Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
769940
ti22-08 2023
18:30 B 1960 2 Hvidovre IF 3 Grønnemosen
5
-
1
22. aug 2023
18:30
B 1960 2
5
Hvidovre IF 3
1
769913
26-08 2023
12:00 B 1903 7 FA 2000 10 B1903
11
-
2
26. aug 2023
12:00
B 1903 7
11
FA 2000 10
2
769917
26-08 2023
16:00 FB 10 Skjold 10 Jens Jessens Vej
UHT
26. aug 2023
16:00
FB 10
Skjold 10
UHT
769916
27-08 2023
12:00 Hvidovre IF 3 B.93 6 Hvidovre IF's baner
4
-
4
27. aug 2023
12:00
Hvidovre IF 3
4
B.93 6
4
769919
02-09 2023
14:00 FA 2000 10 Hvidovre IF 3 Jens Jessens Vej
7
-
2
02. sep 2023
14:00
FA 2000 10
7
Hvidovre IF 3
2
769921
02-09 2023
14:00 Valby 2 Nørrebro United 3 Valby Idrætspark
4
-
1
02. sep 2023
14:00
Valby 2
4
Nørrebro United 3
1
769922
02-09 2023
15:30 Skjold 10 B 1960 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
5
02. sep 2023
15:30
Skjold 10
1
B 1960 2
5
769918
03-09 2023
10:00 B.93 6 FB 10 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
03. sep 2023
10:00
B.93 6
2
FB 10
2
769920
03-09 2023
14:00 KB 9 B 1903 7 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
3
03. sep 2023
14:00
KB 9
5
B 1903 7
3
769925
fr08-09 2023
20:00 Nørrebro United 3 Skjold 10 Mimersparken
4
-
2
08. sep 2023
20:00
Nørrebro United 3
4
Skjold 10
2
769924
09-09 2023
12:00 B 1903 7 Valby 2 B1903
2
-
3
09. sep 2023
12:00
B 1903 7
2
Valby 2
3
769926
10-09 2023
12:00 Hvidovre IF 3 KB 9 Hvidovre IF's baner
0
-
7
10. sep 2023
12:00
Hvidovre IF 3
0
KB 9
7
769927
10-09 2023
12:00 FB 10 B 1960 2 Jens Jessens Vej
3
-
3
10. sep 2023
12:00
FB 10
3
B 1960 2
3
769923
10-09 2023
18:00 B.93 6 FA 2000 10 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
5
10. sep 2023
18:00
B.93 6
3
FA 2000 10
5
769950
ti12-09 2023
18:00 B 1960 2 FA 2000 10 Grønnemosen
4
-
0
12. sep 2023
18:00
B 1960 2
4
FA 2000 10
0
769931
16-09 2023
14:00 Valby 2 Hvidovre IF 3 Valby Idrætspark
UHT
16. sep 2023
14:00
Valby 2
Hvidovre IF 3
UHT
769929
17-09 2023
14:00 KB 9 B.93 6 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
17. sep 2023
14:00
KB 9
2
B.93 6
5
769932
17-09 2023
16:00 Skjold 10 B 1903 7 Fælledparken
3
-
5
17. sep 2023
16:00
Skjold 10
3
B 1903 7
5
769928
17-09 2023
16:00 FA 2000 10 FB 10 Jens Jessens Vej
4
-
3
17. sep 2023
16:00
FA 2000 10
4
FB 10
3
769937
fr22-09 2023
18:30 FB 10 Nørrebro United 3 Jens Jessens Vej
6
-
2
22. sep 2023
18:30
FB 10
6
Nørrebro United 3
2
769935
fr22-09 2023
19:00 FA 2000 10 KB 9 Jens Jessens Vej
3
-
1
22. sep 2023
19:00
FA 2000 10
3
KB 9
1
769934
23-09 2023
14:00 B 1903 7 B 1960 2 B1903
3
-
1
23. sep 2023
14:00
B 1903 7
3
B 1960 2
1
769933
24-09 2023
16:00 B.93 6 Valby 2 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
24. sep 2023
16:00
B.93 6
0
Valby 2
2
769936
24-09 2023
