønshøj BK
2
190900
03-09 2023
13:00 KFUM BK, Roskilde Humlebæk BK Lillevang Idrætscenter
1
-
4
03. sep 2023
13:00
KFUM BK, Roskilde
1
Humlebæk BK
4
190901
03-09 2023
14:00 Hillerød Fodbold FB Hillerød Stadion
3
-
2
03. sep 2023
14:00
Hillerød Fodbold
3
FB
2
190902
03-09 2023
15:00 FFB Frem Frederikssund Stadion
3
-
1
03. sep 2023
15:00
FFB
3
Frem
1
190904
03-09 2023
16:00 B.93 2 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
03. sep 2023
16:00
B.93 2
1
B 1903
2
191650
09-09 2023
16:00 B 1903 Brøndbyernes IF 2 B1903
2
-
2
09. sep 2023
16:00
B 1903
2
Brøndbyernes IF 2
2
190906
10-09 2023
12:00 Humlebæk BK B.93 2 Humlebæk Stadion
6
-
2
10. sep 2023
12:00
Humlebæk BK
6
B.93 2
2
190907
10-09 2023
12:00 Frem FB Valby Idrætspark
5
-
1
10. sep 2023
12:00
Frem
5
FB
1
191649
10-09 2023
12:00 Brønshøj BK KFUM BK, Roskilde Tingbjerg Idrætspark
0
-
1
10. sep 2023
12:00
Brønshøj BK
0
KFUM BK, Roskilde
1
191652
10-09 2023
13:00 Vordingborg IF Hillerød Fodbold THUN Arena
2
-
3
10. sep 2023
13:00
Vordingborg IF
2
Hillerød Fodbold
3
191651
10-09 2023
15:00 FFB Raklev GI Frederikssund Stadion
5
-
6
10. sep 2023
15:00
FFB
5
Raklev GI
6
191705
fr15-09 2023
19:00 Raklev GI Frem Røsnæshallen
0
-
0
15. sep 2023
19:00
Raklev GI
0
Frem
0
191708
17-09 2023
12:00 Brøndbyernes IF 2 Humlebæk BK Brøndby Stadion
2
-
5
17. sep 2023
12:00
Brøndbyernes IF 2
2
Humlebæk BK
5
191653
17-09 2023
13:00 KFUM BK, Roskilde FFB Lillevang Idrætscenter
1
-
1
17. sep 2023
13:00
KFUM BK, Roskilde
1
FFB
1
191704
17-09 2023
14:00 Hillerød Fodbold B 1903 Hillerød Stadion
7
-
0
17. sep 2023
14:00
Hillerød Fodbold
7
B 1903
0
191706
17-09 2023
14:00 FB Vordingborg IF Jens Jessens Vej
3
-
0
17. sep 2023
14:00
FB
3
Vordingborg IF
0
191707
17-09 2023
16:00 B.93 2 Brønshøj BK B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
17. sep 2023
16:00
B.93 2
3
Brønshøj BK
1
192084
fr22-09 2023
19:00 Raklev GI KFUM BK, Roskilde Røsnæshallen
2
-
3
22. sep 2023
19:00
Raklev GI
2
KFUM BK, Roskilde
3
192082
23-09 2023
16:00 B 1903 FB B1903
1
-
5
23. sep 2023
16:00
B 1903
1
FB
5
191709
24-09 2023
12:00 Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion
6
-
4
24. sep 2023
12:00
Humlebæk BK
6
Hillerød Fodbold
4
191710
24-09 2023
12:00 Frem Vordingborg IF Valby Idrætspark
0
-
6
24. sep 2023
12:00
Frem
0
Vordingborg IF
6
192081
24-09 2023
12:00 Brønshøj BK Brøndbyernes IF 2 Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
24. sep 2023
12:00
Brønshøj BK
6
Brøndbyernes IF 2
1
192083
24-09 2023
15:00 FFB B.93 2 Frederikssund Stadion
4
-
1
24. sep 2023
15:00
FFB
4
B.93 2
1
192087
on27-09 2023
19:00 Vordingborg IF B 1903 Vordingborg Kunst "Panteren"
8
-
0
27. sep 2023
19:00
Vordingborg IF
8
B 1903
0
192110
01-10 2023
12:00 Brøndbyernes IF 2 FFB Brøndby Stadion
2
-
4
01. okt 2023
12:00
Brøndbyernes IF 2
2
FFB
4
192085
01-10 2023
13:00 KFUM BK, Roskilde Frem Lillevang Idrætscenter