16:00 Hvidovre IF 3 Skjold 10 Hvidovre IF's baner
0
-
6
24. sep 2023
16:00
Hvidovre IF 3
0
Skjold 10
6
769915
ti26-09 2023
17:30 B 1960 2 Valby 2 Grønnemosen
2
-
0
26. sep 2023
17:30
B 1960 2
2
Valby 2
0
769938
on27-09 2023
20:00 Nørrebro United 3 B 1903 7 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
27. sep 2023
20:00
Nørrebro United 3
2
B 1903 7
3
769941
30-09 2023
16:00 Valby 2 FA 2000 10 Valby Idrætspark
1
-
1
30. sep 2023
16:00
Valby 2
1
FA 2000 10
1
769942
30-09 2023
16:00 Skjold 10 B.93 6 Fælledparken
2
-
3
30. sep 2023
16:00
Skjold 10
2
B.93 6
3
769939
01-10 2023
14:00 KB 9 FB 10 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
01. okt 2023
14:00
KB 9
2
FB 10
2
769914
on04-10 2023
20:00 Nørrebro United 3 KB 9 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
04. okt 2023
20:00
Nørrebro United 3
3
KB 9
1
769944
08-10 2023
14:00 FA 2000 10 Skjold 10 Jens Jessens Vej
4
-
2
08. okt 2023
14:00
FA 2000 10
4
Skjold 10
2
769945
08-10 2023
14:00 KB 9 Valby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
08. okt 2023
14:00
KB 9
2
Valby 2
5
769946
08-10 2023
14:00 Hvidovre IF 3 Nørrebro United 3 Hvidovre IF's baner
HHT
08. okt 2023
14:00
Hvidovre IF 3
Nørrebro United 3
HHT
769947
08-10 2023
16:00 FB 10 B 1903 7 Jens Jessens Vej
10
-
1
08. okt 2023
16:00
FB 10
10
B 1903 7
1
769943
08-10 2023
16:00 B.93 6 B 1960 2 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
08. okt 2023
16:00
B.93 6
3
B 1960 2
1
769949
fr13-10 2023
20:00 Nørrebro United 3 B.93 6 Mimersparken
1
-
3
13. okt 2023
20:00
Nørrebro United 3
1
B.93 6
3
769948
14-10 2023
12:00 B 1903 7 Hvidovre IF 3 B1903
UHT
14. okt 2023
12:00
B 1903 7
Hvidovre IF 3
UHT
769951
15-10 2023
10:00 FB 10 Valby 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
15. okt 2023
10:00
FB 10
1
Valby 2
1
769952
15-10 2023
14:00 Skjold 10 KB 9 Fælledparken
2
-
4
15. okt 2023
14:00
Skjold 10
2
KB 9
4
769930
on25-10 2023
20:00 B 1960 2 Nørrebro United 3 Ryparken Idrætsanlæg
7
-
1
25. okt 2023
20:00
B 1960 2
7
Nørrebro United 3
1
769957
28-10 2023
14:00 Valby 2 Skjold 10 Valby Idrætspark
UHT
28. okt 2023
14:00
Valby 2
Skjold 10
UHT
769954
29-10 2023
10:00 FA 2000 10 Nørrebro United 3 Jens Jessens Vej
6
-
2
29. okt 2023
10:00
FA 2000 10
6
Nørrebro United 3
2
769955
29-10 2023
14:00 KB 9 B 1960 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
3
29. okt 2023
14:00
KB 9
1
B 1960 2
3
769956
29-10 2023
14:00 Hvidovre IF 3 FB 10 Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT
29. okt 2023
14:00
Hvidovre IF 3
FB 10
HHT
769953
29-10 2023
16:00 B.93 6 B 1903 7 B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
4
29. okt 2023
16:00
B.93 6
6
B 1903 7
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 10 i alle 8 puljer rykker ned

Log ind