1
-
2
01. okt 2023
13:00
KFUM BK, Roskilde
1
Frem
2
192086
01-10 2023
14:00 Hillerød Fodbold Brønshøj BK Hillerød Stadion
9
-
1
01. okt 2023
14:00
Hillerød Fodbold
9
Brønshøj BK
1
192108
01-10 2023
14:00 FB Humlebæk BK Jens Jessens Vej
2
-
1
01. okt 2023
14:00
FB
2
Humlebæk BK
1
192109
01-10 2023
16:00 B.93 2 Raklev GI B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
01. okt 2023
16:00
B.93 2
1
Raklev GI
4
192117
fr06-10 2023
19:00 Raklev GI Brøndbyernes IF 2 Røsnæshallen
0
-
4
06. okt 2023
19:00
Raklev GI
0
Brøndbyernes IF 2
4
192112
08-10 2023
12:00 Humlebæk BK Vordingborg IF Humlebæk Stadion
0
-
6
08. okt 2023
12:00
Humlebæk BK
0
Vordingborg IF
6
192114
08-10 2023
12:00 Frem B 1903 Valby Idrætspark
5
-
0
08. okt 2023
12:00
Frem
5
B 1903
0
192115
08-10 2023
12:00 Brønshøj BK FB Tingbjerg Idrætspark
1
-
4
08. okt 2023
12:00
Brønshøj BK
1
FB
4
192111
08-10 2023
13:00 KFUM BK, Roskilde B.93 2 Lillevang Idrætscenter
3
-
1
08. okt 2023
13:00
KFUM BK, Roskilde
3
B.93 2
1
192116
08-10 2023
15:00 FFB Hillerød Fodbold Frederikssund Stadion
2
-
5
08. okt 2023
15:00
FFB
2
Hillerød Fodbold
5
192448
on11-10 2023
19:00 Vordingborg IF Brønshøj BK Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
1
11. okt 2023
19:00
Vordingborg IF
2
Brønshøj BK
1
192201
14-10 2023
16:00 B 1903 Humlebæk BK B1903
5
-
7
14. okt 2023
16:00
B 1903
5
Humlebæk BK
7
192200
15-10 2023
12:00 Frem B.93 2 Valby Idrætspark
1
-
2
15. okt 2023
12:00
Frem
1
B.93 2
2
192450
15-10 2023
14:00 FB FFB Jens Jessens Vej
0
-
1
15. okt 2023
14:00
FB
0
FFB
1
192124
15-10 2023
14:00 Hillerød Fodbold Raklev GI Hillerød Stadion
3
-
3
15. okt 2023
14:00
Hillerød Fodbold
3
Raklev GI
3
190898
on25-10 2023
19:30 B.93 2 Vordingborg IF B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
3
25. okt 2023
19:30
B.93 2
0
Vordingborg IF
3
192451
on25-10 2023
20:00 Brøndbyernes IF 2 KFUM BK, Roskilde Brøndby Stadion
4
-
1
25. okt 2023
20:00
Brøndbyernes IF 2
4
KFUM BK, Roskilde
1
192452
29-10 2023
14:00 KFUM BK, Roskilde Hillerød Fodbold Lillevang Idrætscenter
0
-
1
29. okt 2023
14:00
KFUM BK, Roskilde
0
Hillerød Fodbold
1
192453
29-10 2023
14:00 Humlebæk BK Frem Humlebæk Stadion
4
-
4
29. okt 2023
14:00
Humlebæk BK
4
Frem
4
192454
29-10 2023
14:00 Brønshøj BK B 1903 Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
29. okt 2023
14:00
Brønshøj BK
4
B 1903
2
192455
29-10 2023
14:00 FFB Vordingborg IF Frederikssund Stadion
2
-
5
29. okt 2023
14:00
FFB
2
Vordingborg IF
5
192456
29-10 2023
14:00 Raklev GI FB Røsnæshallen
1
-
2
29. okt 2023
14:00
Raklev GI
1
FB
2
192457
29-10 2023
14:00 B.93 2 Brøndbyernes IF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
29. okt 2023
14:00
B.93 2
2
Brøndbyernes IF 2
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Anmodning pr. flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato

Log ind